v.melnik_km• 13 мая 2023

Хмельницький, не спить ніхто…

Давайте поговоримо, бо шкура труситься, так страшно
автор v.melnik_km • 13 мая 2023
Ответ дляInna-b773
На Оперній ні. Але тряхнуло сильно
Та будинки ходором ходили, реально, усі. Я не вірю, що були люди, які не прокинулись, бо це було жахливо
автор v.melnik_km • 13 мая 2023
Ответ дляInna-b773
На Оперній ні. Але тряхнуло сильно
На Озерній, певно?
mar_mar• 13 мая 2023
Автор, і всі хмельничани тримайтеся, знаю що наробили сьогодні вам біди в місті, маю родичів звідти. І я не розумію, чому тут в темі так популярно мірятись кількістю прильотів, і знецінювати чужі страхи і переживання? Війна - це біль і горе для кожного українця, не залежно де він проживає.
Леска• 13 мая 2023
Ответ дляНе ангелы
Мы так уже больше года. И сегодня даже не заметила . Почему Вы считаете, что у вас было страшнее чем у нас. Мы больше 9 дней вообще не спали ночами с 1- го мая
Не страшніше ніж у вас, а страшніше для автора, ніж було раніше.
Чувиха• 13 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Тому що це у офіційному доступі. У моєму оточенні була паніка у всіх.
Тим паче для чого тут писати, якщо всі і так про це знають?
Heksa• 13 мая 2023
Ответ дляmar_mar
Прийшли альтернативно обдаровані кияни і стали фукати((
Леска• 13 мая 2023
Ответ дляHeksa
Дівчата, ви офігіли? Боятися і переживати можна лише киянам, чи що? Чого накинулися на людей, у яких обстріл і прильоти? Хмельницький - не тихе і спокійне місто, він вже потерпав і не раз.
Жесть яка, то Зеленка в тій темі накинулася на хмельничанок, ви тут накинулися.
Куди б ракети не прилітали - це страшно, це жертви, втрати і шалений стрес.
100% кожен раз тут хвилювалочки створюють, а тут накинулися як стервятники
КлаваЧерепиця• 13 мая 2023
Ответ дляПавела
Це сарказм)
Дівчата, ну як можна мінятись такими речами? Звісно, що всім співчуваю, незалежно від місця проживання.
Не міряюсь ні в якому разі.
Про своє місто не написала, до речі.
Мені за Херсон дуже болить, там жесть повна, спочатку окупація, потім обстріли кожен день вже півроку((
І дуже рідко хто на форумі про них згадає, а вони самі не жаліються, тримаються.
Тому і пишу, щоб про них не забували.
InnaV• 13 мая 2023
Ответ дляСемицветка
Я бы рекомендовала вам по возможности ’доспать’ недоспаные ночью часы. Как-то расслабить организм (возможно, с помощью горячей ванны) и отдохнуть. В своё время у нас не было возможности спать очень длительный период и организм от недосыпания очень страдал. Поэтому пользуйтесь возможностью отдохнуть. Неизвестно, вдруг ублюдки и эту ночь не дадут провести в тишине.
Так, ванна дуже допомагає. Я, після вибухів, йшла купатись. Самій було дивно чому посеред ночі це робила( спати ж лягала чиста😀немовби) , але потім зрозуміла, що вода таки знімає стрес. І організм реагував інстинктивно.
автор v.melnik_km • 13 мая 2023
Це так, болить за усю Україну, тут навіть сказати немає що…А ще у нас місто, маючи близько 220 тис населення, прийняло ще приблизно стільки ж переселенців, їх стан навіть уявляти боюсь.
Леска• 13 мая 2023
Ответ дляInna-b773
Удалено администрацией...
Zelenkа• 13 мая 2023
Ответ дляHeksa
Ну я вам не Зеленка, це по-перше, нік вже пишіть правильно, раз захотілось. По-друге: я в тій темі написала, що не треба нервувати. І за це мене обгавкали ’добрі’ хмельничаночки))

Дівчата, іспанський стид за вас у Ванька. Йому прийшлось закрити коментарі на каналі із-за ваших срачів. Тримайте себе в руках.
Краще б води понабирали і зарядили телефони.

Не хотіла тут писати, але деяким нейметься. Нерви бережіть - ще раз прошу)
Павела• 13 мая 2023
Ответ дляHeksa
Не кияни. Але людей зі сходу і півдня також можна зрозуміти. Вони живуть у цьому жаху вже другий рік. І їм важко зрозуміти переживання від одного обстрілу, нехай і дуже потужного.
Леска• 13 мая 2023
Ответ дляПавела
Це сарказм)
Тут половина коментаторів попускали автора а шо такова, все ок, це норма
Heksa• 13 мая 2023
Ответ дляПавела
Кот в мішку киянка, сама писала. Кузяка теж. Тролів не рахую, типу чувихи
автор v.melnik_km • 13 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Пані Чувиха, Ваша ціль перебування у темі взагалі яка??? Бо коменти Ваші сильно дивують…
Pole• 13 мая 2023
Ответ дляКузякин
Пишут,что на кацапских пабликах полно видео взрывов в Хмельницком. То есть полно упырей, сдающих. У вас там СБУ вообще не работает? Никого не ловят?
Так само, як і у вас.
Colombina.• 13 мая 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Не міряюсь ні в якому разі.
Про своє місто не написала, до речі.
Тому і пишу, щоб про них не забували.
Удалено администрацией...
elena901• 13 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Адекватним людям дякую за підтримку, це важливо, а неадекватним кажу свою улюблену фразу, всяких є і всяких треба
Тримайтесь. Я загалом знаю, що людина до всього звикає і в постійному страху жити не буде. Але почитавши тему, неприємно здивована. Тут інший раз і писати вже людям не схочеться.... бо ж що то у вас за горе.
Heksa• 13 мая 2023
Ответ дляZelenkа

- Мама я вдарився, мені дуже болить
- Ахаха, що ти таке кажеш, та то фігня, само пройде, іди гуляй

Аналогія до вашого ’заспокоєння’
Heksa• 13 мая 2023
Ответ дляMalparida
Удалено администрацией...
Вам хтось заважає створювати теми? Вас тримають за руки злі адміни? Моргніть два рази
Чувиха• 13 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Поясніть чому дивують?
Pole• 13 мая 2023
Ответ дляЧувиха
А для на порадниці про це писати? Я наприклад не дуже люблю людей, які постійно ниють. Автор створила тему, її підтримала, але для чого далі писати? Свої емоції краще стримувати, якщо всі будуть ділитися поганими емоціями, то в хороших не залишиться
Тобто киянкам можна щоразу створювати ’хвилювАлочку’, а іншим- ні?
Л-логіка...
Zelenkа• 13 мая 2023
Ответ дляHeksa
- Мама я вдарився, мені дуже болить

Аналогія до вашого ’заспокоєння’
Наберіть краще води, якщо ви з Хмельницького. І позаряжайте все, що можна.
оksanna• 13 мая 2023
Автор, знаю що у Вас там повна Ж... І не знаючи що де і як порівнювати, це....
Ви як?
Наслідки ще усувають? Може Вам треба поїхати кудись в іншу частину міста.
Inna-b773• 13 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
На Озерній, певно?
Да, Т9) але я сьогодні перший раз за всю війну сиділа в бомбосховищі.
Павела• 13 мая 2023
Ответ дляMalparida
Удалено администрацией...
Завжди після обстрілів, у яких постраждали люди є теми. Харків, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя...Дівчата співчувають, підтримують.
КлаваЧерепиця• 13 мая 2023
Ответ дляHeksa
Якщо херсонці почнуть створювати теми на кожен обстріл, стрічка одними ними буде забита.
Чувиха• 13 мая 2023
Ответ дляPole
Л-логіка...
Я не про те, я взагалі рідко в такі теми захожу
Heksa• 13 мая 2023
Ответ дляZelenkа
Я киянка, і у мене на райончику недалеко був прильот в останній раз, ото де вивалило панорамні вікна в новобудові. Живу недалеко від Тані Дикої. Але я офігіла і від вас, і від інших в цій темі і в хвилювалочці.