ГугелП@лАмался• 13 мая 2023
Лор відділення Алішера Навої
Можливо в когось є контакти лікаря, як записатись на прийом. В дитини сторонній запах з´явився при диханні, були сьогодні у стоматолога, все ок. Каже до лора, а потім в ШКТ шукати причини. Не хочу через участкового й далі через поліклініку. Буду дуже вдячна за допомогу. Можу звернутись на платній основі.
ГугелП@лАмался
• 13 мая 2023
До речи, є нежить, тому думаю, що всеж таки до лора. Але, обійду все, що треба
ГугелП@лАмался
• 13 мая 2023
Ответ дляilli
Зараз у лікарні зробили платні послуги, подзвоніть, запишіться, консультація здається 330 грн. за будь якого фахівця.
Дякую
Творческий типаж• 13 мая 2023
Це аденоїди воняють зазвичай. Приходьте туди і порсіть консультацію, там завжли хтось є нормальний.
13чудоСВЕТА• 13 мая 2023
не ходіть на алішера, там коновали.
їдьте на зоологічну а ще краще в дюс наберіть і платно коміортно якісно сходите ;)
ГугелП@лАмался
• 13 мая 2023
Ответ дляТворческий типаж
Завтра сказали можна. Мені головне причину виявити. Думаю, що в лікарні знайдеться необхідне обладнання
Краля-Галя• 13 мая 2023
Вы можете туда приехать в ’невідкладне приймальне відділення ’ к дежурному лору
ГугелП@лАмался
• 13 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
не ходіть на алішера, там коновали.
Що таке дюс?
Якщо скажуть оперувати, буду думати в кого. Мені головне причину виявити.
ГугелП@лАмался
• 13 мая 2023
Ответ дляКраля-Галя
Так й сказали. Каже, можливо й не потрібно буде оплачувати. Мені все одно. Моя задача щоб дитина нормально себе почувала й її не шарахалися
ГугелП@лАмался
• 13 мая 2023
Ответ дляilli
Там немає чергового лора. Є травматолог, хірург та педіатр.
Кажуть є. Завтра перед як їхати наберу. Немає чергового буду по всій лікарні шукати
ГугелП@лАмался
• 13 мая 2023
Ответ дляilli
Якщо щось болить, то можна по швидкій.
Та ні, не болить
Краля-Галя• 13 мая 2023
Ответ дляilli
Якщо щось болить, то можна по швидкій.
Туди можна по самозверненню
Області пітьми• 13 мая 2023
туда приходишь , на первом этаже, к медсестре, она записывает вас в журнал, можно любой номер сказать направления, или самозвернення. приврите, шо болит и посмотрят. у нас врач ничего при осмотре не видел и отправил на рентген. сразу сделали и увидели причину. быстро все как то
ГугелП@лАмался
• 13 мая 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Дякую. вхід, де швидка заїжджає? Хоча в принципі я все знайду
Краля-Галя• 13 мая 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Має бути черговий лор кожного дня. Бо зараз поступають багато діток з високою температурою, болями у вушках, багато кого кладуть у стаціонар у вихідні і потрібен огляд лора у будь-який день
ГугелП@лАмался
• 13 мая 2023
Ответ дляilli
Вони викликають, якщо є потреба. А допроситися неможливо (
Дам гроші, багато за виклик не візьмуть, я думаю. Або піду в касу
13чудоСВЕТА• 13 мая 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Що таке дюс?
дус https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3334839#784...
я була у Шкорботун. толковий уважний лікар.
ГугелП@лАмался
• 13 мая 2023
Ответ дляilli
Ми після переламу носа були і нас не прийняли, доки не взяли направлення.
Це взагалі якось не по-людськи. Як можна дитині відмовити?
Краля-Галя• 13 мая 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Так. На дверях табличка А4 ’педіатрія, хірургія’, зверху на будівлі ’Невідкладне приймальне відділення ’. Якщо дивитися на центральний вхід, то це відділення зліва від входу
ГугелП@лАмался
• 13 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Якась стрижка відкривається))
А вот недавно• 13 мая 2023
Советую к Баке Л.М. не попадать, во всём видит гайморит и в больницу кладет.
13чудоСВЕТА• 13 мая 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Якась стрижка відкривається))
йой щось в буфері не то було. вибачайте!
ось ДНУ ’НПЦ ПКМ’ ДУС
Отоларингологічне відділення консультативно-діагностичного центру
ОВ КДЦ
Завідувач – Шкорботун Ярослав Володимирович
ось ДНУ ’НПЦ ПКМ’ ДУС
ОВ КДЦ
13чудоСВЕТА• 13 мая 2023
Ответ дляА вот недавно
ну там все відділення під стать цій пані.
краще туди не ходити з власної ініціативи ;)
Творческий типаж• 13 мая 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Що таке дюс?
Зараз нічого вже не оперують, все лікується, тим більше аденоїди, не панікуйте.
ГугелП@лАмался
• 13 мая 2023
Ответ дляА вот недавно
Буду иметь в виду
ГугелП@лАмался
• 13 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
ось ДНУ ’НПЦ ПКМ’ ДУС
ОВ КДЦ
ось ДНУ ’НПЦ ПКМ’ ДУС
ОВ КДЦ
Дякую