Давайте поговоримо, бо шкура труситься, так страшно
Nataliiazp• 13 мая 2023
Ответ дляmarydgayne
Зашла в ТГ канал с новостями, там написано, что просто взрывы в Хмельницкому по стратегическим объектам. Это по нашей технике прилетело??? или об этом нельзя писать? где то официальная есть уже инфа??
В нашем городе куда прилетело говорят только если по домам, если по стратегическим объектам - не говорят. Но люди конечно знают, по сарафанному радио передаётся где и почему.
marydgayne• 13 мая 2023
Ответ дляNataliiazp
понятно. главное, чтобы без жертв...
Ответ дляklux
тю, еще не хватало жить с оглядкой на рашистов. Много чести. Это нормально - бояться сильных взрывов. И искать поддержки у сограждан тоже нормально. Война идет, в это время любые сильные чувства нормальны
Но вот лично для меня очень странно обесценивать страхи других или думать ’ашорашистискажуть-вдругзасмеют’
Писати це не треба не через рашистів, а банально через те, що в вашому місті тепер буде працювати більше наводчиків раз побачили, що є результат і населення страждає.
Nataliiazp• 13 мая 2023
Ответ дляmarydgayne
понятно. главное, чтобы без жертв...
Это я про Запорожье, думала так везде
Ответ дляmarydgayne
Мешнше зраєш - крєпче спіш, я уже писала. Заспокойтесь, і краще сконцетруйтесь на своїх справах. Нічого тут жителів міста підставляти під нові обрстріли
Ответ дляДаксо
я отвечала на конкретный пост про ’тишити руських нашими страхами’.
А конкретно автор в этой теме ничего нового не написала - обо всем было известно из пабликов.
Но я, правда, не страдаю паранойей, потому так
Ответ дляарина-ветерок
Зачем ссориться в таких темах. Очевидно, что раз людям так страшно, значит долетало туда считанные разы, естественно первые разы очень страшно, тем , в чью местность долетело десятки раз страшно меньше, где сотни-те даже спать могут, а там где тысячи, вот у нас например, в прошлом году такие ракеты были ежедневно, месяцами, изо дня в день, с прилёта и, гибелью людей, нам уже все пофиг, мы живём обычной жизнью не то что во время тревог, а и во время обстрелов. Вот в этом вся разница между нами, человек может вынести все, мы не какие-то уникальные люди, поэтому и советуем успокоиться и поберечь психику.
согласна. человек привыкает к обстоятельствам, к сожалению(
marydgayne• 13 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
100%, а я посуд брудний в раковину збирала коли бігти треба у сховище і мішок зі сміттям забрала, ´по дорозі ж´ викинути.
когда 9 мая в 2015 в Мариуполе была стрельба, то я окна побежала мыть и все генералить... это защита психики такая. человек на адреналине хочет максимум успеть все привести в порядок, как в последний раз...
KozaNostra_I• 13 мая 2023
Ответ дляЛеска
Кажуть летіла ракета???чи що то летіло вся у вогняному колі.
В огненном кругу (плазма) летает только кинжал.
Ответ дляStefaniya K.
у кацапів такі прильоти,пожежі ,вибухи кожного дня.і там ,де тимчасова окупація.луганчан тіпає до цієї пори від вчорашнього.пишуть про жертви.
Та какие там прилеты, моя вся родня в Луганске. Впервые вчера вот был точный прилет за все время. И сегодняшний на Юбилейном они даже не слышали. А так все это время у них была тишина и глубокий тыл
ludmila905• 13 мая 2023
Ответ дляOHA-40
Ви писали про евакуацію, перекриті залізниці, це дійсно так? місто виїзджає?
А ви з якою метою цікавитися?От для чого вам ця інформація?
Звідки купа відосиків? Ну що за люди?
Скільки у нас прильотів було, навіть в місцевих чатах не обговорюється нічого.
Лиш іноді офіційні джерела називали.
про інші рази ніхто не знає.
Коли вже навчаться не хайпувати..
А наводчикам я б пожиттєве давала. Без розбору, обміну чи щось інше. Задовбали.
Лиш іноді офіційні джерела називали.
про інші рази ніхто не знає.
Коли вже навчаться не хайпувати..
Leeloo_aloha• 13 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Наскільки я розумію, навіть з офіційних джерел очевидно, що летіло в Хмельницькому чітко по координатах і, нажаль, результативно. І не вперше там питання до насиченості ППО і до роботи СБУ. Таке враження, що ждунів напакували завербованих туди під виглядом переселенців в орендовані хати. І там хронометражем просто зливаються геомітки кураторам. Або місцеві шкури активізувалися, або розконсервували одночасно багато агентури.
Я не знаю, чи сильне ´кумовство´ в регіоні, але саме по Хмельницькому інтуїтивне відчуття ´болота´. Хочу помилятися, але щось не те в силових структурах.
Які геомітки, для чого вони потрібні, коли на відкритих гугл картах все видно, з координатами, поясніть?
Ответ дляv.melnik_km
Та будинки ходором ходили, реально, усі. Я не вірю, що були люди, які не прокинулись, бо це було жахливо
Я просто під лісом живу.. Вікна на 3 Ведмеді виходять. Прокинулась від вибуху, десь в 5.40.. На вулиці повно людей, зібрала дитину і в бомбосховище в нову школу пішли. Але я півночі температуру дитині збивала, може крепко заснула після 3 ночі...А зараз глянули відео, там жесть.
Ответ дляv.melnik_km
Порадниця, як завжди, на два табори) уже звично. Прилітало до нас у місто багато, на жаль, але те що робилось сьогодні, це просто жесть… реально у місті були пробки на виїзд, і почала розганятися інфа про евакуацію міста… зараз перекрили залізницю, об’їзд іншими містами, буде скажена затримка. Таке враження, що вилетіли усі ще старого зразка вікна, які були у місті, от чесно. Реально накрило сильно, якщо комусь не подобається, мимо, я у тему не запрошувала, створювала для тих, кому було так само як мені. А це увесь обласний центр. Дай Боже, щоб не було людських жертв, але пишуть, що неважно все.
Що Ви мелете? Які пробки,яка евакуація? Жесть …
Ответ дляmarydgayne
Нет и не будет. Нам дают минимум инфы. Чтобы не паниковали