Незламна Україна• 10 мая 2023

Розовый холодный лак, какая марка?

Ищу замену релуи укрепителю, нужен цает лака как на фото. Посоветуйте похожий, пожалуйста из бюджетного. Спасибо
Курочка• 10 мая 2023
Цей поганий?

автор Незламна Україна • 10 мая 2023
Нет на мейкапе, да и белорусия
Зроблено у 80-х• 10 мая 2023
Ответ дляНезламна Україна
Нет на мейкапе, да и белорусия
А сколько стоил он?
автор Незламна Україна • 10 мая 2023
Давно оч покупала, до сотни наверное
автор Незламна Україна • 10 мая 2023
Ищу такой же оттенок, холодный розовый
Шпондєр• 10 мая 2023
И я ищу ему замену. Не нашла пока, к сожалению.
Зроблено у 80-х• 10 мая 2023
Я тоже в поисках. Из бюджетных ранее был мейбелин, теперь нет его. Ноготок с гель эффектом, теперь тоже нет. Вот в поиске, но тут 300-400грн
Зроблено у 80-х• 10 мая 2023
Вот еще палитра..

ЗдесяЯ• 10 мая 2023
в умная эмаль? эвелин кажется.
Не пириживай• 10 мая 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Королевських балетних туфельок немає. Хотіла б їх гланути плотним шаром. А то на королеві мені не зрозуміло було. На молодих ручках та манікюрі хотіла
автор Незламна Україна • 10 мая 2023
Ответ дляНе пириживай
Есть свотчи в инете балетевх туфель, они молочные кажется
Воленс-неволенс• 10 мая 2023
Подивіться в Avon, я не пам´ятаю, але щось дуже схоже було.
Мені дуже подобається їх серія ’Гель-ефект’, гарно носиться і виглядає класно, с топом їхнім.
Зроблено у 80-х• 10 мая 2023
Ответ дляНе пириживай
Зроблено у 80-х• 10 мая 2023
Я как-то в ватсонсе неплохой купила, но то было давно правда..
автор Незламна Україна • 10 мая 2023
Хорошая цена у Чайна глейз, но угадать с оттенком сложно
Апрель Ивановна• 10 мая 2023
Я мабуть тут примелькалась з Топ фейсом, френчевий 004 колір, правда не пігментований так щоб в 1 шар, бюджет 1 хвилина відео
https://youtube.com/clip/UgkxJ_MS-i1iIp8SN96ws52a_...
Anyushka• 10 мая 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Поддержу! Тоже сменила на него Релуи, довольна. И качество норм. А от Релуи у меня кстати ногти слоились. Причём в середине пластины, не на концах.
автор Незламна Україна • 10 мая 2023
Ответ дляAnyushka
Ой, девочки а можно реальное фото какой он на ногтях, пожалуйста!

автор Незламна Україна • 10 мая 2023
И как выглядит этот флакончик топ фейс, срасибо большое!
автор Незламна Україна • 10 мая 2023
Такой лак, колор ревелейшен? а какой цвет на ногтях розовый или молочный.
Дую на вітер• 10 мая 2023
Баночку могу, на ногтях нет. Посмотрите свотчи в интернете. Точно есть.
В нем розовинки меньше, чем в Релуи.
автор Незламна Україна • 10 мая 2023
Спасибо
Апрель Ивановна• 10 мая 2023
Ответ дляНезламна Україна
Ну так я відео 1 хв дала, щоб показати, який він на нігтях, автор відео 3 шари наносила, можна перейти на повний ролік і подивитися результат. А тон 003 теж нюд, але більш в беж.
Купувала на Мейку і є сайт бренду, загугліть.
Я зараз гель-лак ношу, вже майже рік не наносила звичайний. Але користуюсь періодично.
автор Незламна Україна • 11 мая 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Дякую, потім роздивилась
автор Незламна Україна • 12 мая 2023
Купила в Ватсонс лак Маг #246, очень похож на оттенок релуи
Не пириживай• 12 мая 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
фото
Дякую!
Не пириживай• 12 мая 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Не примелькались, не бачила. Дякую теж
А де цей топфейс продається? Щоб без пересилок
Не пириживай• 12 мая 2023
Погуглю сама. Вибачайте за питання:)
Теж хочу купити звичайні лаки подібних віддітнків. Стоїть купа гельлаків таких, лампа, а робою раз в півроку. Ну не тримається він в мене більше 9 днів:( як я не стараюсь. Часу на покриття близько 2 годин витрачаю ( не майстер, самоучка я), знімаю теж більше 1,5 годин, а годжу тиждень. Ще й не виходить робити так, щоб запливів не було на шкіру. От теж думала, чи еsse брати, чи де шукати такі, щоб хоч дні 4 трималося добре
автор Незламна Україна • 12 мая 2023
топ фейс есть на мейкапе