Шкідлива молекула• 10 мая 2023

Вчитель любить гроші. Це скільки? Скільки даруєте?

Дитина йде до школи. Всі дуже радять вчителя. Вчитель - "бомба-граната". Профі! Хоча школа сама звичайна державна. Сьогодні мені сказали: "Але ж вона любить гроші. Треба буде трошки підмазувати. Але ж який вчитель!".

Я попосміхалася але офігіла і не задала питання.

Мами, скільки ви даруєте грошей вчителям і по яким святам? Хочу розуміти як це і скільки це. Чи це значить брати приватні уроки?

Хочу розуміти цей "ринок". Бо за мене батьки ніколи нічого не платили, і я ще жодного разу. В садочку в якийсь момент зрозуміла шо башляє уся група.
Дверной_Проем• 10 мая 2023
Не йти до такого вчителя.
Леся Українка• 10 мая 2023
Нисколько
Бабка-ежика• 10 мая 2023
У цій країні це не закінчиться ніколи.
Скляна миша• 10 мая 2023
Чего. Звонок в полицию! Пусть дальше любит. Статью о взятках
Янгол в камуфляжі• 10 мая 2023
А за что платит? Это же их работа.
маминаБубочка• 10 мая 2023
Чудовий профі, якого треба підмазувати. Серйозно?
Ліньки гуглить• 10 мая 2023
100 у.о в семестр
tarveldy• 10 мая 2023
І після цього ви вважаєте що вчитель хороший? А що буде як не підмажете?
Скляна миша• 10 мая 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
100 у.о в семестр
А то в первом классе
whenallissaidanddone• 10 мая 2023
Ответ дляБабка-ежика
У цій країні це не закінчиться ніколи.
Вот скажите! Прибила бы;))
Заліковий троль• 10 мая 2023
Я считаю, что учитель не может любить и детей, и деньги
Если любит деньги, значит, на детей уже не хватает
И ещё хочется знать критерии, по которым все решили, что учитель хороший
i_toys• 10 мая 2023
Не йдіть туди. Відразу асоціація, що в класі будуть улюбленці, підмазані і ті, що не платили. Якщо вчитель когось виділяє не заслужено діти це відчувають, колектив не дуже буде.
Мизимец• 10 мая 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
100 у.о в семестр
В день.Щоб точно
Pluxlax• 10 мая 2023
Автор когда учитель любит деньги, это не по праздникам а ежемесячно, что б была стимуляция учить ребенка. Я б не шла к такому, будь он хоть кандидат наук
автор Шкідлива молекула • 10 мая 2023
Ответ дляЗаліковий троль
У неї самі сильні класи виходять. Вона дійсно дуже крутий вчитель. З цим все ок.
Скляна миша• 10 мая 2023
Других школ и учителей нет?
автор Шкідлива молекула • 10 мая 2023
Ответ дляPluxlax
А скільки це щомісяця? Ну хоч приблизно? Хочу розуміти ситуацію. Може мені в приватну буде дешевше
автор Шкідлива молекула • 10 мая 2023
Ответ дляСкляна миша
Других школ и учителей нет?
Гівняні, якщо чесно. А круті ліцеї дитина не потягне. Ця найближче додому.
Скляна миша• 10 мая 2023
Ответ дляШкідлива молекула
она ничего не стоит!!! отдайте в нормальную школу к хорошему учителю.
Ленне-Рейма• 10 мая 2023
у меня так знакомая отдала. там весь класс выпрыгивал из штанов на перегонки. они собирали на подарок от класса. но и каждый от себя еще тащил презент.
Ліньки гуглить• 10 мая 2023
Ответ дляМизимец
В день.Щоб точно
Якщо в задницю цілує, то не шкода))
Сусідка знизу• 10 мая 2023
У нас подарки в конверте только по праздникам и от всего класса, в среднем 200-300 грн с человека. Такое мне ок, от себя лично нет
Скляна миша• 10 мая 2023
Ответ дляШкідлива молекула
А в гавняной были? Как там учителя там тоже могут быть нормальные учителя.
Марічка• 10 мая 2023
Ни сколько не носила за все 10 лет. На праздники идет поздравление от класса.
Скляна миша• 10 мая 2023
Ответ дляСусідка знизу
У нас столько от класса
Щедрик ведрик• 10 мая 2023
Я теж люблю гроші, тому безпідставно не роздаю їх чужим людям.
Oksana-f9a3• 10 мая 2023
Капець закінчила школу 10 років назад, в школі діяла заборона на подарунки вчителям тільки квіти, ми зпідтишка класній керівниці дарували подарунки символічні на др, але вона навіть трохи батьків сварила за це, мабуть їй могло за це попасти
Марічка• 10 мая 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Судячи з вашого стилю та помилок, точно не потягне. Дозвольте дитині вчитись самій, а не підмазувати, щоб вона не знала коли треба писати ’до дому’, а коли ’додому’, але в журналі було 10.
Нашли в капусте• 10 мая 2023
Любити гроші - це нормально
Якщо вона добре вчить дітей, то в чому проблема?
Хай собі любить, що хоче…
Скляна миша• 10 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
А то за это статью могут впаять если кто то пожалуется