Давайте поговоримо, бо шкура труситься, так страшно
КлаваЧерепиця• 13 мая 2023
Ответ дляПавела
Завжди після обстрілів, у яких постраждали люди є теми. Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя...Дівчата співчувають, підтримують.
Миколаїв теми майже не створює, ми у Ванька сидимо, бо не жаліємось, а матюкаємось)
Ответ дляHeksa
Прийшли альтернативно обдаровані кияни і стали фукати((
Да при чём тут киевляне? Более года многие люди живут так, как сегодня вы ночью. Потому не понимают уже вашей первой паники сегодня. Не виноваты харьковчане и киевляне, что такое у них часто такой трешак. И что у них давно притупилась чувство это.
И я в феврале 22 поняла что чувствовали дончане 8 лет. Потому кто живёт в аду давно, не может ощутить ваш первый животный страх. Могут поддержать, подсказать что делать. Но они уже это чувствовали давно и это всё притупилась. Выработались шаги при угрозах.
Мне жаль что сегодня произошло. Но нужно время, что б уйти от первых эмоций и включить логику- бегать в пижаме под домом не нужно, упасть может где угодно, чемодан на готове, детей успокоить и не пугать их больше и прочее.
Ответ дляКлаваЧерепиця
Так Ваньок спав у цей час, і мені б з його коментами було легше
Stefaniya K.• 13 мая 2023
полазила по болотах.кацапів підриває
Юрий Кондерский
16 минут назад
безоговорочная капитуляция. Буданова и Зеленского арестовать и судить, ВСУ сдавайтесь.
Взрывы в Хмельницкой области и тревога в Киеве — 444-й день СВО на Украине - ИА REGNUM
regnum.ru
Юрий Кондерский
16 минут назад
regnum.ru
Ответ дляHeksa
Я киянка, і у мене на райончику недалеко був прильот в останній раз, ото де вивалило панорамні вікна в новобудові. Живу недалеко від Тані Дикої. Але я офігіла і від вас, і від інших в цій темі і в хвилювалочці.
Ну якщо багато людей пишуть автору і іншим однаковий посил і тут, і у Ванька, то, може, варто не відгавкуватись, а прийняти до уваги?
Ответ дляEllillд
Народилася, виросла і живу на Борщазі. Нічого у мене не притупилося, не треба за мене писати, що я відчуваю як киянка
Але коли кияни створюють теми, їх помиями не обливають. А тут і в хвилювалці накинулися
Ответ дляInna-b773
Да, Т9) але я сьогодні перший раз за всю війну сиділа в бомбосховищі.
І я Вас сильно розумію
КлаваЧерепиця• 13 мая 2023
Ответ дляHeksa
І? Хай створюють. Вам шкода чи що?
Мені не шкода. І я за те, щоб хоч раз так і зробили, просто, щоб наглядно було видно, що вони переживають з тими обстрілами постійними(
КлаваЧерепиця• 13 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Ваньок міцно спить, його і нічні прильоти по Миколаєву не розбудили)
Ответ дляHeksa
Я тоже в шоке. Типа мы получаем, наконец-то и вам достается. Прям злорадствуют
Ответ дляZelenkа
Ні, не багато. Троє-четверо і кілька троляк. Решта підтримує, бо не вважає себе вищою кастою лише на основі більшої кількості прильотів
Ответ дляklux
Автор, сочувствую. Верю, что было страшно. На фигню в коментах внимания не обращайте, здесь любят .иськами и взрывами меряться ))
Несмотря на второй год войны, мне тоже было не очень некомфортно, когда неделю назад шахеды круги над моим домом наворачивали. Хотя эти гости у нас не редкость. Но в другие дни они, к счастью, тусили подальше от меня. Ну, шахеды и шахеды. А тут они прям во всей красе и громкости себя проявили.
На этом форуме можно ныть, жаловаться, как страшно и пережидать атаку с такими же нестойкими дамами )) очень помогает, кстати
Да, когда это прямо рядом - очень страшно. Когда чуть подальше - ’а чо такоВа, лЯгла-спала, шо вы такиенервные’
Ага, как оно зажужжало прямо над крышей - так в полном составе с котами в коридор сдрыснули. И так каждый раз. А как далеко - та ну пофиг, мы ’смелые’. Правильно автор пишет - Не дай Бог такого!
Stefaniya K.• 13 мая 2023
у кацапів такі прильоти,пожежі ,вибухи кожного дня.і там ,де тимчасова окупація.луганчан тіпає до цієї пори від вчорашнього.пишуть про жертви.
Ответ дляHeksa
Я не вижу помоев. Самая истерика у автора на первой странице.
Вам с утра заняться нечем? Зачем вы дополнительно негатив разгоняете?
КлаваЧерепиця• 13 мая 2023
Ответ дляЛеска
І що? Тепер нікому не можна створювати і не дай боже співчувати
Я вас розумію, ви зла і налякана, і потебуєте виплеснути на когось свій страх, що сублімувався в агресію, тож, вибачте, не вступатиму з вами в дискусію.
Зустрінемось в кращий час, поспілкуємось про інше
Тримайтеся.
Ответ дляHeksa
Ну тролів читати - то себе не поважати. Але вірно вище пишуть, краще зараз запастись тим, що прийнято класти в ’тривожний чемодан’. Бо почнуть розгрібати наслідки, краще бути готовим до відсутності води і світла.
Дівчата, давайте без емоцій і образ. Однозначно усім важко, в будь-якому куточку України, прифронтові області зрозуміло, треба виїжджати і то вже давно. У наше місто прилітало і то багато, ракети бачила, бачила, як падало 31 грудня, у лютому. Але сьогоднішня ніч, то трешак повний… реально було відчуття апокаліпсису, от чесно, крило знатно. Це були мої емоціі, але чогось вони так багатьох рознервували, аж дико від того. Це уже якісь не людські емоціі
Ответ дляКлаваЧерепиця
Ну так хай так і роблять. Але до чого тут автор і її місто? До чого порівняння? Людині страшно від обстрілу тут і зараз. Але ж вона не киянка, не кірпіченко, то її можна обісрати
Ответ дляЗайкаСвоя
в точку ))) именно такие ощущения )))
Когда мопеды подальше кружились, мы с сыном еще тарахтение их записывали и взрывы считали. А когда прилетело под балкон, то у меня в голове была только одна мысль ’Где мои штаны поприличнее???’, чтоб не в трусах откапывали
КлаваЧерепиця• 13 мая 2023
Ответ дляHeksa
Я ні слова не написала про автора і її місто, то адресувати ваші питання мені щодо цього абсолютно недоречно.
Ответ дляHeksa
- Мама я вдарився, мені дуже болить
- Ахаха, що ти таке кажеш, та то фігня, само пройде, іди гуляй
Аналогія до вашого ’заспокоєння’
Ага. Или как-то так
Мам, я ногу сломал, мне больно (((
И шо? Вон дяде Васе вообще отрезали, а тут только перелом. Мне стыдно за тебя, фу!
Мам, я ногу сломал, мне больно (((
Мені не соромно за себе взагалі, кожен другий хмельничанин відчував те саме, в кожного свій поріг страху, кума моя з переляку заблокувала замок у квартирі, прийшлось розкручувати, ще одна виїхала за місто одразу, коли з військової частини поруч хлопці сказали тікати і то бігом, ще одна втикала у вікно весь час, чоловік мій бігав у трусах по поверхах дивитись де вибухає, а мене трусило у коридорі…
Ответ дляКлаваЧерепиця
Тримайтеся.
То ви лише побачили те що хотіли, чим сама наповнена.
Дивують люди, коли приходиш за допомогою, підтримкою а тобі ще пинків надають та за комір напихають. Остаточно розчарувалася в порадниці, що аж волосся ворушилося -коли прийшла людина на грані суїциду. І як ви думаєте, як повели себе порадниці? Не здивуюся якщо людина таки вчинила це після такої ,,підтримки,,
Я к.обл, тому вы помилися у своїх висновках а от чому у протилежній до вашої думки вбачаєте агресію, несприйняття протилежної, іншої думки - питання до вашого психотерапевта, а не до мене.
Ответ дляEllillд
Почитайте кузяку і кота. Ви теж написали фігню, але ввічливо, вважаючи мене хмельничанкою.
А я раптом виявилася ’притупленою’ і ’звикшою’ киянкою. І у вас облом)))) Хотіли вивищитися і так невдобно получилося. То тепер мені вказівки роздаєте)))
А, ще хлопці поверхом вище, рахували секунди від вибуху до вибухової хвилі, і таким чином рахували швидкість звуку під час кожного вибуху