Тримаю свічку• 13 мая 2023
Якщо дитина 10 міс прокидається вночі на ГВ їсть і засинає - це не висить на гру
Їсть буквально 3 хв і далі спить
Сам випльовує грудь
Значить не можна сказати шо дитина вісить на груді і смокче як соску ?
Сам випльовує грудь
Бибер-анонимер• 13 мая 2023
Это кормление по требованию. Может голодный, может жажда. Я своего кормила так первые месяцы, потом стал вечером кушать и утром, а всю ночь спал. Сестра мужа кормила по часам, да и потом куча ограничений- итог - расстройство пищевого поведения, гиперактивность. Ребенок орал у нее часами, но все строго по графику было.
Кицюююня• 13 мая 2023
Дитина у такому віці не може самостійно переходити з фази сну у фазу і їй потрібна допомога грудей. А дитина звикла засинати на грудях, тому і засинає на них. Потім діти це переростають, коли ГВ завершиться.
Щира українка• 13 мая 2023
Це не висить.
Висить, коли дала груди, прокидаєшся через декілька годин, а вона досі в роті, намагаєшся витягнути, а дитина починає активно смоктати
або плакати, що забрала.