Маю натхнення• 15 мая 2023

Як вам такі гороскопи?

Овни,пора вставать, день сам по собі гівном не стане.
Телець.День стане краще після кави і тістечка.А після цьомки взагалі було б ідеально
Близнюки.Шило в дупці це добре, але ванна з пінкою+вінішко ввечері не завадить.
Раки.Кава є, сіжка тоже, можна і поспати.Хай весь світ почекає
Леви.Ви сьогодні молодець.І вчора.І завтра.І ващє
Діва.Якщо у вас настрій взяти дробовика, і стрельнути начальству в дупцю, то вам треба у відпустку
Терези.Сходити на побачення це, звичайно добре, але якщо залишитись дома, то можна навернути борщику з часничком.Дилема
Скорпіон.До вихідних лишилось 2 дні, а значить пора за обновками.Трусішки самі себе не куплять!
Стрілець.Екстрені відключення світла не завадять вам прикрашати світ, навіть якщо із зачіски лишиться гулька!
Козеріг.Свята святами, але пора заробляти грошики.
Водолій.Ранок почався нервово, але день буде кращим, а вечір взагалі агінь.
Риби.Не паритись і пісюрик-ось основні тези!
Результат:
вже голосів: 27
19 (70.37%) Не підписалась би
6 (22.22%) Я б підписалась
2 (7.41%) Тиць
автор Маю натхнення • 15 мая 2023
Овен.Мати настрій перевернути світ, все впорядкувати і розказать всім по чому в Одесі помідорки.Але спочатку кава
Телец.Вам потрібно 10 обіймів на день.І конфет
Близнюки.Пташки співають, сонечко світить, а у вас скоро днюшка.Запасаємось бетаргіном і готуємось до привітань.
Рак.Нехай усі тревоги уносять вдаль єдинороги(Юля, прасті)
Лев.Якщо вдіти красіві трусішки, то і настрій буде норм.А шо?Себе треба балувати
Діва.Якщо не можна шампанське, то можна цукерочки з лікером.Бєспалівно упороть дві коробки.Посміхатись на роботі людям
Терези.Секрет енергії це 5 хвилин відпочинку.Кожні 15 хвилин.
Скорпіон.Гарний настрій першаї половини дня можна продовжити, якщо буде сієста
Стрілець.Настрій закохатися.Пролистнути тіндер.Повернутись в реальність
Козеріг.Поїхати в Париж.В Рим.У Відень.Прокинутися, поки не проспали свою зупинку.
Водолій.Світ не крутиться навколо вас, а міг би.Отак і кажіть липучому начальству з його дедлайнами.
Риби.Життя як вареники, треба самому ліпити як треба і щоб смакувало.
Мандолина Бу• 15 мая 2023
К профессиональной астрологии этот ширпотреб не имеет никакого отношения.
неДодекаэдр• 15 мая 2023
Ви не любите Овнів? По Вашому вони генератори гівняних днів?
автор Маю натхнення • 15 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Звичайно)Це ж в розважальних цілях
автор Маю натхнення • 15 мая 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Я овен і стібу сама себе😉
неДодекаэдр• 15 мая 2023
Ответ дляМаю натхнення
Я овен і стібу сама себе😉
Але ж Ви хочете, щоб підписались і нші люди крім Вас.
Мандолина Бу• 15 мая 2023
Ответ дляМаю натхнення
Звичайно)Це ж в розважальних цілях
я не знаю что тут может развлечь - набор каких-то глупостей))
но я вообще к таким ’гороскопам’ отношусь резко отрицательно - именно из-за такого повсеместного мусора астрология совершенно дискредитирована в обществе. А ведь она хорошо работающий инструмент в умелых образованных руках.
НаливайКа• 15 мая 2023
Ответ дляМаю натхнення
Я овен і стібу сама себе😉
Та ладно)) Овен, Телец и Рак - ваши любимчики)) А вот Козероги, Водолеи и Рыбы - в пролёте)))
автор Маю натхнення • 15 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Та ні, це просто одні із прикладів, то може так здатися)
Бараболька• 15 мая 2023
про Тельца в точку,пожрать и потрахаться,все что для счастья надо)
Бараболька• 15 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Инструмент для чего?
ЛюблюДевчонок• 15 мая 2023
ЧуШ