Гравіцапа• 10 мая 2023
Можно в Украине расплачиваться польской картой IPKO и деньги снимать с неё там?
ВсеЧетко• 10 мая 2023
Я розплачувалася, але все одно дорого виходило
Перекинула собі на приват, так вийшло суперово з нормал ним курсом і без комісії
сою не люблю• 10 мая 2023
Так, я постійно користуюся у місцевих магазинах і днями знімала гривні через банкомат. На 12т грн вийшло 300 грн комісії через приватбанківський.