Хто встиг поспати, той молодець
opium_black• 16 мая 2023
Ответ дляk1488
Вони повинні дізнатися 100% координати, К , я так розумію дефіцитна ракета (тут хтось писав, чи у Ванька), спочатку розвідку запустять… І не факт, що після сьогоднішнього вони є в наявності на пускових (хотілося б у це вірити)
Всегда думала, что блпа на разведку летает, а ракетами ху... по цели
_Alekssandra_• 16 мая 2023
Ответ дляBrita
Южнее Борисполя это конкретное место?
Ну тогда в Украине работает ПВО это тоже конкретное место
Ну ей богу, паранойя уже
Вот. Сходят все с ума, в шпионов играют. И в тоже время ищут информацию. Потому что непонимание того, что происходит, тоже угнетает.
healer09648293• 16 мая 2023
Пишуть сбу шукає блогерів. Але чому не знайшла за стільки місяців тих хто камери ввімкнув...і чи шукала.
opium_black• 16 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
А Кличко что пишет!! Конкретное место называет, где сейчас пво работает! Сказочный просто долбо.б
Так и есть
Шматочок хмарки• 16 мая 2023
Ответ дляopium_black
Так в дома вроде тоже прилетали? И не осколки.
Татьяна 0285• 16 мая 2023
Ответ дляPrervana
В фейсбуке тоже, не дай бог напишешь ’громко’ - всё, налетают. Теперь для них есть дело - находить камеры и сбивать палками. Правда что делать с видеонаблюдением в частной собственности, пока неизвестно
На момент тривог вимикати їх, реєстратори ж в авто заборонили. Так і тут треба гасити ті камери при сиренах. Питання просто як це зробити...
Mariya Prokhorova• 16 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Заспокойтесь вже , це ж для таких як ви і дається інфа !
Що буде гучно , ціль знайдена !
Навіщо ви істерити кожного разу ?
Що буде гучно , ціль знайдена !
Навіщо ви істерити кожного разу ?
opium_black• 16 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
И перешеек сдал
Ответ дляIsa Dora
Да хто цих рагулів знає.
Коли лягала вчора теж ніякої активності не було.
А потім увесь Київ прокинувся(
Так, я теж не очікувала. Вимкнула звечора інтернет, хоча з початку травня завжди в режимі очікування.
Організм виснажений від недосипів, про злість взагалі мовчу.
Ответ дляТатьяна 0285
Я вам отвечу - никак это не сделать, только интернет всему населенному пункту глушить вместе с мобильной связью. Но Старлинк не заглушишь
Invictusgirl• 16 мая 2023
Ответ дляopium_black
Дебилы, поэтому и война. В Швейцарии например, войны нет.
И куча агентуры
Вон вчера судью взяли на взятке , паспорт параши у него .
А всё почему ?
Потому -что агентура раши у руля
А всё почему ?
Потому -что агентура раши у руля
fruhling007• 16 мая 2023
Ответ дляkuskus
Треба реальні строки давати, відправляти на суспільні роботи
Було б добре, якби ввели смертну кару і за такі вчинки в тому числі, і за корупцію в особливо великих масштабах. Можливо, тобі б неповадно було.
opium_black• 16 мая 2023
Ответ дляШматочок хмарки
Да и то, и другое. Просто от ракеты ущерб больше. Смысл её на разведку отправлять? Может, я не шарю, конечно
opium_black• 16 мая 2023
Ответ дляkuskus
Надеюсь, что посадят блохершу или отдадут бурятам
Fashion_besties• 16 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Звіряток шкода в зоопарку, в них і так постійний стрес від гучних звуків, а тут ще й уламки з пожежею.
Слушний час закрити зоопарк. Ті тварини сидять там як в тюрмі все життя, хоча не вчинили ніякого крайму. Віддали б їх у країни, що не такі варвари як ми, а мають гуманне ставлення і випускають таких тварин у заповідники.
Mariya Prokhorova• 16 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
А у кацапів , що камери не працювали ? Всі прильоти були зафіксовани !
fruhling007• 16 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Пишут, что про камери УЖЕ знают и обещают выключить
Рік війни минув. Уже знають, а до цього де були?
opium_black• 16 мая 2023
Ответ дляNat-li
Одна публичная порка с вытекающими этот сисястой ТП и уже другие след раз подумают, а стоит ли...
Но у нас же демократия..(
Бурятам ее отдать
whenallissaidanddone• 16 мая 2023
Ответ дляfruhling007
Ідіоти
stranger-1• 16 мая 2023
Ответ дляnnata
Та вроде ж должны отстрелятья и переехать пво, не?
Как вы себе это представляете? Бахнул, через дворы на соседнюю улицу и снова готов? И так все ПВО вместе?
Передислокация и подготовка на новой позиции занимает минимум несколько часов. И что? На этот период снять все ПВО?