Вподобайден• 10 мая 2023

Какой суп вы любите? Из наших только, не том ям и тд

Додекаэдр• 10 мая 2023
Борщ, гороховий, грибний, з цивільною капустою. Короче різні.

Гладиолус• 10 мая 2023
С хребтом лосося
С грибами и сырком
Великий сатирик• 10 мая 2023
Ответ для_Астрея_
Солянку и суп с красной чечевицей
Научите готовить солянку. Обожаю в кафешках её есть. Но дома никак не решусь сварить))
Метровий сантиметр• 10 мая 2023
Борщ червоний, борщ зелений, гороховий з копченими реберцями, солянка, грибний. І просто бульйон з домашньої курки.
katrusia-52• 10 мая 2023
С тефтелями, с домашней лапшой, с клецками, грибной
Счастье_же_вот_оно• 10 мая 2023
Ответ дляДодекаэдр
у вас самая экзотика))
автор же просила - без том-ямов, а вы цывилку тут предлагаете!
_Астрея_• 10 мая 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Там все просто, главное, чтобы огурчики маринованные были вкусные.
А так, нарезаете лук, морковь, копчения, огурчики, маслины, вводите после лука томат, в конце вливание немного огуречного рассола, и готово. Плюс в тарелку лимон и сметану.
Подрысь• 10 мая 2023
лапша домашняя и чечевичный (из красной)
Додекаэдр• 10 мая 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
у вас самая экзотика))
Цвітна капуста, то т9 виправив.

Великий сатирик• 10 мая 2023
Ответ для_Астрея_
А-а-а, настолько всё просто, да? Прям как свитер связать))) главное купить красивенькую пряжу, спицы взять брендовые. И важно вводить спицу в нить, а не наоборот. И шикарный свитер готов!

🤣🤣🤣🤣🤣
Вы учитель от Бога. 👍
aleksey.bo• 10 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
Сырный с брокколи. Он прям открытие для меня) Ну и солянку тоже люблю.
Броколі... вже котрий раз читаю. Хоч ви, будь ласка, рецепт напишіть!
100%• 10 мая 2023
Гречаний , гороховий , зелений борщ , гарбузовий крем суп )
Ламборджини• 10 мая 2023
Ответ дляaleksey.bo
Піджарити на вершковому маслі подрібнену цибулю і часник. Далі додаєте моркву, броколі, трохи води і тушкуєте хвилин 10. Далі додаєте бульйон (можна воду), вершки 10 чи 15%, багато натертого твердого сиру, сіль та перець за смаком. Варите до розплавлення сиру. Пропорцій не маю, бо все додаю на око, але суп виходить досить густий і дуже смачний. В інтернеті гуляє рецепт цього супу під назвою ’Американський’.
Не люблю натовп• 10 мая 2023
Очень любила бабушкин суп с домашней курицей и лапшу она делала на желтках.Бабули нет и супа такого вкусного я не ела больше.Может так кажется что с детством связано.
АлександраА• 10 мая 2023
Мексиканський з куркою і сиром
Харчо
Грибну юшку
Грибний з вершками
Ну і, звісно, борщ.
Україна наше все• 10 мая 2023
Бограч, борщ, солянку, гороховый, чечевичный, овощной, уху, короче все, кроме крупяных и с макаронами. Но ем редко и только как самостоятельное блюдо, не как первое
Полонянка SexShop-а!• 10 мая 2023
Курячий з павутинкою. Солянка. Борщ
Тишком_нишком• 10 мая 2023
Борщ,солянка, харчо и все крем-супы на сливках
Гжегож Бженчишчикевич• 10 мая 2023
суп из чечевицы со свининой https://pro-multivarka.com/суп-из-чечевицы/

ViktoryjaG• 10 мая 2023
Норвежская уха (сливочная с брокколи), грибной с боровиками, солянка, куриный с клецками, щавелевый, тыквенный, с фрикадельками, гороховый, борщ, овощной.
Расположено по любви)
натали-71• 10 мая 2023
Любимый суп сына юшка с белыми сушеными грибами и сливками.
Сижуревувшоке• 10 мая 2023
Люблю прості - гарбузяний крем-суп в туди смаженого кунжуту чи висмаженого бекону, чи гарбузового насіння смаженого і сиру...чи грибів смажених. Але вже не сезон на гарбузи. Скоро буду кабачкові варити, туди те саме можна кинути або ще данаблю накришити.
Крем-суп з лососем ок, але таки гарбузяний улюблений.
Ну, борщ поза конкуренцією, але то не суп і варю рідко. Ще рідше солянка.
Інше не любимо, особливо не хворіємо супами щодня
Сижуревувшоке• 10 мая 2023
А ні, ще сечевиуевий, але в Мусафірі, хз що там за спецвх, я так не вмію, простіше і дешевше там поїсти
Сижуревувшоке• 10 мая 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Краще напишу, що не люблю, а це капусняк і квасолевий суп.
Все інше люблю!
Навіть розсольник і окрошку?
troya87• 10 мая 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Сьогодні такий
А взагалі майже всі люблю
Що дає такий яскравий жовтий колір?
Даха-сваха• 10 мая 2023
Зелёный борщ
shkoda_anna• 10 мая 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Сьогодні такий
А взагалі майже всі люблю
Від чого такий жовтий суп?
Вам телефонограмма• 10 мая 2023
Ответ дляshkoda_anna
Від чого такий жовтий суп?
Куркума
shkoda_anna• 10 мая 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Навіть розсольник і окрошку?
А що Вас дивує, терпіти не можу розсольник, незрозумілий смак кислих огірків у бульйоні
Mede• 11 мая 2023
Бульйон з домашньої курочки, або суп з тої ж домашньої курочки з рисом, картоплею без моркви і без зажарки. Бабуся такий мені в дитинстві варила. Досі пам´ятаю той смак