Тракторні війська• 15 мая 2023
Разгрузочный день на смузи и фрешах
Кто практиковал ?
Анонимба• 15 мая 2023
Не треба вам нічого розвантажувати)
Це давно уже зпростовано і сказано, що діє негативно лише на організм.
Ви всю клітковину вбиваєте у тих смузі.
Просто харчуйтеся за принципом 80/20 (80% корична, здорова їжа, а 20 - різні нездорові смаколики, скажемо так). І буде вам щастя) не мучайте себе
Ви всю клітковину вбиваєте у тих смузі.
Тракторні війська
• 15 мая 2023
Ответ дляАнонимба
Не треба вам нічого розвантажувати)
Ви всю клітковину вбиваєте у тих смузі.
Я хочу сделать один разгрузочный день
Мастер Пис• 15 мая 2023
Ответ дляТракторні війська
Я хочу сделать один разгрузочный день
Там же купа цукру - де ж там розгрузка? + кислота на пустий шлунок.
Мастер Пис• 15 мая 2023
Ні, ну якщо це смузі з кропиви і овесу - тоді так, а якщо там будуть фрукти-овочі - категорично ні.
Анонимба• 15 мая 2023
Ответ дляТракторні війська
Я хочу сделать один разгрузочный день
То поїжте більше овочів, клітковини, чогось не жирного) І будете мати легкий день і ’розвантажувальний’ день.
Тракторні війська
• 15 мая 2023
Ответ дляМастер Пис
Руккола , шпинат , петрушка, авокадо
Фрещ морковь яблоки
Тракторні війська
• 15 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
А от чего разгружаться хотите?
Вчера переела страшно. За несколько дней нужно, что бы хотя бы жидкость лишняя ушла.
Мастер Пис• 15 мая 2023
Ответ дляТракторні війська
Руккола , шпинат , петрушка, авокадо
Фрещ морковь яблоки
Морква і яблуко мають багато цукру, а яблуко ще й кислоту. Якщо ви на 200% впевнені в вашому здоровому шлунку..... можна спробувати. Я б на пустий шлунок після такого соку б вже б була в лікарні....
Мастер Пис• 15 мая 2023
Ответ дляТракторні війська
То як вода зійде, якщо ви фреші будете пити? Просто воду пийте і все. Соки затримуюсь воду в організмі.
Страхованная• 15 мая 2023
Ответ дляТракторні війська
За один день переедания вы никак не могли набрать сильный +.
Не выдумываейте никакие смузи.
Идеальная оптимистка• 15 мая 2023
Лучше кефир. От смузи свежих соков можно понос только заработать
Пустощі-веселощі• 15 мая 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
может в этом и смысл