Виниловая пластинка• 14 мая 2023

Чи є шанси знайти того самого? Прошу без іронії!

Любі мої порадниці, щаслива бути знову поміж вас! Відновила пароль, буквально дивом згадала, рік не була на цьому сайті. За цей час багато що змінилося в житті, той, хто клявся померти за мене, знайшов зручніший варіантик (і я на нього не ображаюся, бо жити з дитям-аутистом ще те випробування))) Натомість у мене самої з приходом весни з´явилися крамольні думки на тему " ти ще молода, навколо чимало цікавих чоловіків тощо"... Воно, може, й неправильно, але от такі сміливі ідеї нуртують в голові, усупереч здоровому глузду) Коротше кажучи, у чому суть питання: як на вашу думку, симпатична струнка жінка 29 років, з власним житлом, неофіційним, але стабільним доходом, власним житлом і дитиною-аутистом (6 років)може сподіватись на зустріч з хорошою людиною, чи варто облишити ілюзії? Прошу чесних відповілей, жаліти мене не потрібно, я вже сама себе віджаліла і відплакала))
Бжоли-бандерівці• 14 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Дякую вам за пораду. Ще запитаю, як гадаєте, де варто спробувати знайомитися? На сайтах знайомств? Я там ніколи не реєструвалася, але на цьому форумі читала, що там дуже мало чоловіків, які дійсно зацікавлені в реальному спілкуванні і зустрічсхг, а в основному переважають токсичні люди і ті, хто таким чином розважається. Ось таке склалося враження про ті сайти, можливо помилкове.
Там переважно ті, хто хоче швидкого сексу.
І багато одружених. Тому в анкеті відразу краще вказати, щоб одружені не турбували.

Бжоли-бандерівці• 14 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Просто, це може для Вас морально складно. Ви дуже мрійлива, романтична.
А там в основному ті, кому треба просто інтим. Але ці чоловіки не завжди відверті у своїх бажаннях.
А уваги у Вас там буде багато, саме про це не переживайте.
оксюморон• 14 мая 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Та яка різниця від чого це може бути?
Я до того, що якщо людина свідомо не робила те, що до цього призвело, то вини на ній немає.
А автор поводить себе так, ніби її колишній нічого, крім грошей, цій дитині не зобов´язани і це норм.
Він - батько і має таку ж відповідальність.
Хоча, сума теж грає певну роль.
Он платит алименты и не уклоняются. Справедливости ради у автора тоже есть варианты уменьшить свое участие.
Pullo• 14 мая 2023
Конечно есть . Только вот нужно выбирать правильно.
Бжоли-бандерівці• 14 мая 2023
Ответ дляоксюморон
Аліменти не покривають потреб дитини. І справа не тільки у грошах.
Більше того, такий розподіл і виконання/невиконання обов´язків несправедливі по відношенню до іншого із батьків.
Це моя думка, не нав´язую.
оксюморон• 14 мая 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Це моя думка, не нав´язую.
Ну смотрите, есть ещё вариант интернатов и так далее. Думаю, ее мужа этот вариант устроил бы. Но он не подходит автору.
К сожалению, и не у всех здоровых людей при средних зарплатах есть возможность покрыть все потребности. Так что покрытие потребностей зависит не от самих потребностей, а от дохода родителей.
Даю справку• 14 мая 2023
Ответ для_Юта_
Автор, в вашем случае -- выезжайте. Ищите фонды заграницей, которые помогают детям с такими проблемами, обращайтесь, просите помощи. Вы имеете право на помощь, вы ни в чем не виноваты!
А если удастся как-то более комфортно обустроить вашу с дитем жизнь, может, добиться ошеломительных успехов в реабилитации -- то у вас появится ресурс на личную жизнь.
Согласитесь, сейчас вы не в ресурсе. Ваша главная мечта -- не романтика, страсть и признания, а сильное плечо, чтоб разделить вашу ношу.
Для мужчин вариант непривлекательный.
А там, может, встретите вы скромного канадского миллионера, который и влюбится, и жизнь безбедную и комфортную обеспечит.
В общем, я бы начала с использования всех мыслимых возможностей для облегчения ситуации, а там, глядишь, и любовь появится
Я тоже поддерживаю выезд,именно в случае автора,это возможность вздохнуть.она видит возможность расслабиться и выдохнуть в мужчине,но найти мужчину можно,но не факт что он будет таким как она себе представляет
Бжоли-бандерівці• 14 мая 2023
Ответ дляоксюморон
Чисто теоретично. Варіанту інтернату, напевне, нема. Точно не стверджую.
Через реформу закрито багато інтернатів. І там приймають дітей до певного віку. Це не так, що жила дитина у сім´ї , потім вирішили віддати. Так не можна.
Бжоли-бандерівці• 14 мая 2023
Ответ дляоксюморон
Знаю історію від знайомого невропатолога, яка радила батькам віддати дуже важку дитину (лежача) в інтернат. Вона матері дитини сказала типовий сценарій розвитку подій, і про те, що чоловік піде...
Вони відмовилися.

Пройшли роки і в років 9-10 матір захотіла віддати дитину в інтернат..., а вже не можна, бо тільки малюків беруть.

Але там важка лежача дитина майже без збереження інтелекту.
Коли збережений в тій чи іншій мірі інтелект і прив´язаний до матері - то все по-іншому морально.

ВыФсеВрете• 14 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Дякую. У мене дитина з дуже тяжким діагнозом, це накладає відбиток на все наше життя. Колишній чоловік не витримав і просто втік --до комфортної нормальної жінки. Я його не засуджую. Мені втікати нікуди. І не факт, що людина, яку ящцсиріеу і вподобаю (а він вподобає мене, якщо станеться таке боже диво)) зможе прийняти мого малого з усіма його особливостями. Наше буденне життя насправді дуже невеселе і тяжке.
автор, а чи лікарі сказали чому так з дитинкою сталося? виходить, цей діагноз не повязаний із віком матері?
сил Вам!
Доль Чекомбана• 14 мая 2023
Автор , по людськи вас дуже шкода 😒 і дійсно найкращий варіант для вас - це виїзд закордон.
З приводу знайти чоловіка - ось правда, яка вона є. Я вже 4,5 роки одна. Маю квартиру в Києві, роботу в міжнародній компанії, фігуру моделі Вікторії сікрет , не вимагаю діамантів, з легкістю можу оплатити за двох обід, похід в театр , не важливо. Автор, я НІКОГО нормального не знайшла за ці роки. Так у мене дітей взагалі немає. Для вашого розуміння - зі мною займаються сексом, возять на відпочинки , проводять вихідні. Про весілля мовчу, жити зі мною БЕЗДІТНОЮ , яка живе одна у своїй квартирі і повністю забезпечує себе сама, НІХТО не хоче . Тому останнє про що б я думала на вашому місці - це про чоловіка
olgabaluta• 14 мая 2023
Ответ дляКолгоспниця
Это - только Ваш опыт, я верю, что Вы - прекрасная достойная девушка, но есть причина, по которой Вы не можете найти пару. Возможно, Вы так сильно хотите замуж, что мужчины Вас боятся. Так бывает…
Все до блиску• 14 мая 2023
Ответ дляДаю справку
запомните, все что мы осуждаем - дает нам судьба, чтобы мы это прожили как мы считаем ’правильно’
вспоминайте об этом каждый раз, когда когото судите
Бредятина.Якщо я осуджую ідіота який розрізав живого кота на шматки чи гвалтівника-педофіла, то мене потягне різати кота чи гвалтувати дітей?Щоб я згвалтувала чи розрізала правильно?А якщо осуджую парашистів які пхаються сюди вбивати та красти землі то сама піду у військо завойовувати чужі території? Знаю бабку яка вважала що інваліди тільки у алкашів і наркоманів народжуються, і несла цю хрінь всюди.І чомусь нічого судьба їй не дала,щоб прожила ’правильно’- здорові діти, внуки і праправнуки, а якщо колись і дасть то померла вже вона, не дізнається.А мені, яка так не вважала-дала.То ніяких причинно-наслідкових зв´язків у подібних подіях немає, все це діло здоров´я та випадковості.
оксюморон• 14 мая 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Вони відмовилися.

Есть частные варианты, скорее всего на него хватит если автор и муж будут платить алименты
vuiko• 14 мая 2023
Ответ дляКолгоспниця
’зі мною займаються сексом, возять на відпочинки , проводять вихідні. ’
Коло нормальних чоловіків при такому розкладі звужується до розмірів точки...
vuiko• 14 мая 2023
Чи зможете ви самотужки тримати під контролем свою дитину, якщо дійсно все так безнадійно, наприклад, через років 15, коли вона виросте...Може й дійсно є сенс їхати за кордон, поки є така можливість, десь там влаштовувати своє життя і дитини. Чи спробувати зійтися з бувшим чоловіком. Вам небхідно серйозно все продумати, без емоцій та марних надій.
Чавонадо• 14 мая 2023
Все можливо.Любіть себе в першу чергу.