Давайте поговоримо, бо шкура труситься, так страшно
Ответ дляInnaV
Я теж такі думки мала минулого року про одяг. І сама цьому дивувалися. Мертвому байдуже, але, поки живий, то такі дурниці лізуть в голову.
Бо під час обстрілів і одяг ’злітає’ та й коли уві сні засипало, то теж...
Это психика так защищается ))) штанами и прочей фигней. Как-то нас обстреливали сушками, а меня муляло только то, что на телефоне 4% зарядки и как я пойду в укрытие с разряженным телефоном ))
Stefaniya K.• 13 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
как это понять нацист?то и я нацист,если желаю смерти врагу?и мне не важно какой он нации-кацап,наш колаборант,ждун-наводчик?да.я желаю им сдохнуть в муках.и я не злая-я взаимная
Ответ дляJul-Ap
Автор, в некоторых регионах это уже просто рутина, считать обстрелы, молиться. Несколько ракет прилетает, а люди даже в коридор не переходят, будь что будет.
Вот такая страшная обыденность.
В той же Харьковской области каждый день убитые люди, без перерывов и выходных.
Ночью убили 30летнего парня.
Уровень эмпатичности в обществе , переживаемом бесконечную череду трагедий, всегда снижается.
Это не советчицы такие, это жизнь у нас сейчас такая, так что не обижайтесь, поймите позицию других, кто 440 дней сталкивается с войной постоянно и считает, что другие, не такие закалённые войной , просто слабаки. Я к этому отношусь с пониманием.
Вот такая страшная обыденность.
Ночью убили 30летнего парня.
Удалено администрацией...
Stefaniya K.• 13 мая 2023
Ситуація в Хмельницькому станом на 13 травня
Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин повідомив, що влучань у самому місті немає. Однак вибуховими хвилями пошкоджено навчальні та медичні заклади, адміністративні будівлі, промислові об’єкти, багатоповерхівки та приватні житлові будинки.
Евакуацію мешканців наразі не проводять, проблем з комунальними послугами у місті немає.
Усі служби працюють над ліквідацією наслідків. У випадку пошкоджень житла звертайтеся за телефоном 1580, а також в УМК Центральна, — порадив Симчишин.
Ответ дляInvictusgirl
ПВО есть везде , но в Киеве естественно больше, так как для рашистов он цель номер один .
Мы в Киеве не спим с 1 мая , из-за обстрелов , но вас это не смущало никак , вы же спали .
Про прифронтовые области , по которым летят с300, вообще молчу .
Удалено администрацией...
Strelka_007• 13 мая 2023
Ответ дляInvictusgirl
Та никто ж не меряется , просто почему-то люди на Западе Украины , постоянно кричат всё ПВО в Киеве , не слышала такого ни разу от жителей Николаева, Харькова , Запорожья и других людей близких к фронту .
На ЗУ и тревог почти не было последнее время , а после этой ночи вдруг решили наехать на Киев , на который летит постоянно , что здесь всё ПВО, просто надоела такая неадекватность .
В Киеве большинство дронов сбивают передвижные мобильные бригады из стрелкового и так как летит постоянно , то приловчились их сбивать уже , вот в этом и разница .
Наскільки я розумію, навіть з офіційних джерел очевидно, що летіло в Хмельницькому чітко по координатах і, нажаль, результативно. І не вперше там питання до насиченості ППО і до роботи СБУ. Таке враження, що ждунів напакували завербованих туди під виглядом переселенців в орендовані хати. І там хронометражем просто зливаються геомітки кураторам. Або місцеві шкури активізувалися, або розконсервували одночасно багато агентури.
Я не знаю, чи сильне ´кумовство´ в регіоні, але саме по Хмельницькому інтуїтивне відчуття ´болота´. Хочу помилятися, але щось не те в силових структурах.
Invictusgirl• 13 мая 2023
Ответ дляHeksa
Удалено администрацией...
Не знаю , где вы там горели , я никого не унижала , а лишь написала ответ на -Всё пво в Киеве .
И да , в Киеве с 1 мая пара ночей только было более -менее , что можно было поспать , когда сбивали дроны прям над домами , был натуральный капец . Но мы никого не винили и не писали - почему на ЗУ люди спят .
Strelka_007• 13 мая 2023
Ответ дляklux
100%, а я посуд брудний в раковину збирала коли бігти треба у сховище і мішок зі сміттям забрала, ´по дорозі ж´ викинути.
Invictusgirl• 13 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Всё возможно .
В Киеве тоже сразу после прилётов снимали и через минуту видео и фотки уже в пабликах у рашни .
Агентуры и предателей полно по Украине , это не только в Хмельницком так , просто у ребят там мало опыта по сбиванию дронов, поэтому так и получилось , это у нас тут они летят постоянно , то наши пристрелялись Слава Богу .
L-i-s-a-92af• 13 мая 2023
Ответ дляЛеска
Думаєте то хто здав місце і шо там було то не здать який результат?
Сподіваюсь,цю суку СБУ знайде.
Як в Миколаєві знайшли все ж таки,хоч і з часом.
У Миколаєві затримали таксиста, який ’навів’ російську ракету на житлову багатоповерхівку та став причиною смерті дитини.
Як повідомляє прес-центр СБУ, спецслужба викрила інформатора, який коригував повітряні атаки загарбників на цивільну інфраструктуру.
’Саме за його наведенням окупанти здійснили ракетний удар по житловій багатоповерхівці у Миколаєві восени 2022 року. Унаслідок ворожого обстрілу загинуло 8 мирних жителів, у тому числі дитина’, - розповіли в СБУ.
За даними слідства, зловмисник - місцевий житель, якого російська спецслужба залучила до співпраці у серпні минулого року. У поле зору загарбників він потрапив через свою прокремлівську активність в одному з Телеграм-каналів, де регулярно розміщував свої антиукраїнські коментарі.
Підробляючи таксистом, зрадник об’їжджав Миколаїв і фіксував місця базування та переміщення Сил оборони. Також він намагався входити в довіру до своїх пасажирів і розпитував у них інформацію про можливі пересування української військової техніки.
Крім того, він передавав окупантам координати об’єктів цивільної інфраструктури, які знаходились біля житлових будинків.
За кожне виконане завдання ворожий інформатор отримував до 5 тис. грн., які перераховували на його власну банківську картку.
Invictusgirl• 13 мая 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Сподіваюсь,цю суку СБУ знайде.
Найдут конечно .
Strelka_007• 13 мая 2023
Ответ дляInvictusgirl
Всё возможно .
Згодна, але це все можна силами військових адміністрацій вирішити: збільшити кількість груп, навчити в областях де балалайки постійно літають, трохи пошукати щурів на всіх рівнях. Україні потрібні надійні тили для військових потреб, а не отака от срака як сталася (не вперше, до речі).
Може, там у місцевій владі не все гаразд, як мінімум варто щоб СБУ виконувало свою роботу і мешканці не стояли осторонь. Якщо бачите якусь стрьомну особу, краще не полінуйтеся і напишіть в бот СБУ, нехай перевірять. Зайвим точно не буде.
Invictusgirl• 13 мая 2023
Автор , поспите , лучше какое-то успокоительное принять и прям хорошо отоспаться , психике нужно восстановиться , я вас прекрасно понимаю , меня так трусило после того как дроны прям над домом сбивали , тоже дом аж дрожал .
Пошла купила Атаракс( без рецепта продали , кстати ), я уже его раньше пила после таких ночей бессонных и нервных и хорошо выспалась, только так пришла в себя .
Ответ дляdrimka1979
я рахую, що не потрібно взагалі таке писати - тішити узьких нашими страхами. Всі хто в нашому місці і так все чув і бачив. Читаю на фейсбуці коменти якихось не далеких де влада, ...прильотів за ніч. Господи, а що ж мала влада зробити????
тю, еще не хватало жить с оглядкой на рашистов. Много чести. Это нормально - бояться сильных взрывов. И искать поддержки у сограждан тоже нормально. Война идет, в это время любые сильные чувства нормальны
Но вот лично для меня очень странно обесценивать страхи других или думать ’ашорашистискажуть-вдругзасмеют’
Invictusgirl• 13 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Уже давно туда ничего не летело , поэтому было неожиданно , сейчас должны усилить конечно .
Ну, а предатели - это боль Украины , при чём веками (
L-i-s-a-92af• 13 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
потрібно петицію скласти.бо задовбали кроти і стукачі-наводчики.одразу-смертна кара або пожиттєво без права дострокового звільнення.а то вчора читаю,сбу зловила матню,та передавала позиції.світить 5 років.а многодєтна,а мама інвалід,а плаче розкаялась буцім то і що?вийде через рік або взагалі умовно.або багаті-під заставу.а щл йому ті пару мільйонів?через чур ми лояльні в умовах війни зі зрадниками,колаборантами,наводчиками.дістало просто!
Що є то є.Передавати позиції це,як мінімум,дорівнює умисному вбивству.Бо вмирають люди в результаті такої ’ діяльності’.
L-i-s-a-92af• 13 мая 2023
Ответ дляnikoletta008
Одна ночь было 42 . Николаев
Не уявляю,як ви це пережили
nikoletta008• 13 мая 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не уявляю,як ви це пережили
Сложно ответить . Страх был , потом соседи с которыми вместе в тамбуре сидели веселили нас как могли . Каждый раз встречая их , мы вспоминаем эту ночь .
Дочка моя только вернулась с Польши и тут начались самые страшные ночи , и безлюдные дни в городе .
Каждый раз выходя утром на работу , я не знала вернусь домой или нет .
nikoletta008• 13 мая 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Сподіваюсь,цю суку СБУ знайде.
В том доме погибли мама и дочка . Дочка накануне приехала из Турции забрать маму и кота , утром должны были ехать .
Так и похоронили их втроем .
Дочка очень красивая и талантливая девушка .
Пусть земля им будет пухом 🙏
Так и похоронили их втроем .
Пусть земля им будет пухом 🙏
marydgayne• 13 мая 2023
Ответ для1973
А вам взагалі не цікаво, чи гинуть люди, нова техніка,яку вся країна чекала, щоб цю мерзоту гнати? я тільки радіти почала, що Бахмутський напрямок- добрі новини. Що ті тварюки збираються тікати з запорізького напрямку. Татко зможе повернутися, сестра, діти. А тут якась б...ль здала те,що нам вконче потрібно. Кожного разу починаю згадувати школу мого молодшого сина, якої вже нема. Теж здали, там наші хлопці були(((
Зашла в ТГ канал с новостями, там написано, что просто взрывы в Хмельницкому по стратегическим объектам. Это по нашей технике прилетело??? или об этом нельзя писать? где то официальная есть уже инфа??
Ответ дляStefaniya K.
автор,обіймаю вас.заспокойтесь.те,що ви нервуєте,нічого не дасть.це війна,на жаль.я ваша сусідка і все бачила и відчувала за війну в себе за городами і над головою.крім шахедів(цих пердунців ще не бачила і не чула).ідуть вони на....буде кацапні отвєточка шикарна,а нам зброї дадуть в сто разів більше.бачила в групах ,що у вас..не обезцінюю,розумію,але..в нас було набагато гірше і страшніше.
То що ви якась особливіша? Чт автору не боятись, тому що вам було страшніше? До чого ця фраза? Чи ви вирішили помірятись?
Invictusgirl• 13 мая 2023
Ответ дляInna-b773
Удалено администрацией...
Девочки, ну не надо такое писать .