Сизоока бестія• 10 мая 2023
У кого дети в последние пару лет переходили в 5 класс?
Классы перемешивали или оставляли такими же, как были в младшей школе?
Сизоока бестія
• 10 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
У дочки в школе не смешивали. Но в класс новеньких 8 человек пришло
А откуда пришли: из другой школы или класса?
Папобус• 10 мая 2023
Ответ дляДжага-джага
У нас Онлайн занятия, смешали все классы
Не змішували у вас , а до купи зігнали получається
Папобус• 10 мая 2023
Ответ дляСизоока бестія
Певно з іншої обл. Приїхали
пу_пугренчик• 10 мая 2023
Залишали, але всіх, хто за кордоном-перевели в окремий клас, і подобирали нових дітей
Шукаю трусики• 10 мая 2023
У нас школа спеціалізована, був конкурс і перемішували на поступив чи не поступив в профільний клас
Без комплексів• 10 мая 2023
У сына было пять 4- х классов А Б В Г Д .С началом войны их стало два - А и Б.Все и всех смешали.В следующем году наверное один клас будет
В кого тако було• 10 мая 2023
У нас младшая школа находится в отдельном здании. В 5й класс поступали. Классы перемешаны. В том году перешел в 10й и опять всех перемешали.
Помилуйте мадам• 10 мая 2023
Син в цьому році перейде в 5 клас, будуть змішувати по напрямку класів- математичний, звичайний і 2 філологічних
ЕЛЕНА МАКСИ• 10 мая 2023
Дочка закінчує 4 клас. Пишуть роботи щось на зразок ДПА та у 5 клас по профілям: математика, іноземна мова, філологічний та звичайний клас.
Укр_жіночка• 10 мая 2023
Йдемо в 5 , змішані класи. У батьків є можливість вибору кл.керівника. тому писали заяви , хто до кого хоче в клас. Всі класи звичайні і ще один клас інтелект України. В 7 класі будуть ділити за напрямками.
Белоснежко• 10 мая 2023
Переходили два роки тому, не змішували, як було п´ять класів, ті самі п´ять і лишилися, передмістя Києва
Миллениалка• 10 мая 2023
моя зараз в п’ятому, клас залишився той самий, правда, додались дітки-переселенці