Виниловая пластинка• 14 мая 2023

Чи є шанси знайти того самого? Прошу без іронії!

Любі мої порадниці, щаслива бути знову поміж вас! Відновила пароль, буквально дивом згадала, рік не була на цьому сайті. За цей час багато що змінилося в житті, той, хто клявся померти за мене, знайшов зручніший варіантик (і я на нього не ображаюся, бо жити з дитям-аутистом ще те випробування))) Натомість у мене самої з приходом весни з´явилися крамольні думки на тему " ти ще молода, навколо чимало цікавих чоловіків тощо"... Воно, може, й неправильно, але от такі сміливі ідеї нуртують в голові, усупереч здоровому глузду) Коротше кажучи, у чому суть питання: як на вашу думку, симпатична струнка жінка 29 років, з власним житлом, неофіційним, але стабільним доходом, власним житлом і дитиною-аутистом (6 років)може сподіватись на зустріч з хорошою людиною, чи варто облишити ілюзії? Прошу чесних відповілей, жаліти мене не потрібно, я вже сама себе віджаліла і відплакала))
парИла я парИла• 14 мая 2023
Реально,а причем тут ваше жилье?вы нахлебника ищете?)

автор Виниловая пластинка • 14 мая 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Ні, боронь боже. Але й сама нікому на шию сідати на хочу.
Дали полный бан• 14 мая 2023
Чесно? Так, може. Це гарний вік)
парИла я парИла• 14 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Почему?)вы мужчину ищете или товарища?)в браке всего 2 роли,и они разные,а вы так пишете как будто на мужскую норовите
Чучало яблуні• 14 мая 2023
Автор, если честно, то шансов не очень много
автор Виниловая пластинка • 14 мая 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Хочу знайти міцну опору в житті. Дуже втомилася бути сильною і вирішувати усі проблеми. Розумію, що це не буде гарно звучить, але так хочеться сховатися за міцним і сильним чоловічим плечем...
парИла я парИла• 14 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ну если вы хотите мужского сильного плеча,выкиньте повадки геракаклицы))тогда будет то,что вы хотите
Скіфська пектораль• 14 мая 2023
Если честно, то так: если вы очень общительная и веселая, то шансы есть. Если интроверт и вам сложно, то шансов мало. Но конечно тоже есть.
автор Виниловая пластинка • 14 мая 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Та я й сама так думаю, чесно кажучи... Але наївна, певно, бо хочеться повірити в казку, а віра, яка кажуть, здатна творити дива і змінювати реальність. Та чесно, я але на все готова, аби з´явилася в житті людина, яка розділить зі мною тягар відповідальності і хоч трошки полегшить моє життя.

автор Виниловая пластинка • 14 мая 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Порадьте, як поводитися? Дякую заздалегідь.
парИла я парИла• 14 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Как девочка,женственно)))
Тапки на каблуках• 14 мая 2023
Очень и очень сложно найти нормального мужчину для жизни с такими вводными. У меня похожая история, только я была не очень здорова и дочке 13 лет. Мужчины были, но не для жизни, а время провести ...
автор Виниловая пластинка • 14 мая 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Я весела і оптимістична, не дивлячись ні на що. Проблема в тому, що мало куди моду вийти без дитини. Пробувала знайти няню, але ніхто з пошукачів не хоче доглядати таку важку дитину, хіба що за захмарну суму, в мене нема таких грошей.
Шальная коклетка• 14 мая 2023
Навіть без свого житла і матеріального доходу, жінка 29 років має шанс знайти кохання. І навіть з дитиною. Всемеро тілтки у вашій голові. А ви ще дуже молода і все життя попереду.
автор Виниловая пластинка • 14 мая 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Как девочка,женственно)))
Намагаюся) Певно,відвикла вже))
Скіфська пектораль• 14 мая 2023
Ответ дляпарИла я парИла
А как это сделать? Нельзя же просто отказаться от ’я сама’, если нет замены.
Чучало яблуні• 14 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Моя родственница работает с инклюзивными детьми. Очень много женщин, которые воспитывают ребенка самостоятельно - родные отцы не выдерживают. Мне кажется, сложно будет найти мужчину, который готов взять на себя ответственность. Может с иностранцами попробовать познакомиться? Они как-то проще к детям относятся
парИла я парИла• 14 мая 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Пока вы сама,вы делаете,есть мужчина,вы девочка-девочка)
парИла я парИла• 14 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Намагаюся) Певно,відвикла вже))
И для начала примите сами своего ребенка.он не отбрак,а просто другой,все мы разные

Дали полный бан• 14 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ищите среди верующих, там шансов больше.
автор Виниловая пластинка • 14 мая 2023
Ответ дляШальная коклетка
Дякую. У мене дитина з дуже тяжким діагнозом, це накладає відбиток на все наше життя. Колишній чоловік не витримав і просто втік --до комфортної нормальної жінки. Я його не засуджую. Мені втікати нікуди. І не факт, що людина, яку ящцсиріеу і вподобаю (а він вподобає мене, якщо станеться таке боже диво)) зможе прийняти мого малого з усіма його особливостями. Наше буденне життя насправді дуже невеселе і тяжке.
ЦібаФу• 14 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
А батько дитини де?
Це цей чоловік який облишив вас?
Скіфська пектораль• 14 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Да, я понимаю, у меня немного другое, но я тоже постоянно с ребенком, и у ребенка тоже есть проблемы.
Но все равно если вы сама по себе общительная - это хорошо, есть шанс даже случайного знакомства, вот если просто где-то столкнетесь, разговоритесь и дальше пойдет.
Вы с ребенком где-то бываете?
парИла я парИла• 14 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ваш муж просто такой,ребенок тут не при чем,и поверьте ,он бы все равно вас предал,не будь ребенка даже
Скіфська пектораль• 14 мая 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Дело не в отбраке, а в физической невозможности быть отдельно от ребенка.
А когда с ребенком - внимание сконцентрировано на нем
парИла я парИла• 14 мая 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
И что?)с любым ребенком мать сливается воедино,до какого то возраста.автор не приняла его просто еще,а он не наказание,он другой просто
Al-2791• 14 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
От ви подумайте другій людині потрібен тягар ? війна …
Твоя подружайка• 14 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Конечно у вас есть шанс, вы такая молодая. И хороших мужчин достаточно, найдётся, кто полюбит вас и примет вашего ребёнка
автор Виниловая пластинка • 14 мая 2023
Ответ дляЦібаФу
А батько дитини де?
Це цей чоловік який облишив вас?
Пішов до іншої. Сплачує аліменти, загалом усе чесно і порядно, я не ображаюся і в чомусь розумію його. Він просто хотів нормального життя, без криків, виття і псування меблів.
автор Виниловая пластинка • 14 мая 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Вы с ребенком где-то бываете?
Дякую вам. Буваю лише на прогулянках, в магазинах тощо, шансів на знайомство в таких місцях не дуже багато...