Вподобайден• 10 мая 2023
Какой суп вы любите? Из наших только, не том ям и тд
Великий сатирик• 10 мая 2023
Ответ для_Астрея_
Солянку и суп с красной чечевицей
Научите готовить солянку. Обожаю в кафешках её есть. Но дома никак не решусь сварить))
Метровий сантиметр• 10 мая 2023
Борщ червоний, борщ зелений, гороховий з копченими реберцями, солянка, грибний. І просто бульйон з домашньої курки.
Счастье_же_вот_оно• 10 мая 2023
Ответ дляДодекаэдр
Борщ, гороховий, грибний, з цивільною капустою. Короче різні.
у вас самая экзотика))
автор же просила - без том-ямов, а вы цывилку тут предлагаете!
Ответ дляВеликий сатирик
Там все просто, главное, чтобы огурчики маринованные были вкусные.
А так, нарезаете лук, морковь, копчения, огурчики, маслины, вводите после лука томат, в конце вливание немного огуречного рассола, и готово. Плюс в тарелку лимон и сметану.
Додекаэдр• 10 мая 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
у вас самая экзотика))
Цвітна капуста, то т9 виправив.
Великий сатирик• 10 мая 2023
Ответ для_Астрея_
А-а-а, настолько всё просто, да? Прям как свитер связать))) главное купить красивенькую пряжу, спицы взять брендовые. И важно вводить спицу в нить, а не наоборот. И шикарный свитер готов!
🤣🤣🤣🤣🤣
Вы учитель от Бога. 👍
🤣🤣🤣🤣🤣
Вы учитель от Бога. 👍
aleksey.bo• 10 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
Сырный с брокколи. Он прям открытие для меня) Ну и солянку тоже люблю.
Броколі... вже котрий раз читаю. Хоч ви, будь ласка, рецепт напишіть!
Ламборджини• 10 мая 2023
Ответ дляaleksey.bo
Піджарити на вершковому маслі подрібнену цибулю і часник. Далі додаєте моркву, броколі, трохи води і тушкуєте хвилин 10. Далі додаєте бульйон (можна воду), вершки 10 чи 15%, багато натертого твердого сиру, сіль та перець за смаком. Варите до розплавлення сиру. Пропорцій не маю, бо все додаю на око, але суп виходить досить густий і дуже смачний. В інтернеті гуляє рецепт цього супу під назвою ’Американський’.
Не люблю натовп• 10 мая 2023
Очень любила бабушкин суп с домашней курицей и лапшу она делала на желтках.Бабули нет и супа такого вкусного я не ела больше.Может так кажется что с детством связано.
АлександраА• 10 мая 2023
Мексиканський з куркою і сиром
Харчо
Грибну юшку
Грибний з вершками
Ну і, звісно, борщ.
Харчо
Грибну юшку
Грибний з вершками
Ну і, звісно, борщ.
Україна наше все• 10 мая 2023
Бограч, борщ, солянку, гороховый, чечевичный, овощной, уху, короче все, кроме крупяных и с макаронами. Но ем редко и только как самостоятельное блюдо, не как первое
ViktoryjaG• 10 мая 2023
Норвежская уха (сливочная с брокколи), грибной с боровиками, солянка, куриный с клецками, щавелевый, тыквенный, с фрикадельками, гороховый, борщ, овощной.
Расположено по любви)
Сижуревувшоке• 10 мая 2023
Люблю прості - гарбузяний крем-суп в туди смаженого кунжуту чи висмаженого бекону, чи гарбузового насіння смаженого і сиру...чи грибів смажених. Але вже не сезон на гарбузи. Скоро буду кабачкові варити, туди те саме можна кинути або ще данаблю накришити.
Крем-суп з лососем ок, але таки гарбузяний улюблений.
Ну, борщ поза конкуренцією, але то не суп і варю рідко. Ще рідше солянка.
Інше не любимо, особливо не хворіємо супами щодня
Сижуревувшоке• 10 мая 2023
А ні, ще сечевиуевий, але в Мусафірі, хз що там за спецвх, я так не вмію, простіше і дешевше там поїсти
Сижуревувшоке• 10 мая 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Краще напишу, що не люблю, а це капусняк і квасолевий суп.
Все інше люблю!
Навіть розсольник і окрошку?
shkoda_anna• 10 мая 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Сьогодні такий
А взагалі майже всі люблю
Від чого такий жовтий суп?
shkoda_anna• 10 мая 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Навіть розсольник і окрошку?
А що Вас дивує, терпіти не можу розсольник, незрозумілий смак кислих огірків у бульйоні