Пліткарка• 13 мая 2023
Wizzair і ліки в ручну кладь, підкажіть
Будь-ласка, може в когось був вже такий випадок.
Потрібно взяти із собою ліки від алергії, вони в скляній бутилці 100мл, сироп.
Не пропустять таке в ручну поклажу?
Пліткарка
• 13 мая 2023
Ответ дляБезсовісна кума
До 100мл можна
За об´єм знаю) А от те що в скляній тарі мене заплутало) бо кажуть що не люблять вони скляних бутилочок, тільки пластикові
Бегущаяпо• 13 мая 2023
Скляну тару не люблять, але пропустять. Тим більш ліки. Якщо летите десь з Сучави, взагалі навіть і дивитися на таке не будуть.
Пліткарка
• 13 мая 2023
Ответ дляБегущаяпо
Краків)
Просто переживаю, бо то дитини ліки, без них він ніяк не зможе
Мальдивирую• 13 мая 2023
Літала з Кракова і Катовіц.
Ліків цілий рюкзак, включаючи рідини в склі.
Подивились , як на ненормальну. Але пропустили , як побачили небулайзер і всі причандали до нього .
Пліткарка
• 13 мая 2023
Ответ дляМальдивирую
Літала з Кракова і Катовіц.
😃
А це недавно було?
Читаю по тг групах, пишуть що стали прискіпливо все перевіряти.
А я ще той панікер, розгублюсь, нічого відповісти не зможу )))
А це недавно було?
Юлия_Лакомка• 13 мая 2023
Я везла в склі краплі вушні. Норм. Влітку буду брати і краплі, і галстену по 30 мл)
Не переживайте.
Мальдивирую• 14 мая 2023
Ответ дляПліткарка
😃
А це недавно було?
Рік і два роки тому відповідно .
Ліки головні завжди беру у салон.
Другорядні, які можна купити всюди, здаю в багаж. Може, Ви теж зможете так поділити.
Антигістамінні ж всюди продаються. Якщо загублять багаж,то зможете їх купити будь - де .
Ліки головні завжди беру у салон.
энциклопУдия• 14 мая 2023
Дівчата, а шприці та ліки для ін´єкцій можна у салон? БАДи в рідних коробочках?
Пліткарка
• 14 мая 2023
Ответ дляМальдивирую
Рік і два роки тому відповідно .
Ліки головні завжди беру у салон.
В тому то й справа, що аналогу немає. І в інших формах немає, ні в таблетках , ні в чому іншому.
Буду пробувати)
Пліткарка
• 14 мая 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Якщо це інсулінові шприці, то наприклад в Візейр написано, що можна і треба до салону брати, в ручну поклажу, але має бути справка від лікаря що хворому дійсно потрібні ці ліки