Додекаэдр• 12 мая 2023

Дівчата порадьте школу дистанційного навчання щоб були уроки онлайн

Така ситуація, ми з окупованої території, весь цей рік навчання дистанційне було, ( ми за кордоном зараз) давали завдання на Гугл диску, але зворотнього зв’язку з вчителями немає, там пишуть, що зробити, ти відсилаєш на почту і все, уроків нема, ніхто нічого не пояснює, у мене часу немає сидіти і все розжовувати. Та я і не зможу. За цей рік змогла найти репетитора один раз в тиждень математика і Укр мова, але це мало, основну школу дитина закинула, не хоче сама робити взагалі. Є заняття з Англ мови, це приватна школа, уроки 3 р на тиждень, завдання дають, там все добре , вона виконує, бо є вчитель який вимагає, а ось основну школу закинула. Я не знаю , що буде далі, вчитися в Укр школі чи ні, в планах є повернення в Україну тому хочу на слідуючий рік , це 6 кл, щоб була школа де були б онлайн уроки, був зворотній зв’язок, хай платно, але так вона хоть щось буде знати. Але важливо щоб уроки були після обід, бо до обіду вона ходить в школу тут. Можливо у когось така ж ситуація і ви якось вирішували її. Порадьте.
Секс-Бомба• 12 мая 2023
Харьков 89, на след год будет дистанционный класс при любом раскладе.
Бараболька• 12 мая 2023
в лико скул очень хвалят полный онлайн, читала много отзывов.
Мои в оптиме, там тоже есть онлайн классы, но по ним не подскажу.
советую на фб сходить в группу киевские хоумскулеры, там вам точно помогут.
Шикаю і викаю• 12 мая 2023
Можу порадити нашу колишню приватну школу hony academy це харків. У них багато хороших викладачів.
В нашій теперішній школі на зу ліцензія optima онлайн школи.в нас в початковій школі викладачі хороші ,а в самій оптімі не знвю
Мальчижка• 12 мая 2023
Оптима
ElenaMari• 12 мая 2023
Автор если вы уехали за границу , то вы не вернётесь, смотрю в Одессе уймо переселенцев с боевых точек, вот они и останутся в Украине, толку вам ребенка мучить, толку не будет не там не там, пусть за границей ходит в школу, я не понимаю одно моя учится в одной школе уроков уймо, как тянут две школы и делают домашку и там и таи , а ещё учить нужно , а не переписал и все. Это как одной попой на два стула. А так дистанционки уймо по всем городам, но толку от этого
автор Додекаэдр • 12 мая 2023
Ответ дляElenaMari
Может вы где-то и правы, но им тут ничего не задают, плюс язык не знает пока, это не школа а так, утренний активитет, все равно хочу что бы мозг работал, я не дам эту информацию, пусть хоть на тройки но учится, иначе отупеет. Что будет дальше не знаю, я очень хочу вернуться, я понимаю что вряд ли вернусь именно домой, но куда-то в Украину очень хочу
Оце так цабе• 12 мая 2023
Ответ дляElenaMari
Уймо, уймо, уймо. Это где?