Шкідлива молекула• 10 мая 2023
Вчитель любить гроші. Це скільки? Скільки даруєте?
Дитина йде до школи. Всі дуже радять вчителя. Вчитель - "бомба-граната". Профі! Хоча школа сама звичайна державна. Сьогодні мені сказали: "Але ж вона любить гроші. Треба буде трошки підмазувати. Але ж який вчитель!".
Я попосміхалася але офігіла і не задала питання.
Мами, скільки ви даруєте грошей вчителям і по яким святам? Хочу розуміти як це і скільки це. Чи це значить брати приватні уроки?
Хочу розуміти цей "ринок". Бо за мене батьки ніколи нічого не платили, і я ще жодного разу. В садочку в якийсь момент зрозуміла шо башляє уся група.
whenallissaidanddone• 10 мая 2023
Ответ дляБабка-ежика
У цій країні це не закінчиться ніколи.
Вот скажите! Прибила бы;))
Заліковий троль• 10 мая 2023
Я считаю, что учитель не может любить и детей, и деньги
Если любит деньги, значит, на детей уже не хватает
И ещё хочется знать критерии, по которым все решили, что учитель хороший
Шкідлива молекула
• 10 мая 2023
Ответ дляЗаліковий троль
У неї самі сильні класи виходять. Вона дійсно дуже крутий вчитель. З цим все ок.
Шкідлива молекула
• 10 мая 2023
Ответ дляPluxlax
Автор когда учитель любит деньги, это не по праздникам а ежемесячно, что б была стимуляция учить ребенка. Я б не шла к такому, будь он хоть кандидат наук
А скільки це щомісяця? Ну хоч приблизно? Хочу розуміти ситуацію. Може мені в приватну буде дешевше
Шкідлива молекула
• 10 мая 2023
Ответ дляСкляна миша
Других школ и учителей нет?
Гівняні, якщо чесно. А круті ліцеї дитина не потягне. Ця найближче додому.
Скляна миша• 10 мая 2023
Ответ дляШкідлива молекула
она ничего не стоит!!! отдайте в нормальную школу к хорошему учителю.
Ленне-Рейма• 10 мая 2023
у меня так знакомая отдала. там весь класс выпрыгивал из штанов на перегонки. они собирали на подарок от класса. но и каждый от себя еще тащил презент.
Ліньки гуглить• 10 мая 2023
Ответ дляМизимец
В день.Щоб точно
Якщо в задницю цілує, то не шкода))
Сусідка знизу• 10 мая 2023
У нас подарки в конверте только по праздникам и от всего класса, в среднем 200-300 грн с человека. Такое мне ок, от себя лично нет
Скляна миша• 10 мая 2023
Ответ дляШкідлива молекула
А в гавняной были? Как там учителя там тоже могут быть нормальные учителя.
Марічка• 10 мая 2023
Ни сколько не носила за все 10 лет. На праздники идет поздравление от класса.
Скляна миша• 10 мая 2023
Ответ дляСусідка знизу
У нас столько от класса
Oksana-f9a3• 10 мая 2023
Капець закінчила школу 10 років назад, в школі діяла заборона на подарунки вчителям тільки квіти, ми зпідтишка класній керівниці дарували подарунки символічні на др, але вона навіть трохи батьків сварила за це, мабуть їй могло за це попасти
Марічка• 10 мая 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Судячи з вашого стилю та помилок, точно не потягне. Дозвольте дитині вчитись самій, а не підмазувати, щоб вона не знала коли треба писати ’до дому’, а коли ’додому’, але в журналі було 10.
Нашли в капусте• 10 мая 2023
Любити гроші - це нормально
Якщо вона добре вчить дітей, то в чому проблема?
Хай собі любить, що хоче…
Скляна миша• 10 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
А то за это статью могут впаять если кто то пожалуется