Давайте поговоримо, бо шкура труситься, так страшно
Женщина за сорок• 13 мая 2023
Ответ дляnikoletta008
Одна ночь было 42 . Николаев
Херсон с вами. Количество писать не буду, кто в курсе, тот знает
nikoletta008• 13 мая 2023
Ответ дляЖенщина за сорок
Пусть Бог бережет Вас !!!!🙏❤️🇺🇦
Мы молитвами с Вами 🇺🇦🙏
drimka1979• 13 мая 2023
я рахую, що не потрібно взагалі таке писати - тішити узьких нашими страхами. Всі хто в нашому місці і так все чув і бачив. Читаю на фейсбуці коменти якихось не далеких де влада, ...прильотів за ніч. Господи, а що ж мала влада зробити????
Stefaniya K.• 13 мая 2023
і шибки вставляться,і скло прибереться.людське життя тільки не повернется.ми не з людьми воюємо,а з під.сами
Ответ дляdrimka1979
Хоча б не віддавати своє ППО і не розміщувати військових поруч з жилими будинками. Нашу владу в багато чому можна звинуватити. Але деталей писати тут не буду
Stefaniya K.• 13 мая 2023
візьміть,автор,с сусідами пожарте гомілок,випийте коньяку.головне-живі і здорові.все буде добре!
Ответ дляdrimka1979
Про страх то актуально було перший тиждень - три. Тепер русня вже прекрасно знає, що ніхто їх не боїться. Ненавидить да, але не боїться. В багатьох вже рефлекс прямо, коли русня б’є - одразу ідуть шукати куди донатити, щоб їм воно назад вернулось. Головне місця не писати куди і що, як зсу просить.
Ответ дляklux
в точку ))) именно такие ощущения )))
Когда мопеды подальше кружились, мы с сыном еще тарахтение их записывали и взрывы считали. А когда прилетело под балкон, то у меня в голове была только одна мысль ’Где мои штаны поприличнее???’, чтоб не в трусах откапывали
Я теж такі думки мала минулого року про одяг. І сама цьому дивувалися. Мертвому байдуже, але, поки живий, то такі дурниці лізуть в голову.
Бо під час обстрілів і одяг ’злітає’ та й коли уві сні засипало, то теж...
Ответ дляv.melnik_km
Мені не соромно за себе взагалі, кожен другий хмельничанин відчував те саме, в кожного свій поріг страху, кума моя з переляку заблокувала замок у квартирі, прийшлось розкручувати, ще одна виїхала за місто одразу, коли з військової частини поруч хлопці сказали тікати і то бігом, ще одна втикала у вікно весь час, чоловік мій бігав у трусах по поверхах дивитись де вибухає, а мене трусило у коридорі…
Саме страшне в такій ситуації - це паніка, бо не можеш адекватно думати та діяти. Мені здається, вас хотіли заспоїти, щоб ви не панікували, але все пішло в інше русло і розвели такий срач в темі. Одне діло, коли ці взриви далеко і глухо. А інше коли над головою, сама таке відчула не дуже давно, збивали шахеди, в небі летить вогняна куля, яка взірвалася, потім падає, знову взрив..., і ти не знає куди воно впаде, за 200м від тебе чи на тебе. Це жах. Не панікувати дуже важко.
Invictusgirl• 13 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
Все ППО у Києві, тому порівняння невдалі. У нас його певно взагалі не має
ПВО есть везде , но в Киеве естественно больше, так как для рашистов он цель номер один .
Мы в Киеве не спим с 1 мая , из-за обстрелов , но вас это не смущало никак , вы же спали .
Про прифронтовые области , по которым летят с300, вообще молчу .
Invictusgirl• 13 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
Яку інфу ви отримали?)
Вы рашистка, что инфу тут выведываете ?
Всё хорошо , такая инфа , так и передайте .
Invictusgirl• 13 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
О, методички рашни -нацисты, нато .
Пишите ещё
Strelka_007• 13 мая 2023
Я щиро бажаю всім сукам, які за 3 копійки ба навіть за ідею здають ворогу координати - здохнути в муках, повільно задихаючись під завалами.
Ви жерли-пили-працювали в ВІЛЬНІЙ УКРАЇНІ і вам було норм, а зараз, падли, почули легкі гроші і кацапський ´соціальний ліфт´?!
Ці гроші криваві ваші діти й онуки кров´ю вихаркають, а кацапи вас перших в розхід пустять. Невже досвід недореспублік вас нічого не навчив?!(
Горіть у пеклі, падли зрадники! Ненавиджу вас гірше за кацапів, наволоч без роду і племені!
Ответ дляInvictusgirl
Поддержу. Целая истерика…автор, понимаю, что вам страшно. Но война второй год, возьмите себя в руки.
Strelka_007• 13 мая 2023
Вибачте, мене просто рве від гнилоти ´доморощеної´. Агенти не на форумах, а тупо в вашому оточенні. Придивіться до своїх сусідів, колег, до тих хто з вами щодня їздить в одному транспорті, скупається в одному магазині. Наша біда, що ми надто м´які і часто воліємо не звертати уваги, не втручатися, а потім отака срань відбувається.
Invictusgirl• 13 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Дівчата, будь-ласка, не ´міряйтеся прильотами´, це так ницо що ппць.
Та никто ж не меряется , просто почему-то люди на Западе Украины , постоянно кричат всё ПВО в Киеве , не слышала такого ни разу от жителей Николаева, Харькова , Запорожья и других людей близких к фронту .
На ЗУ и тревог почти не было последнее время , а после этой ночи вдруг решили наехать на Киев , на который летит постоянно , что здесь всё ПВО, просто надоела такая неадекватность .
В Киеве большинство дронов сбивают передвижные мобильные бригады из стрелкового и так как летит постоянно , то приловчились их сбивать уже , вот в этом и разница .