v.melnik_km• 13 мая 2023

Хмельницький, не спить ніхто…

Давайте поговоримо, бо шкура труситься, так страшно
klux• 13 мая 2023
Ответ дляInnaV
Я теж такі думки мала минулого року про одяг. І сама цьому дивувалися. Мертвому байдуже, але, поки живий, то такі дурниці лізуть в голову.
Бо під час обстрілів і одяг ’злітає’ та й коли уві сні засипало, то теж...
Это психика так защищается ))) штанами и прочей фигней. Как-то нас обстреливали сушками, а меня муляло только то, что на телефоне 4% зарядки и как я пойду в укрытие с разряженным телефоном ))
Stefaniya K.• 13 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
как это понять нацист?то и я нацист,если желаю смерти врагу?и мне не важно какой он нации-кацап,наш колаборант,ждун-наводчик?да.я желаю им сдохнуть в муках.и я не злая-я взаимная
Heksa• 13 мая 2023
Ответ дляJul-Ap
Автор, в некоторых регионах это уже просто рутина, считать обстрелы, молиться. Несколько ракет прилетает, а люди даже в коридор не переходят, будь что будет.
Вот такая страшная обыденность.
В той же Харьковской области каждый день убитые люди, без перерывов и выходных.
Ночью убили 30летнего парня.
Уровень эмпатичности в обществе , переживаемом бесконечную череду трагедий, всегда снижается.
Это не советчицы такие, это жизнь у нас сейчас такая, так что не обижайтесь, поймите позицию других, кто 440 дней сталкивается с войной постоянно и считает, что другие, не такие закалённые войной , просто слабаки. Я к этому отношусь с пониманием.
Удалено администрацией...
Stefaniya K.• 13 мая 2023
Ситуація в Хмельницькому станом на 13 травня
Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин повідомив, що влучань у самому місті немає. Однак вибуховими хвилями пошкоджено навчальні та медичні заклади, адміністративні будівлі, промислові об’єкти, багатоповерхівки та приватні житлові будинки.
Евакуацію мешканців наразі не проводять, проблем з комунальними послугами у місті немає.
Усі служби працюють над ліквідацією наслідків. У випадку пошкоджень житла звертайтеся за телефоном 1580, а також в УМК Центральна, — порадив Симчишин.
Heksa• 13 мая 2023
Ответ дляInvictusgirl
ПВО есть везде , но в Киеве естественно больше, так как для рашистов он цель номер один .
Мы в Киеве не спим с 1 мая , из-за обстрелов , но вас это не смущало никак , вы же спали .
Про прифронтовые области , по которым летят с300, вообще молчу .
Удалено администрацией...
Stefaniya K.• 13 мая 2023
на жаль ,є поранені
Zelenkа• 13 мая 2023
Ответ дляHeksa
Удалено администрацией...
Strelka_007• 13 мая 2023
Ответ дляInvictusgirl
Та никто ж не меряется , просто почему-то люди на Западе Украины , постоянно кричат всё ПВО в Киеве , не слышала такого ни разу от жителей Николаева, Харькова , Запорожья и других людей близких к фронту .
На ЗУ и тревог почти не было последнее время , а после этой ночи вдруг решили наехать на Киев , на который летит постоянно , что здесь всё ПВО, просто надоела такая неадекватность .
В Киеве большинство дронов сбивают передвижные мобильные бригады из стрелкового и так как летит постоянно , то приловчились их сбивать уже , вот в этом и разница .
Наскільки я розумію, навіть з офіційних джерел очевидно, що летіло в Хмельницькому чітко по координатах і, нажаль, результативно. І не вперше там питання до насиченості ППО і до роботи СБУ. Таке враження, що ждунів напакували завербованих туди під виглядом переселенців в орендовані хати. І там хронометражем просто зливаються геомітки кураторам. Або місцеві шкури активізувалися, або розконсервували одночасно багато агентури.
Я не знаю, чи сильне ´кумовство´ в регіоні, але саме по Хмельницькому інтуїтивне відчуття ´болота´. Хочу помилятися, але щось не те в силових структурах.
Invictusgirl• 13 мая 2023
Ответ дляHeksa
Удалено администрацией...
Не знаю , где вы там горели , я никого не унижала , а лишь написала ответ на -Всё пво в Киеве .
И да , в Киеве с 1 мая пара ночей только было более -менее , что можно было поспать , когда сбивали дроны прям над домами , был натуральный капец . Но мы никого не винили и не писали - почему на ЗУ люди спят .
Strelka_007• 13 мая 2023
Ответ дляklux
100%, а я посуд брудний в раковину збирала коли бігти треба у сховище і мішок зі сміттям забрала, ´по дорозі ж´ викинути.
Invictusgirl• 13 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Всё возможно .
В Киеве тоже сразу после прилётов снимали и через минуту видео и фотки уже в пабликах у рашни .
Агентуры и предателей полно по Украине , это не только в Хмельницком так , просто у ребят там мало опыта по сбиванию дронов, поэтому так и получилось , это у нас тут они летят постоянно , то наши пристрелялись Слава Богу .
L-i-s-a-92af• 13 мая 2023
Ответ дляЛеска
Думаєте то хто здав місце і шо там було то не здать який результат?
Сподіваюсь,цю суку СБУ знайде.
Як в Миколаєві знайшли все ж таки,хоч і з часом.

У Миколаєві затримали таксиста, який ’навів’ російську ракету на житлову багатоповерхівку та став причиною смерті дитини.
Як повідомляє прес-центр СБУ, спецслужба викрила інформатора, який коригував повітряні атаки загарбників на цивільну інфраструктуру.

’Саме за його наведенням окупанти здійснили ракетний удар по житловій багатоповерхівці у Миколаєві восени 2022 року. Унаслідок ворожого обстрілу загинуло 8 мирних жителів, у тому числі дитина’, - розповіли в СБУ.

За даними слідства, зловмисник - місцевий житель, якого російська спецслужба залучила до співпраці у серпні минулого року. У поле зору загарбників він потрапив через свою прокремлівську активність в одному з Телеграм-каналів, де регулярно розміщував свої антиукраїнські коментарі.
Підробляючи таксистом, зрадник об’їжджав Миколаїв і фіксував місця базування та переміщення Сил оборони. Також він намагався входити в довіру до своїх пасажирів і розпитував у них інформацію про можливі пересування української військової техніки.
Крім того, він передавав окупантам координати об’єктів цивільної інфраструктури, які знаходились біля житлових будинків.
За кожне виконане завдання ворожий інформатор отримував до 5 тис. грн., які перераховували на його власну банківську картку.

https://www.unian.ua/incidents/u-mikolayevi-zatrim...
Invictusgirl• 13 мая 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Сподіваюсь,цю суку СБУ знайде.

Найдут конечно .
Strelka_007• 13 мая 2023
Ответ дляInvictusgirl
Всё возможно .
Згодна, але це все можна силами військових адміністрацій вирішити: збільшити кількість груп, навчити в областях де балалайки постійно літають, трохи пошукати щурів на всіх рівнях. Україні потрібні надійні тили для військових потреб, а не отака от срака як сталася (не вперше, до речі).
Може, там у місцевій владі не все гаразд, як мінімум варто щоб СБУ виконувало свою роботу і мешканці не стояли осторонь. Якщо бачите якусь стрьомну особу, краще не полінуйтеся і напишіть в бот СБУ, нехай перевірять. Зайвим точно не буде.
Invictusgirl• 13 мая 2023
Автор , поспите , лучше какое-то успокоительное принять и прям хорошо отоспаться , психике нужно восстановиться , я вас прекрасно понимаю , меня так трусило после того как дроны прям над домом сбивали , тоже дом аж дрожал .
Пошла купила Атаракс( без рецепта продали , кстати ), я уже его раньше пила после таких ночей бессонных и нервных и хорошо выспалась, только так пришла в себя .
klux• 13 мая 2023
Ответ дляdrimka1979
я рахую, що не потрібно взагалі таке писати - тішити узьких нашими страхами. Всі хто в нашому місці і так все чув і бачив. Читаю на фейсбуці коменти якихось не далеких де влада, ...прильотів за ніч. Господи, а що ж мала влада зробити????
тю, еще не хватало жить с оглядкой на рашистов. Много чести. Это нормально - бояться сильных взрывов. И искать поддержки у сограждан тоже нормально. Война идет, в это время любые сильные чувства нормальны
Но вот лично для меня очень странно обесценивать страхи других или думать ’ашорашистискажуть-вдругзасмеют’
Invictusgirl• 13 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Уже давно туда ничего не летело , поэтому было неожиданно , сейчас должны усилить конечно .
Ну, а предатели - это боль Украины , при чём веками (
L-i-s-a-92af• 13 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
потрібно петицію скласти.бо задовбали кроти і стукачі-наводчики.одразу-смертна кара або пожиттєво без права дострокового звільнення.а то вчора читаю,сбу зловила матню,та передавала позиції.світить 5 років.а многодєтна,а мама інвалід,а плаче розкаялась буцім то і що?вийде через рік або взагалі умовно.або багаті-під заставу.а щл йому ті пару мільйонів?через чур ми лояльні в умовах війни зі зрадниками,колаборантами,наводчиками.дістало просто!
Що є то є.Передавати позиції це,як мінімум,дорівнює умисному вбивству.Бо вмирають люди в результаті такої ’ діяльності’.
L-i-s-a-92af• 13 мая 2023
Ответ дляnikoletta008
Одна ночь было 42 . Николаев
Не уявляю,як ви це пережили
nikoletta008• 13 мая 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не уявляю,як ви це пережили
Сложно ответить . Страх был , потом соседи с которыми вместе в тамбуре сидели веселили нас как могли . Каждый раз встречая их , мы вспоминаем эту ночь .
Дочка моя только вернулась с Польши и тут начались самые страшные ночи , и безлюдные дни в городе .
Каждый раз выходя утром на работу , я не знала вернусь домой или нет .
nikoletta008• 13 мая 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Сподіваюсь,цю суку СБУ знайде.

В том доме погибли мама и дочка . Дочка накануне приехала из Турции забрать маму и кота , утром должны были ехать .
Так и похоронили их втроем .
Дочка очень красивая и талантливая девушка .
Пусть земля им будет пухом 🙏
marydgayne• 13 мая 2023
Ответ для1973
А вам взагалі не цікаво, чи гинуть люди, нова техніка,яку вся країна чекала, щоб цю мерзоту гнати? я тільки радіти почала, що Бахмутський напрямок- добрі новини. Що ті тварюки збираються тікати з запорізького напрямку. Татко зможе повернутися, сестра, діти. А тут якась б...ль здала те,що нам вконче потрібно. Кожного разу починаю згадувати школу мого молодшого сина, якої вже нема. Теж здали, там наші хлопці були(((
Зашла в ТГ канал с новостями, там написано, что просто взрывы в Хмельницкому по стратегическим объектам. Это по нашей технике прилетело??? или об этом нельзя писать? где то официальная есть уже инфа??
Inna-b773• 13 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
Хоча б не віддавати своє ППО і не розміщувати військових поруч з жилими будинками. Нашу владу в багато чому можна звинуватити. Але деталей писати тут не буду
Удалено администрацией...
WomAnn• 13 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
автор,обіймаю вас.заспокойтесь.те,що ви нервуєте,нічого не дасть.це війна,на жаль.я ваша сусідка і все бачила и відчувала за війну в себе за городами і над головою.крім шахедів(цих пердунців ще не бачила і не чула).ідуть вони на....буде кацапні отвєточка шикарна,а нам зброї дадуть в сто разів більше.бачила в групах ,що у вас..не обезцінюю,розумію,але..в нас було набагато гірше і страшніше.
То що ви якась особливіша? Чт автору не боятись, тому що вам було страшніше? До чого ця фраза? Чи ви вирішили помірятись?
WomAnn• 13 мая 2023
Ответ дляDarkBlueSea
У нас прифронтовая область и тревоги по десять раз на день
І що?
L-i-s-a-92af• 13 мая 2023
Ответ дляvasilek5050
Кацапи - тварюки кончені.
Це без варіантів
Invictusgirl• 13 мая 2023
Ответ дляInna-b773
Удалено администрацией...
Девочки, ну не надо такое писать .
Inna-b773• 13 мая 2023
Хмельничани! Придивляємося до собак. Вони повтікали з дворів, тепер розгублені, не знають де вони.. Знайомі знайшли аж за 20 км. від дому свого.Хто знайшов собачку , відправляйте в ФБ фото, в групу ’Врятуєй життя’
Даксо• 13 мая 2023
Ответ дляInna-b773
Удалено администрацией...
Як кажуть - менше знаєш, крєпче спіш. Не треба писати лишнє, по військових об´єктах прилітало весь час, і кацапам прилітає добре. Це ж війна.
osna• 13 мая 2023
Ответ дляЛеска
Капец, люди, що з вами??? Нема щоб підтримати, то ви нівелюєте переживання і нормалізуєте війну, ракети, вибухи наче так має бути і нічого страшного
Можливо, в такий спосіб намагалися вас заспокоїти...