Джага-джага• 15 мая 2023
Межигорье, как сейчас доехать своим ходом?
Подскажите пожалуйста, как сейчас можно доехать своим ходом, а то подтягивает инфо 2020 года( и реально сколько там времени нужно, чтобы погулять?
Мама Чели• 15 мая 2023
Як своїм ходом не підкажу, азот гуляти можна і пару годин, а можна і цілий день. Територія дійсно велика. Але втомитеся, багато спусків-підйомів.
Сметчица• 15 мая 2023
На вихідних були 4 години, там мабудь і за день все не обійдешь. Але на вході є на проеат велики, самокати, ну і возять по території . Все коштує дуже дорого))) Але там так гарно зараз. Правда вже кролики не бігають по території , як раніше. Оленята не виходять. Нам не повезло в цей раз. Але свійські тварини і купа страусів є)) Лебедів ще по озерам є. Ручні всі.
Бідося• 15 мая 2023
была в 2021.. по вторникам там скидки и детям до 12 лет бесплатно. проходили целый день.. красота!!!