Фільм «Абсолютне зло» про воєнні злочини росії в Україні.
Mrs.Ochmonek• 14 мая 2023
Ответ дляGo_Go
Что-то ссылка с ютуба не показывается.
Это этот фильм?
Ну многие его уже давно смотрели. Сэмюэл Л. Джексон и Люк Уилсон сыграли на высоте.
Это этот фильм?
Ні, це документальний про злочини московитів - розстріли машин навколо Києва з людьми, що тікали, Буча, Ізюм, ракети по Дніпру - все те, що ми знаємо зібрано в невеличкому фільмі. З іменами виконавців ´, кого вже вдалось встановити, - російських пілотів тощо. І з правильним посилом в кінці - непокаране зло стає сильнішим і повертається.
Було б добре фільм перекласти на іноземні мови для пересічних європейців, які продовжують про ’треба домовлятись’