Дівчата, підкажіть - замовляю кухню і сумніваюсь як з точки зору функціональності .
Є в нижньому ряду секція на 90см, ящиків в нижньому ряду більше ніде бути не може.
Думаю чи не заширокі вони? Але й ділити на 2 секції ящиків - занадто малі вийдуть
Щє є карго (бутилочниця) на 20см і карго на 35.
Шафа під мийкою
Порадьте, як у користуванні такі великі ящики?
Шафа під мийкою
Результат:
вже голосів:
18 (64.29%)
Ящики шириною 90см
8 (28.57%)
Ящики 60 + карго 30
2 (7.14%)
Ваш варіант
Колдунья-вещунья• 12 мая 2023
Ответ дляMadamHM
Дякую. Зроблю великі. Майстра знаю давно, сподіватимусь що фурнітуру поставить норм)
Ви не сподівайтесь, а уточнюйте і читайте характеристики і відгуки. Бо в мене вже був прокол, майстер знайомий, все зробив гарно, а фурнітуру поставив не дуже, бо на його думку вона була гарна. А от інший незнайомий зробив все як слід, кожну гаєчеу зі мною обговорював і пояснював де можна зекономити, а де не треба.