бювет_в_обед• 10 мая 2023
В дитини соплі були вихідні,зараз немає,вести в садок вже?
Не дуже були але щось як захворіла, я пшикала морську воду і вже як пройшло.
Чекати до кінця тижня і вести з Пн чи можна і завтра? Боюсь що імунітет мабуть ослаблений і ще щось підчепить
Питання безглузде мабуть ) не судіть
Флюорография гуся• 10 мая 2023
Якщо ви через кожні просто соплі будете сидіти тиждень вдома, то ваша дитина ніколи не буде знати, що таке садок.
Забобонний фрукт• 10 мая 2023
Соплі взагалі не причина кудись не йти, якщо дитина добре почувається
Фантазерша• 10 мая 2023
Якщо ваші соплі завжди закінчуються соплями, то можна вести. В деяких прості соплі переходять в кашель і тд. Якщо ваша дитина до такого схильна, то краще посидіти ще трохи дома, щоб закріпити результат виздоровлення так би мовити
бювет_в_обед
• 10 мая 2023
Ответ дляФантазерша
Як чуть покашлює, але трохи
Зранку буду бачити )
бювет_в_обед
• 10 мая 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Вона не проти ))))
3р, тільки з березня почали ходити, потім захворіла, лежали в лікарні, тепер знов пішли 3 дня і соплі але температури немає цей раз
Фея_3уровень• 10 мая 2023
Ответ длябювет_в_обед
Вона не проти ))))
Ну після лікарні,думає хай вдома побуде, організм ще слабкий,аби знов на вихідних не була з соплями.
Але вирішувати вам.
Кавуся• 10 мая 2023
Тоже раньше так водила - неделя в саду, 2 недели дома с соплями.
Сейчас заграницей - не водят только с температурой и сильным сухим кашлем. Поводила 4 месяца без перерыва, с периодическими лёгкими симптомами, и ребенок перестал болеть вообще.
Эта_Шикарна)• 10 мая 2023
Автор, ну дивіться, що Вам важливіше, здихатися дитини в садок чи дочекатися повного виздоровлення.