Хто встиг поспати, той молодець
whenallissaidanddone• 16 мая 2023
Над нами кацапье сейчас, наверное, потешается из-за этой дурочки
Tatka Kiev• 16 мая 2023
Ответ дляvetka
В 5.40 вставать. Думаю стоит ли вообще ложиться?)
Краще спати, півтори години це ще норм
Invictusgirl• 16 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Должны наказать , вообще уже афигели
whenallissaidanddone• 16 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я впервые в жизни поверила что может сейчас прилететь и хотела двери уже открыть в подъезд чтобы быстрее выходить
А до этого еще сомнения были? Ну вы даете...;)
Ответ дляk1488
Якась дебілоідка - блогерка (ну неможливо назвати по-іншому) виклала момент збиття, чого заради хайпу не зроблять😡 Дізнатися б хто це.
Блогерка на 120 тисяч читачів опублікувала в свій профіль в Instagram чітке відео з роботою ППО
Того самого, що гуділо на всю Київщину🤦♂️
Ще раз нагадуємо, не допомогайте ворогу, не викладайте роботу ППО
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Хочете скажу хто?
Моб, адреса
healer09648293• 16 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
И что там гарного? Кукла надутая
Ну...по сучасних мірках.
Oksana-f9a3• 16 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Так до цього так не бахкало, інтуїтивно відчувала що все ок буде
VivaForever• 16 мая 2023
Ответ дляkanni
Не могу решить возвращать ли детей в свои кровати
Та ну,возвращайте
o.shalneva• 16 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Але ж збиття зняла,тому не думаю що над нами потішаються...
healer09648293• 16 мая 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Боже ...мені кожного разу коли чую бахи здається що прилетить 🥰
whenallissaidanddone• 16 мая 2023
Ответ дляo.shalneva
Это ж надо быть такой глупой.. они нас вообще за людей не считают, а теперь вообще будут упиваться желчью от этой глупости...спасибо, Инна. Это что, теперь прилета ждать?