Мюллерная• 12 мая 2023

Гуляем с ребенком только по очереди

Ребенку 2,5 года. Поймала себя на мысли, что мы вообще на выходных, а в будние дни так точно не гуляем всей семьей. Сначала я иду днем, потом муж. Или наоборот. В момент, когда один родитель гуляет, другой отдыхает. Как вы гуляли со своим малышом и мужем?
So_so• 12 мая 2023
Вместе гуляем, как семья.
Ryramily• 12 мая 2023
Вместе гуляли
Накладні мюслі• 12 мая 2023
Я не люблю просто безцільно гуляти, організовуйте дозвілля, щоб гуляти разом
Липка-прилипка• 12 мая 2023
Так же как и вы)) редко вместе
Перекус беру завжди• 12 мая 2023
У меня вообще муж не гуляет с ребенком если это не отпуск и не поездка куда-то на день, только я сама
КинДза• 12 мая 2023
А скільки часу ви вже разом з чоловіком?
автор Мюллерная • 12 мая 2023
Ответ дляКинДза
7 років
Гуру троллинга• 12 мая 2023
Гуляем в первой половине с малышом вдвоем. Вечером идём гулять и после работы подключается папа, бывает что папа не гуляет с нами. 1 день в неделю у меня свободен от дитя
КинДза• 12 мая 2023
Ответ дляМюллерная
7 років
А коли він бере дитину з собою - не відчуваєте полегшення? Щоб відпочити, зайнятись своїми справами
автор Мюллерная • 12 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Не зовсім розумію ваш коментар. Яке дозвілля? Мається на увазі час проведений з дитиною. Це може бути прогулянка в парк, зоопарк, похід в кафе, розважальну кімнату.
Директор Пляжу• 12 мая 2023
Ми гуляємо зазвичай або разом або я з дітьми. Чоловік сам не хоче гуляти, так як він холерик і його всі ці дитячі забави швидко виводять із себе )
Звісно, для вас, як для родини не дуже добре, що гуляєте по черзі, а не разом, проте особисто Ви маєте час на власні справи чи на прибирання. Чого не маю я, так як завжди так чи інакше всюди зі мною (в садок дитина не ходить молодша, а старший на дистанційному навчанні вдома)
Ло Шарик• 12 мая 2023
Я і в будні і вихідні, а хотілось би відпочити.
Телефон Рубика• 12 мая 2023
Дитині 6 років. Працюємо вдома. Дитячого садочку немає. Гуляємо по черзі. Один працює - інший гуляє, щоб не заважати
Доктор Хаос• 12 мая 2023
Мы вместе гуляли, дома муж с ним играл, оказалось я патологически не люблю игрушки мальчиков.
Накладні мюслі• 12 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Ви у всі ці місця йдете окремо?
автор Мюллерная • 12 мая 2023
Ответ дляКинДза
Відчуваю, що є час на себе. Але неприємно, що у чоловіка не виникає бажання провести час, як сімʼя. Хоча зрозуміло, що вдома ми разом проводимо час.
автор Мюллерная • 12 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Ви у всі ці місця йдете окремо?
Так
Благоуханочка• 12 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Выходите на работу. Потребность в людях в таком количестве сразу отпадет. Понимаю вашего мужа
Накладні мюслі• 12 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Так
Які у вас з чоловіком спільні інтереси?
Непонятно• 12 мая 2023
Тут вопрос, какой ребенок) у нас старший спал, ел, не капризничал, мы были отдохнувшими, гуляли вдвоем. С младшей я просто падала без сил, бессонные ночи, усталость днём. Я ждала мужа с работы, как праздника, чтобы он скорее пошел с ней гулять. Мне было важно хоть час передремать, отдохнуть, голову банально помыть. Часто гуляли отдельно, чтоб у каждого было хоть чуть личного времени. А когда уже она стала постарше, стали гулять всей семьёй. Смысл вместе по улице топтаться, если один из Вас или оба без сил?
автор Мюллерная • 12 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Які у вас з чоловіком спільні інтереси?
Ніяких, крім дитини. Чоловік взагалі «домосєд»
Накладні мюслі• 12 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Тоді у вас проблеми у стосунках, а не прогулянках
КинДза• 12 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Є потреба проводити час разом- треба обговорити. Я не бачу інших варіантів((( Я раділа якщо мені давали вільний час, але все індивідуально. Одне знаю - що все обговорюється вголос, тільки тоді рушає з місця
автор Мюллерная • 12 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Можливо і так
Благоуханочка• 12 мая 2023
Ответ дляМюллерная
И что вы от него хотите?😂
Инстагра_мерша• 12 мая 2023
Я ніколи не гуляю , виписую чоловіка , він олюбить лазити парками качельками . Я ні
100%• 12 мая 2023
Ответ дляМюллерная
А ви взагалі підіймали це питання, чи чекаєте, коли те бажання зʼявиться? Бо з його боку це «гуляти з дитиною самому»- то, можливо, вияв турботи про вас, дати вам час відпочити. Якщо вам треба сумісні прогулянки, то треба так прямо і казати «милий, давай будемо гуляти разом, бо мені це дуже приємно і я хочу проводити більше часу разом».
птицаворона• 12 мая 2023
Чоловік гуляє більше, ніж я. Я швидше прибираю та готую, ніж він, тому поки вони гуляють, займаюсь хатніми справами. Або працюю, якщо серію в роботу надсилають. Або польську вчу, якщо в ці дні мої заняття. В перші місяці три дитини гуляли разом, але зараз на такі сімейні прогулянки нема часу.
автор Мюллерная • 12 мая 2023
Ответ для100%
Скоріше вияв турботи про себе, щоб був власний вільний час.
А що таке?• 12 мая 2023
Гуляла всегда только я, муж не принимал в этом никакого участия. На мои просьбы погулять хотя бы вместе морозился(( Мы даже отдыхать вместе не ездили, я ездила с ребенком.