Кринжова баба• 14 мая 2023

Батьки чоловіка переїжджають до нас. Що робити?

Батьки чоловіка з Херсона, приїхали до Києва та живуть поки у своєї доньки, сестри мого чоловіка. Зараз постало питання,що власниця квартири не хоче, щоб вони там жили,бо вона здає квартиру тільки сестрі ( теж якась дивна історія). І тут мій чоловік каже,а нехай в нас живуть! В нас свій будинок і є кімната вільна,але в стані після будівельників,тобто зовсім пуста і навіть ламінату немає на підлозі. Я трохи прифігєла,бо не розраховувала жити з батьками його. Я сиджу в декреті, тому постійно вдома,а вони похилого віку і також будуть сидіти вдома. Мені складно уявити як я буду цілими днями з чужими людьми. До речі, чоловік категорично проти знімати їм окрему квартиру. Дівчата, що робити? Я може якась неправильна,але не хочу жити ще з кимось.
Їжак в панчохах• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Як виявилося,що немає. Чоловік каже,що я безсердечна.
Вы просто переселенкой не были.
А я была месяца 3, выезжала из Киева год назад. Жила у свекрови.

Так что и родителей понимаю, и Вас.

Вареничніца• 15 мая 2023
Ответ дляВся така шо куди там
А какой Ваш вклад в стройку, в обустройство? Яжеродила?
Так, народила. Поки чоловіки не навчилися народжувати дітей, але хочуть продовження роду, вони набагато більше мусять вкладати в сімейний бюджет.
У нас в сім’ї десь пропорція 70:30 . Я вкладаю менше, бо так, я народила і я завжди більше часу проводила з дитиною.
Сина вчу, що він повинен бути «добитчиком» в сім’ї, інакше навіщо той чоловік треба. Але жінка також мусить працювати.
МаксХмара• 15 мая 2023
Ответ дляВезучаяя
А якби на їх місці були Ваші батьки, Ви б теж були категорично проти?!
я так
жити треба окремо
крапка
Їжак в панчохах• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Так, чужі. Бо вони жили в іншому місті. Я з ними бачилася раз на рік.
А як за кордоном чужі люди надають житло нашім переселенцям?
Сусідка вже більше року живе в Австрії у людей.
ДлинноНожка• 15 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Удалено администрацией...
Абсолютно адекватна.
Вона не проти допомогти свекрам з сімейного бюджету зйом квартири де їм комфортно і їй.
Зможуть дивитися свої канали, серіали, говорити про що завгодно. Жити за звичним укладом. Вони ж не молоді, вони до чогось звикли, і навіть святу невістку зведуть з розуму, якщо вона робить щось не так: не так готує, не те купляє, не так заплітає дитину І тд Вони спати з курьми лягають, а дитина вночі кричить, ну і нащо?
Це буде постійно!
Багато молодих людей, виїхали з Херсона, Харкова і тд на ЗУ до батьків, але вже за тиждень з‘їхали!
Чому?
Бо молоді розуміють і самі хочуть окремо.
І нема маніпуляцій «наше місто бомблять!»
Вони просто самі хочуть жити окремо! Це нормально, це адекватно.
Діти не повинні жити з батьками!
Вони зобов‘язані допомогти, не залишити їх в біді!
А автор і пропонує допомогу!
Вона ж віддаючи їм за кіартиру від чогось собі відмовиться, але вона згодна!
Згодна ці гроші вибрати и не на сім‘ю а на батьків!
Щоб не наживати неврози, а ви її обзиваєте!
Чому молода жінка, якій треба ресурс та енергію для маленької дитини, має жити з неврозами?
Винуватий чоловік, бо має свою сім‘ю і вона має бути на першому місці!
У мене бабуся 80 років. Мама з війною забрала до себе.
Два-три місяці і тато зробив добудівлю, ремонт, купив все необхідне, буржуйку і відселив бабусю.
Допоміг? Допоміг!
Всім ок!
Бабуся поряд, я погодую, мама погодує.
Ніхто нікого не має морально гвалтувати!
Це питання вирішується так що добре всім!
Таке рішення є- окрема квартира! В ньому жодного мінусу немає. То навіщо себе насилувати?
Не будь КакСвета• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Автор, если вы уверены что родители будут не к месту, то стойте на своём. На улице не будут жить, найдут вариант в конце концов.
Мне единственный плюс видится что они могли бы заниматься ребёнком и хозяйством а вы бы на работу например. Но и даже в таком варианте рано или поздно будут конфликты.
НеВРотик• 15 мая 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Не принудительно же. Мой отец со второй женой поехал к спонсорам в Европу . Сначала удаленно знакомились. Спонсоры пожилые люди, искали похожую семейную пару, с которыми будет комфортно общаться на досуге. Ну и они живут хоть и в том же доме, но в гостевом автономном пространстве, со своей кухней, ванной, туалетом и отдельным входом. Общаются на веранде, за чашкой чая.
Советничаю тут• 15 мая 2023
Ответ дляМаксХмара
я так
жити треба окремо
крапка
До війни в мирнизх умовах я теж була б проти жити з чиімись батьками.
Але ,перепрошую ,війна в країні.
То хай вони загинуть від обстрілів в своій квартирі в Херсоні, тільки би не зпоганили мирне та щасливе життя автора?

Я вважаю, що має бути рішення між сестрою, чоловіком ,автором та батьками - знайти найкраще компромісне рішення.

Крім того, будинок у співвласності - тобто половина за чоловіком. Він має повне право в свою половину привести кого вважатиме за потрібне. А як на це реагуватиме автор - це вже інша тема.
Думаю ,вона просто ще дуже молода та егоістична, от і все.

Я теж завжди дбаю про себе, але в тяжкі хвилини завжди готова піти на зустріч та допомогти рідним, навіть якщо це трохи нашкодить моєму комфорту.

Як вище писали, свої домівки нам чужі люди відкривають по всьому світі - а тут от невісточка. Я не знаю, як її чоловік надалі її сприйматиме після цієї ситуації. Думаю ,з часом покине
ДлинноНожка• 15 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
У вас свои доходы есть? Кто платит, тот и музыку заказывает
Жінка в декреті!
Як цікаво:
Виноси, роди, не спи ночами, вирости, а поки не можеш працювати то стули свою пельку і роби що кажуть?
І це жінка жінці пише?
А інші лайкають..
🤯

НеВРотик• 15 мая 2023
Ответ дляВезучаяя
Понимаете, сейчас много людей, которые сначала из-за войны приютили родителей. а потом пожалели, что сразу не напряглись и не сняли отдельное жилье. Начать внезапно, вынужденно, тесно общаться с пожилыми людьми сложно. Нужно иметь крепкие нервы и здоровый пофигизм, а эти ресурсы у многих сейчас и так на нуле. Бывают, конечно, мудрые неконфликтные старики, но это редкость, мало кому так везёт.
ДлинноНожка• 15 мая 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Але ,перепрошую ,війна в країні.

А чому саме з дітьми вони мають жити?
Автор готова пожертвувати комфортом і віддати щомісяця круглу суму з бюджету, яку не витратить на сім‘ю і дитину, свекрам на квартиру.
Чому і цього мало???
Бо війна?
Ну і що?
Навіщо жити разом якщо є рішення окремо?
НеВРотик• 15 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
А чому саме з дітьми вони мають жити?
Чому і цього мало???
Бо війна?
Ну і що?
Я вообще не понимаю, какая такая необходимость арендовать свекрам жилье именно в Киеве? Можно за менее круглую сумму арендовать в провинции. Тем более, что такая сумма ежемесячно есть у них самих. Или свекры хотят именно с детьми пожить, а война это только повод.
Точная копия плова• 15 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
Жінка в декреті!
Як цікаво:
І це жінка жінці пише?
А інші лайкають..
🤯
Ой, сколько пафоса! Героини!
Советничаю тут• 15 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
А чому саме з дітьми вони мають жити?
Чому і цього мало???
Бо війна?
Ну і що?
Я так розумію, що син любить своїх батьків. І хоче їм допомогти.
Це є нормально. Це і робить нас людьми - сердечність.

Мова не йде, що вони мають жити так вічно.
Але я не розумію таких як ви і автор, які лишили б батьків в Херсоні під обстрілами.

Автору добре сидячі в декреті розпоряджатися грошима чоловіка.
А можливо йому накладно наразі оплачувати оренду окремої квартири?
В місяць 7000 - це 84 000 рік.
У нього на руках дружина та дитина, можливо є і інші зобов´язання. Якщо є кімната, що не дороблена - то значить фінанси з обмеженими можливостями. Але хто ж про це хоче думати?!
Я принцеса ,а він чоловік - хай паше і виконує мої примхи
Советничаю тут• 15 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Ой, сколько пафоса! Героини!
Скоро чоловіки зрозуміють, що сурогатна мама обійдеться дешевше і без проблемніше )
НеВРотик• 15 мая 2023
Ответ дляСоветничаю тут

В місяць 7000 - це 84 000 рік.
Откуда эта сумма 7тыс?
Советничаю тут• 15 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Откуда эта сумма 7тыс?
я взяла до прикладу оренду дешевоі однокімнатноі квартири
якщо взяти кращу/більшу, можливо потрібна допомога з продуктами - то сума буде значно більша
Веселуха Муха• 15 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Я намагаюся це донести чоловіку, але він категорично проти. Типу як це буде виглядати,що ми їх до себе не хочемо взяти.
Ну он же тысячу раз прав. Представьте, ситуацию наоборот. Вы с мужем в Херсоне, а родители имеют дом в Киеве. Вы куда поедите? К ним в дом или будете в Киеве снимать кв? Вот вам и ответ. Для начала примите их спокойно, поживите месяц и будете принимать решение. Может они и сами захотят на съем сбежать.
НеВРотик• 15 мая 2023
Ответ дляСоветничаю тут
В каком городе?

ДлинноНожка• 15 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Ой, сколько пафоса! Героини!
Героїні безумовно
Кумедна• 15 мая 2023
Ответ длякурасаны
Лекарства и процедуры контролирует сиделка, за что и получает деньги. Это в ее интересах: жив подопечный - в неё есть работа. Так живет вся Европа. Все счастливы
Нет, вы не правы. Сиделка не контролирует, а выполняет указания (что дать, что сделать). Сиделка не одна, они меняются, есть на будние одна, на выходных приходит другая, ночная третья.
Покупают лекарства, вызывают врача родственники.
ДлинноНожка• 15 мая 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Я буду знімати квартиру.
Однозначно
Менее Более• 15 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
А чому саме з дітьми вони мають жити?
Чому і цього мало???
Бо війна?
Ну і що?
Так автор и готова отдать эту сумму, потому что не сама ее заработала
Менее Более• 15 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
Жінка в декреті!
Як цікаво:
І це жінка жінці пише?
А інші лайкають..
🤯
Я вас прошу, обыденные вещи. Или автор только единственно родившая женщина на планете?
Веселуха Муха• 15 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Откуда эта сумма 7тыс?
А что не так с суммой? У нас три кв сдаются в Киеве. Если далеко от метро, однушка, то норм цена. Сейчас цены оч проседи. Те, что были у нас по 11т сейчас 9 и это метро рядом и полный фарш в кв. Это вам не цены в Львове по 15-20..
lizaveta24• 15 мая 2023
Отдайте их в дом престарелых раз вы хотите комфорта ,а если бы вы жили в Херсоне? Куда бы вы поехали ,к родителям?
НеВРотик• 15 мая 2023
Ответ дляВеселуха Муха
С суммой все не так. Зачем им именно в Киеве жилье? Почему не жить по средствам?
Кумедна• 15 мая 2023
Автор вам треба говорити з чоловіком про це, спокійно. Поясніть, що вам страшно, адже це сумісне проживання вже на завжди буде. Неминучі конфлікти. Батькам звісно веселіше з дітьми та внуками, вони підпитуються їх енергією, особливо якщо самі не мають інтересів.
Що хочуть батьки? Війна ж надовго. Може їм треба будинок в селі з городом і садом?
Ще є варіант помогти сестрі орендувати більшу квартиру.
ДлинноНожка• 15 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Ні, але не тоеба обезцінювати вклад в сім‘ю
По перше не всі виживають, мене з того світу витягнули, відслойка плаценти.
Варикоз після пологів, розтяжки, у подруги зуби посипалися, буває різне.
Чоловік заробляв, але не допомагав, відселився спати окремо, бо на роботу вставати.
Раптом розлучення то жінці з дитиною знайти чоловіка нового важче, і самій жити з дитиною і утримувати її самостійно - важче. А чоловік аліменти оплатив і будь здоров!
Жінка після декрету важче знаходить роботу, бо з иалими дітьми не очуть брати (це факт!)
Жінка в декількох декретах - прощавай кар‘єра і кар‘єрний зріст!
Продовжувати?
Для чого ви знецінюєте якщо це вклад реальний?
Советничаю тут• 15 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
В каком городе?
мій брат в Петропавлівській Борщагівці знімав однакімнатну в новому жк, 6500 + комунальні, виїхав місяць тому
за 7000 однокімнатну можна практично будь-де зняти