Кринжова баба• 14 мая 2023

Батьки чоловіка переїжджають до нас. Що робити?

Батьки чоловіка з Херсона, приїхали до Києва та живуть поки у своєї доньки, сестри мого чоловіка. Зараз постало питання,що власниця квартири не хоче, щоб вони там жили,бо вона здає квартиру тільки сестрі ( теж якась дивна історія). І тут мій чоловік каже,а нехай в нас живуть! В нас свій будинок і є кімната вільна,але в стані після будівельників,тобто зовсім пуста і навіть ламінату немає на підлозі. Я трохи прифігєла,бо не розраховувала жити з батьками його. Я сиджу в декреті, тому постійно вдома,а вони похилого віку і також будуть сидіти вдома. Мені складно уявити як я буду цілими днями з чужими людьми. До речі, чоловік категорично проти знімати їм окрему квартиру. Дівчата, що робити? Я може якась неправильна,але не хочу жити ще з кимось.
Хи хи, ну ну• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
Краще оплатіть квартиру свекрам!
Але ж це Ваша ідея, то Ви й оплачуйте

nezhinka• 15 мая 2023
Доплачувати зі свого бюджету власниці квартири сестри, щоб вона не була проти. Сестра ж незаміжня?
ДлинноНожка• 15 мая 2023
Автор, я за вас.
Я прочитала і аж рознервувалася, настільки мене така тема тріггерить.
Мій чоловік на зиму пропонував забрати своїх до нас, бо там квартира холодно, а у нас котел, і якщо тотал блекаут то треба буде разом жити. Я так псіхувала, капец!
Зараз неподалік продають хатку недалеко він нас, пропоную купити і подати їх квартиру на 5 поверсі. Не хочуть.
А їм по 75 років
Куди їм лазити на той 5 поверх?
Кажу чоловікові «давай купимо їм, я їм їсти все понесу як стануть немічні, тут 3 хв йти»
Ні, каже, вони там звикли. Ну звикли, то все!
До нас -ні!
Я проти!
І так мене повампірили достатньо за сімейне життя. Я 10 років вчилася не пропускати через себе і не звертати уваги.
Тішуся неперетішуся• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
От до чого це? Хіба ви знаєте звідки приїхала я?
Откуда? У вас построен дом, очень сомневаюсь, что вы переселились и построили во время войны
tarveldy• 15 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Ооо, да, це багато, але не забувайте, що так може практично кожна і навіть на стороні. Так що якщо роглядати, як вклад в будівництво будинку, то такий собі вклад, чесно.
Тобто вона мала ще й у будинок вкластися?
Зубачистка• 15 мая 2023
Ответ дляВся така шо куди там
А какой Ваш вклад в стройку, в обустройство? Яжеродила?
А она должна была построить дом перед рождением детей?
Везучаяя• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Більшу частину вклав чоловік. Будинок в шлюбі побудований. Мої гроші також там є.
А якби на їх місці були Ваші батьки, Ви б теж були категорично проти?!
Менее Более• 15 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Если вам не хватило денег или мозгов решить определенную ситуацию, не нужно приписывать себе самоотверженность, вы просто не смогли оплатить свой комфорт, а это не достоинство.
Вы вообще о чем?
Сами с собой разговариваете?
Менее Более• 15 мая 2023
Ответ длякурасаны
Я уже забочусь о том, чтоб моим детя говно из под меня выносить не пришлось, а делали это специально обученные люди. Я не враг своим детям. Я их родила, чтоб они были счастливыми, а не несчастными тенями в рабстве у матери.
Удалено администрацией...

Менее Более• 15 мая 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Чтобы муж мог всех содержать, автор обеспечивает ему быт. Сам может решать, тогда и решает сам всё - и что он есть, и где его чистые носки, и насколько идеально поглажена рубашка, и вовремя ли его деньгами оплачена комуналка. А жена красивая. И пусть обрешается
Удалено администрацией...
Менее Более• 15 мая 2023
Ответ дляwoman Warrior
автору тоже норм без свекров в доме, муж и должен
Мужу норм. Автору нет - пусть оплатит
Менее Более• 15 мая 2023
Ответ дляПодмигашка
Ви знаєте, що таке, в кімнаті відсутня підлога? Що таке стан ’після будівництва’? Коли поли просто залиті бетоном і ти дихаєш тим пилом бетонним? І як не намагаєшся прибрати, як не обробляєш, поки не постелиш підлогу, дихатимеш хімією і бетонним пилом. Автору з чоловіком там треба зробити конкретний ремонт, купити хоча б ліжко, матрац, постіль і т.д. Стоячи ж вони не спатимуть. Це тисячі гривень. Ми закінчили будівництво перед війною. Я знаю, як складно дістати було матеріали. А зараз війна. Чому б дійсно, не пожити в зйомній квартирі, в нормальних умовах хоча б якийсь час? Не в кожного є тисячі на ремонт і меблі, люди роблять це поступово. Автор тому і дивується, що не облаштоване житло, а чоловік бере туди батьків. Одна справа, коли кімната відремонтована, інша, коли ні.
Я вас прошу, это решаемая проблема.
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Як виявилося,що немає. Чоловік каже,що я безсердечна.
Правильно говорит
Менее Более• 15 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вы давно живете с родителями? Как организовали быт, интимную жизнь, как проводите время? Ой, дайте угадаю - родители мужа никогда не жили с вами, вы просто обсираете автора, напялив белое пальто, за которое еще не заплатили.
Не угадали.
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Так, чужі. Бо вони жили в іншому місті. Я з ними бачилася раз на рік.
Ну теперь станут родными
Менее Более• 15 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Як давно до вас переїхали батьки?
Мама жида после инсульта 4 года.
Потом ее забрал брат мужа в Америку. Сейчас она там.
Выхаживала после инсульта ее я, потому что три сиделки не справились с этим.
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Але ж я не можу їх заставити сидіти весь час в кімнаті. А інтимне життя з чоловіком? Його батьки взагалі нікуди не ходять.
Автор, вы реально странная. вы собираетесь днём в комнате где родители сидят сношаться?
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
Я не стаю в позу. Я не проти,щоб вони в нас пожили,але хочу знати скільки і що далі? Тобто я хочу почути,що місяць вони живуть в нас,а далі ми їм знімемо житло.
Сколько? Пока война не закончится. Смиритесь
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
Чого ви мене ображаєте? Я не можу оплатити оренду, бо в декреті.
У вас свои доходы есть? Кто платит, тот и музыку заказывает

Менее Более• 15 мая 2023
Ответ дляПодмигашка
Вигодно. Я знаю, про що говорю. Я сама все роблю. І ніяка домогосподарка не прибере так, як прибираю я. Це я вже теж знаю. Тому я прибираю і готую сама.
Не согласна.
Не убираю в доме лет 12. И это кайф, не тратить время на быт.
Точная копия плова• 15 мая 2023
Автор, а если б это были не родители мужа, а ваши, то как бы вы поступили?
Рожева юбка• 15 мая 2023
Ответ дляnezhinka
І саме тому повинна жити з батьками? Сестрі сексу не хочеться і комфорту? Вона і так з ними пожила, черга сина вирішувати проблеми
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляNadine23
Ок, дівчата, тут вже далі ваша фантазія за вас всю справу зробить,переписуйтесь)
Удалено администрацией...
Хома з пастою• 15 мая 2023
Ответ дляРожева юбка
А черга батьків вирішувати свої проблеми уже пройшов, вони молоді, швидше за все, чому не розуміють, що треба жити окремо?
Стильна штучка• 15 мая 2023
Дивлячись які вони, якщо добрі виховані люди, чому б ні, було б веселіше вам. Якщо люди нервові та с претензіями, то буде важко всім
Язикувата Хвеська• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Правду чоловік каже
Язикувата Хвеська• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
У Вас немає своєї кімнати?
Советничаю тут• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
У Вас будинок 50 кв м ?
Я от думаю ,Господи і як ми можемо цим займатися проживаючи в будинку 190 кв м з 3 дітьми, у кожного своя кімната?!
Valentina shop2020• 15 мая 2023
Чужие люди принимают,а невестка против.уезжайте в Херсон и живите сами
Кров з молоком• 15 мая 2023
Ответ дляБегущаяпо
Для вас свекры чужие люди? Сочувствую.
Я была бы рада.
Я бы повесилась 🙈