Зламала голову вже. Шкіра схильна до пігментації, жирна та проблемна. Шукаю крем з спф, з тоном. В минулому році був Meline bb cream. Не зрозуміла, чи захищає він від пігментації, тому що почала наносити, коли вся була в плямах
double-mama• 11 мая 2023
Если новая пигментация не появилась, значит таки защищает, по другом проверить не получится.
Я люблю кушон NanoAsia, в летнем Киеве SPF 50 мне достаточно
Идеальная оптимистка• 11 мая 2023
прекрасні вв корейські в Ватсоні спф 30 і 50. Наприклад Scinic , я вже 2 роки користуюся. прекрасні просто.
куркулиха• 11 мая 2023
Зараз маю вже третій обаджі Smart tone,але після нього спробую hydropeotide,гарні відгуки про нього.
Я только за!• 11 мая 2023
С тоном был санамбрелла gigi понравился, купила бы ещё, но сейчас за границей.
Eucerin светлый тон был, неплохо но, проваливается в поры. Он особо не маскирует.
Взяла uriage ребенку для проблемной кожи - ужас. Жидкий, белый, выбеливает лицо, как маска.
Eucerin для проблемной кожи серия dermopure, понравился. Спф 50, без тона и не выбеливает, матирует немного. Его можно наносить толстым слоем, не видно. Другие крема приходится растирать, иначе маска.
куркулиха• 11 мая 2023
Ответ дляmamaolga
спф 30 достатньо чи краще 50?
Я користуюся тільки 50,але в рівні захисту між ними не дуже велика різниця.
Пушкининиана• 11 мая 2023
Ответ дляmamaolga
спф 30 достатньо чи краще 50?
краще 50 , в мене теж пігментація і теж в пошуках спф , ніяк не вирішу який брати для жирної шкіри
Помилуйте мадам• 11 мая 2023
Мені подобається Holly Land з матуючим ефектом. Виходить легке тонування і СПФ. Радила косметолог ще 3 роки тому, з тих пір постійно користуюсь, навіть взимку. Є 30, є 50 захист.
Дивіться по бюджету. Цей брала за 999, захист 30. Звичайно, мабуть є кращі, але мені дорогувато буде. Цей крем влаштовує. Єдине, я наношу якийсь легкий зволожуючий крем під нього.