Дякую, хто відповідав https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3334362-1#a...
Давайте про Пригожина. Так, не вийшов, сказали, що дадуть по попі, якщо вийде.
Колись тут допитувалась, що от особисто йому ЦЕ навіщо?
Мене він зацікавив як людина, що ставиться до війни против України максимально холодно, тупо робота.
Тому враження було все ж розумної людини. Це краще, ніж якесь тупувате ідейне. Ну так, Пригожин ворог, але мені здається, що обєзображен інтєлєктом.
Питання стосується суто психології людини, коли розумний, досвідчений, обережний, "русскій мір" йому до сраки, але... залазить туди, звідки не вилізе
Результат:
вже голосів:
33 (51.56%)
Та придурок він
25 (39.06%)
Думав, пролізе
4 (6.25%)
ПТРС, втрата реальності
2 (3.13%)
Підсвідоме прагнення до суїцид
0 (0%)
Затупив, буває
Ответ для40ка
Пробачте, що втручаюсь в розмову, у Путіна маразм і це питання не психології, а медицини.
Тому вже нема значення, розумний чи ні.
Безусловно, ментальные нарушения у него есть.
Не думаю, что прям маразм, но там длинный список вариантов.
Не зря срок президентский ограничен почти везде двумя, дальше психика сбоить начинает
Ответ дляArgesha
Містить на місце президента. Тому все робить грамотно і правильно згідно з цією метою. Навіть в тому аспекті, що ніколи не принижує ВСУ, визначає, що ВСУ - відважні, сміливі й відчайдушні, і з цієї позиції завше у виграші свого електорату: сильним і сміливим і програвати не стрьомно, а як якась ’перемога’ у вигляді зайнятого нового під´їзду - то це цю перемогу робить значимішою в рази.
Та й взагалі - проста і геніальна ідея - залучити до м´ясних штурмів непотріб
Ого, я й не знала, що у нього такі плани можуть бути.
От і відповідь, для чого ЦЕ йому особисто
DarkBlueSea• 13 мая 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
В чому його розум? В нього дорога в один кінець
Навіть кадирка може сухим з води вийти і живим
До речі, же ж кадирка? І на параді його не було
Ответ для40ка
Ну може й так, я можу помилятися.
Так, щось чула, що він уже з досвідом, тому дивуюсь, чого так затупив і не зрозумів, що так далеко в Україну йому ж самому не вигідно лізти
Во-первых, он не решает это.
Во-вторых, ожидания от этих ’операций’ были несколько иными и он мечтал деребанить уже украинские земли. Форбс оценил Украину в 15 триллионов, неплохой куш.
Ответ дляJul-Ap
А можно выстроить подобную жёсткую вертикаль, запугать всех членов Совбеза и 22 года оставаться на плаву, будучи дурачком?
Я считаю путлера не глупым, разумеется.
То, что путлер несёт псевдоисторический бред, не делает его глупцом, это не для нас говорится, его стадо верит.
Кто кого ниже-выше я не знаю, нет универсального критерия, определяющего уровень интеллекта. Можно быть гением математики, но бытовым инвалидом абсолютным, не приспособленным к жизни и не понимающим ее основных законов. Такие люди умные или не очень?
Я считаю путлера не глупым, разумеется.
Умный всегда знает, где черта, которую нельзя пересекать.И начиная дело всей своей жизни, всегда просчитает все возможные варианты событий и вероятность их наступления. А проанализировав, может и не начнёт.А то, что он всех в росии запугал, сыграло с ним злую шутку. Умные всегда сомневаются.
Olga Zelenyak• 13 мая 2023
Ответ для40ка
От садизму якраз нема, мені здається.
Так, плював на мораль, жадібний, але не садист.
Садисти це Гіві, Моторолла і такі інші, але їх вже немає
Символ Вагнера - кувалда, которой забивают насмерть. По моему, это не оставляет сомнений в том, садист создатель ЧВК Вагнер или нет.
Ответ дляJul-Ap
Во-первых, он не решает это.
Ясно, значить, просто затупив.
Тим більше, у мене питання не тільки про Пригожина, а так взагалі, чого розумні досвідчені туплять і влазять
Ответ дляOlga Zelenyak
Не подумайте, що виправдання, але мені здається, що це мого бути ініціативою його зеків, от там садистів якраз вистачає.
Та й нормальніші люди в тюрмі садистами робляться.
Звичайно, я можу помилятися
Ответ для40ка
От і мені здається, що точно не дурень
Мова про те, чого навіть розумні, з холодною гоовою, але так туплять і ще при цьому завдають горе іншим, хоча от Пригожин точно не ідейний
Он психопат. Психопаты часто с высоким интеллектом. С них выходят хорошие политики, полководцы и тд. Они отлично манипулируют людьми, массами, им не жалко кем-то чем-то пожертвовать. Вот вам и холодная голова))
Конкретно этот не рассчитал силы. Завышено самомнение, а не потянул.
Love_Love_Love_• 13 мая 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Риє підкоп до Кієвазатрідня
Olga Zelenyak• 13 мая 2023
Ответ для40ка
Звичайно, я можу помилятися
Зеки там появились только, когда Вагнер в Украине начал воевать. А кувалда их символ еще со времен Сирии, там никаких зеков, собранных по тюрьмам, не было. Были наемники. Есть старые видео, где они сирийца забивают кувалдой.
Ответ дляЭфигения
О, так, це якраз таке враження він на мене справив, що холодна голова, і здивування, навіщо ЦЕ йому, йому ж пофіг
І розмовляти вміє, так щоб слухалися, згідна.
Сподіваюся, він з його головою вже кудись подінеться від нас
Ответ для40ка
Видно, що ви їх пабліки не читаєте)
Він відповідає всім вимогам радикального і найкровожерливішого прошарку. Я про тих, хто волає про дуже м´яку війну, вважає, що вони ’не починали’, вимагають застосування яо тощо. І прошарок цей - кровожерливих садистів - дуже великий. І ось всі вони як один мріють, що Пригожин знесе путіга і займе його місце. Поширюються думки, що взагалі це єдиний варіант порятунку росії і самоствердження в колишній величі.
Ось наприклад сусідня тема про коментарі, де наданий скрін одного з таких пабліків. Там його називають не інакше як ’самий перспективний политик’.
Ответ дляOlga Zelenyak
Зрозуміло.
Може, то була така театральщина для ворога
Придурки
Але, як писала вже, на десятому році війни ми уже могли б звикнути до пригожиних
Придурки
Ответ дляArgesha
Видно, що ви їх пабліки не читаєте)
Неа, не читаю.
А вас не покусають за те, що ви таке читаєте?
Ну, в такомі випадку, такі люди якщо Пригожина поставлять, то вони його й знімуть.
Ответ для40ка
Зрозуміло.
Придурки
Щи ви вкладаєте в слово звикнути?
Звикнути і почати нахвалювати маніяка, який він розумний і «просто» пішов на тією доріжкою?
Ответ длячаревна
Не рассматриваю прыгожына как умного военноначальника. Легко гнать на мясо тех, кто зависим. Его истерики это никак не холодная война и как вы выразились тупо работа.
Деньги и власть над зэками есть, а стратегии, опыта, рациональности нет.
Знаєте, коли я вперше побачила відео з ним, там була така людина, про яку пишу.
А істерики це уже пізніше.
Видно, посттравматичний розлад.
Так, згідна з вами, що з зеками простіше, ніж з вільними людьми
А істерики це уже пізніше.
Видно, посттравматичний розлад.
Ответ для40ка
Неа, не читаю.
’Люди лають вас за спиною’
’За спиною люди можуть мене навіть бити!’ ©
І кусати також;)
Для мене важливо якомога чіткіше розуміти ситуацію і усі процеси, тому я читаю велику кількість найрізноманітніших пабліків.
І кусати також;)
Ответ дляArgesha
’Люди лають вас за спиною’
І кусати також;)
До речі, Оля всю осінь 2021 казала чесно, що Росія нападатиме далі, що Донбасу мало.
Наш телевізор заперечував, казав, паніка.
А в результаті?
Але пропаганда то Оля, не переплутайте
Ответ для40ка
А істерики це уже пізніше.
Видно, посттравматичний розлад.
А істерики це уже пізніше.
Видно, посттравматичний розлад.
Вчера было интервью с Залужным, он отметил герасимова, как сильного военного, которого не стоит недооценивать.Говорил сам читал его книги. Из любопытства, посмотрела, да есть книги, может стоит что то и почитать для кругозора.
Ответ длячаревна
Згідна, Герасимов один з тих, хто береже ’ядерний чємоданчік’, і зовнішність така породиста, чисто угрофінська.
Ответ длячаревна
Можливо, Залужний це каже з тієї причини, що й Пригожин, коли хвалить ЗСУ. Це дуже розумна тактика насправді. І, напроти, нерозумно казати, що там ’дві чмоні, три бомжі і півтори зека немотивовані із палкою - копалкою’.
Звичайно, недооцінювати супротивника - це дуже небезпечна помилка.
До того ж, в результаті відбувається настраювання рос маси проти їх керівництва.
Тому я вважаю, це було сказано навмисно, явно не просто милування й захоплення ’коварним непредсказуємьім’
Хоча я сьогодні ржу із цієї картинки (узято теж з кровожерливого рос пабліка, де після слів Залужного Герасиму вимагають дать героя України).