Пупс• 15 мая 2023
Вчора така смішна тема була про вагітність від кота
Давайте ще щось таке на ніч веселеньке придумаєм
Привіт з ботойбіччя• 15 мая 2023
Ответ дляУма Палата
Насторожилась)))) Невже це дійсно таке писали вчора?)))
Госпожа_тамагочи• 15 мая 2023
я даже не открывала ее, настолько дико заголовок звучал.
А там весело оказывается было
Пустощі-веселощі• 15 мая 2023
Та нє давайте Таню в студію, хочу розслабитися))
Блін згадала тему про кота і церкву🤣🤣🤣😝
Дівка в намисті• 15 мая 2023
Ответ дляУма Палата
вчера был шквал глупых тем. Еще одного мужчинку несколько тем волновал вопрос, получает ли кот удовольствие когда кончает
Пупс
• 15 мая 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А там весело оказывается было
Дуже, я насміялась на ніч і гарно спала))
Пупс
• 15 мая 2023
Ответ дляДівка в намисті
Бо магнітні бурі були
Госпожа_тамагочи• 15 мая 2023
Ответ дляПупс
Бо магнітні бурі були
не знаю, но судя по темам, у нас появился толковый мужчина тролль)
Ума Палата• 15 мая 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Блін згадала тему про кота і церкву🤣🤣🤣😝
Инфотуфелька• 15 мая 2023
Ответ дляДівка в намисті
это наверно один и тот же писал)
Пупс
• 15 мая 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Блін згадала тему про кота і церкву🤣🤣🤣😝
А шо за Таня, я щось пропустила
Пупс
• 15 мая 2023
Ответ дляМатусік
Дика тема, пам´ятаю страшний анекдот з дитинства
Схрестили кавун з тарганом, кавун розрізали, а кісточки самі розбіглися
Так і тут
Та не треба ж все так серйозно сприймати, ви прямо як моя мама, гумору ні))))
Ума Палата• 15 мая 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1801120
Це перша тема про кота, кот той же самий. Просто цю тему забули.
Пустощі-веселощі• 15 мая 2023
Ответ дляУма Палата
Да воно😂😂😂така ржака
Ума Палата• 15 мая 2023
Дівчата колись тут розповідали , що на свадьбах траплялось такого, що шокувало їх. То читати було дуже цікаво. Чого там тільки не було. І як весілля було, а покійна бабка в хаті лежала, бо в той же день померлв. І як женіха застукали з іншою на весіллі. Сільскі свадьби самі веселі були))
Пупс
• 15 мая 2023
Ответ дляУма Палата
Чула про женіха застукали з іншою, у селі доречі теж було. Там в них точно що треш
Ума Палата• 15 мая 2023
Ось про свадьби знайшла. Кому не спиться, почитайте. Емоцій повна жо буде))))
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2435107
Ума Палата• 15 мая 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Блін згадала тему про кота і церкву🤣🤣🤣😝
Мені таня така нудна і деприсивна, читаєш тему і наче тучі над тобою. Вона ниє, а інші втішають. Вона живиться цим всім, чи що? Виходжу з її теми зразу, там така обстановка хвора.
Ума Палата• 15 мая 2023
Ответ дляПупс
А шо за Таня, я щось пропустила
Нитічка місцева. Та таня фу. Ну її.
Пустощі-веселощі• 15 мая 2023
Ответ дляУма Палата
А мені подобається такий собі серіал) я серйозно не сприймаю як і більшість
Не люблю натовп• 15 мая 2023
Я десь півроку тому перечитувала тему про Валєру 😂 блін, реально як бачу такі пуфіки одразу порадницю згадую і сміюся