Накладні мюслі• 14 мая 2023
Вибір сумки
Яку б з цих сумок Вы обрали. Колір хочу світлий, на літо. Друга виглядає коричневою, але насправді вона сіра. Ціна приблизно однакова, тільки третя дорожча
Результат:
вже голосів:
30 (33.71%)
24 (26.97%)
14 (15.73%)
11 (12.36%)
Жодна
10 (11.24%)
Бринзолетта• 14 мая 2023
Я вже зустріла на Порадниці думки, що такі сумки Кочінеллі, то поганий смак. Але мені подобається. Тут 2 і 3 фаворити
Накладні мюслі
• 14 мая 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
розмір сумки?
Всв приблизно 20*15*7 з відхиленнями в см
Накладні мюслі
• 14 мая 2023
Ответ дляБринзолетта
Маю сумніви щодо третьої через ціну й дуже тонкий ремінець, щодо четвертої - через надто широкий ремінь. А чому поганий смак? Звичайна +/- бюджетна шкіряна сумка
Я не Тролль• 14 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
3 очень понравилась. Тоже хочу в таком цвете на лето. Какая цена? Можете на неё ссылку дать?
Бринзолетта• 14 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
3 є з товстим ремінцем. Для мене особисто сумка за 200 євро, то вже не бюджет
Накладні мюслі
• 14 мая 2023
Ответ дляЯ не Тролль
230 уо приблизно. Посилання, вибачте, не дам, не хочу звинувачень в рекламі
Накладні мюслі
• 14 мая 2023
Ответ дляБринзолетта
Вони всі по 130 приблизно, крім третьої
Крапипопка• 14 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
А мне только с тонким ремешком и нравятся.
Очень нравится вторая, но широкий ремень все портит.
Говорю-балакаю• 14 мая 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Я не автор, мне можно)
На неё скидка должна быть 25 % ко дню матери.
Ряженка• 14 мая 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Я не автор, мне можно)
Надо сменить страну на Италию, и цена чувствительно ниже, не говоря уже об окончательной с -25%.
Говорю-балакаю• 14 мая 2023
Ответ дляРяженка
Может быть, я всегда из Германии покупала, но это было до войны с прямой поставкой в Украину и поэтому минус местный налог был. Цена была существенно ниже.