Малая еще та• 14 мая 2023
Що приготувати в лікарню? За умови, що холодильника немає
Лежить двоюрідний брат. Навідати маю змогу лише раз в два дні, бо своя ще родина є.
Малая еще та
• 14 мая 2023
Передавала кашу+м’ясо. Пиріг до чаю. Але це суто символічно.
Що приготувати, щоб довше постояло, то не знаю.
ЛісАпетная• 14 мая 2023
В лікарні не годують ? Я максимум фрукти і дієтичне печиво купувала. І йогурт щоб відразу з´їсти.
Малая еще та
• 14 мая 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Та все псується. Купіть консерву, хліб
Я доречі за консерву не додумалась) дякую.
Малая еще та
• 14 мая 2023
Ответ дляЛісАпетная
Годують. Але він 90 кг дядько. Тим не наїдається.
Крихітка на всі• 14 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
І вам дякую, що зацінили мою відповідь 😘
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 мая 2023
А для чого передавати? Чим простіша їжа, тим краще...хворий організм має сили лишина подолання хвороби, а не перетравлення делікатесів
Найпростіша білкова і вуглеводнів їжа після термообробки все
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
Я любила в лікарні бутерброди,в з ікрою мінтая, тріски.
Голубців накрктить його
Малая еще та
• 14 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Він голодний. Хоче їсти, попросив щось передати.
Білкова їжа зберігатись не буде, бо холодильника у них немає.
Диверсификация• 14 мая 2023
Как в поезд. Варёные яйца, копчёная колбаса ( если болезнь позволяет), запеченая курица, пирожки.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
Творог буде. Але чи родич таке їстиме.
Малая еще та
• 14 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Голубців накрктить його
Я от до консерв навіть не могла додуматись) завдяки цій темі, то точно, що візьму консерви і буде хороший варіант)
Марафетчица• 14 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
Сыр передайте, консервы, хлеб, масло
С чем он там лежит?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
Тушонок зараз різних багато. Паштетом, шинки, тушонки
Малая еще та
• 14 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
Сыр передайте, консервы, хлеб, масло
С чем он там лежит?
Дякую. Опікове. В плані харчування обмежень немає.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
В гуманітарці були консервовані сосиски, навіть так
Пургену мне• 14 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
Можна еще взять типа детское питание в баночках - кашку или пюре. Это ж тоже консервы
Щас ухожу• 14 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
Сухая колбаса, йогурты, булки, бананы, мясо запечь, пару дней оно не испортится
Щас ухожу• 14 мая 2023
Ответ дляПургену мне
Ага, то вы цен не знаете, там 100 г 100 грн стоит
ЛісАпетная• 14 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
Якраз сухдне. Я серйозно. У нас бабуся так в лікарні була. Без смаженого та мучного не могла жити, хоча лікарі казали, що потрібно схуднути. Тому три тижні їла дієтичну їжу.
Малая еще та
• 14 мая 2023
Ответ дляЛісАпетная
Людина пережила жахіття війни, приїхав з під Бахмута і просить передати йому їжу, а я буду говорити не передам, ти худни? Ви як це уявляєте?
Малая еще та
• 14 мая 2023
Ответ дляЩас ухожу
Дякую.
ЛісАпетная• 14 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
Вибачте, не знала всієї ситуації.
Швидкого одужання братові
Прилипало• 14 мая 2023
Ще варіант перепелині яйця. Зберігаються при кімнатній температурі і можна їсти сирими.
Білка в колесі• 14 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
Мужик їсти хоче. Сирокопчену ковбасу, сир, овочі(огірки, помідори, редиска), хліб.
Щоб зразу з´їсти, то все що хочете - каші, картошку, мясо стушити або у рукаві запекти, котлети, відбивні. Салат на раз поїсти.
Випічку - кекси, пиріг лимонний.
Колись братові в дорогу готувала тушковану картоплю з мясом під закрутку. Все склала в півлітрові банки (картопля крупно,мясо, морква, цибуля, посолити, поперчити) та на дві години в духовку градусів на 180. Банки накрити ’кришками’ з фольги щоб не так викіпало. Потім гарячим закрутити стерильними кришками. Їхали вони 4 дні в добре натопленому поїзді, то на четвертий день ще нормально їли ту картоплю. Борщ киплячий в стерильні банки закрутити - теж два дня спокійно простоїть без холодильника
Фея_3уровень• 14 мая 2023
Хлеб, сало, апельсины, бананы, помидоры-огурцы, яйца вареные, картошка вареная, можно в мундирах, соки разные, вафли, печенья для перекусов.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
В ідеалі так. Організм має оновлюватися, а не перетравлювати їжу
Хвігура мічти• 14 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
В якій він лікарні?