Благоуханочка• 16 мая 2023
А ви робите масаж обличчя?
Навіяно темою про ліполітики, ботокси та ін. Дуже цікаво, косметологів на курсах учать про м’язи на обличчі, про техніки масажу, про «зажими» з шиї та ін., як з ними працювати мануально, а не через ін’єкції. Дівчата, я не ходжу до косметологів, бо була декілька разів на чистках і завжди як результат або «розкидає» на все обличчя, або пігментація. Боюся уявити щодо ін’єкцій. Але це мені напевно тільки так не повезло.
Дівчата, хто ходить постійно до косметологів, вони розказують вам про техніки масажу, от якби ви робили вдома, то змогли б підтягнути овал чи розправити зморшки. На моєму досвіді, я колись тут писала, я відпочивала в Моршині в санаторії Богдан, і там давно працюють дві дівчини в косметологічному кабінеті. Головні їх процедури - це масаж обличчя. Я такого результату навіть не очікувала, але я пізно вже пішла туди, бо не знала про них, тому курс не пройшла. Година масажу, це було боляче, але лице розгдаджувалося, очі «відкрилися». Але собі я так зробити не можу. Одне що, великим пальцем заходжу всередину рота за щоку, а вказівним прижимаю зверху і масажую великим пальщем собі щоки. Тому що масажист мені казала, що вони в мене «забиті». І я це відчуваю, коли беру двома пальцями ззовні і зсередини, щока дуже плотна і тверда. Я думаю це спричиняє брилі. Але декілька днів зроблю масаж і забуваю. Я знаю, що тут є дівчата, які захоплюються масажом обличчя, але ніколи не бачила результати. Напишіть свої історії, надихніть мене.
Мальдивирую• 16 мая 2023
Я бачила дуже вражаючий ефект на обличчі після курсу масажу шийно-воротникової зони, гадаю, масаж поліпшив кровообіг та рух лімфи.
Сама дома роблю легкий масаж при вмиванні
Рожева юбка• 16 мая 2023
Сыворотка и массажер гуаша. Есть 2: кварцевый и нефритовый. Очень хорошо снимают отечность. Но чудес конечно ждать не надо.
double-mama• 16 мая 2023
Прошла обучение , делаю массажи сама себе ежедневно. И да, это действительно работает, но не отменяет походы к косметологу, аппаратные процедуры и мезококтейли делаю регулярно
Сама делаю, и раз в неделю косметолог делает в сочетании с какими то процедурами . Но. Массаж один не поможет , здесь должно быть все в комплексе , чтоб эффект был, в том числе и инъекции . Правда я против филлеров. Но за ботокс, мезо и био, за аппаратную косметологию . И вот когда это все , то и результат хороший .
Благоуханочка
• 16 мая 2023
Ответ дляМальдивирую
Він не тільки поліпшив кровообіг, але й зняв зажими в шиї, які спричиняють зажими на обличчі. Та сама ж міжбровка постійно напружена, не можеш її розслабити.
Благоуханочка
• 16 мая 2023
Ответ дляОлечка79
А як ви поєднуєте Ботокс і масаж. Хіба це можливо? Я думала що якщо вкололи Ботокс то вже не потрібно туди «лізти»
Добротная• 16 мая 2023
Ответ дляУси Пуси
Про результати напишіть, було, стало
Чем мои руки отличаются от рук массажистки, главное понимать, что есть кожа, есть мышцы и кости. И мы массируем не кожу, а мышцы через кожу
Мальдивирую• 16 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Взагалі-то мені виписали цей масаж від остеохондрозу, внаслідок якого я відчувала головокружіння, робота за компом 5/7, цього не уникнути. Дуже класна річ і дуже рекомендую.
Взагалі-то в мене є багато різних гаджетів для обличчя, дорогих та не дуже, проте реальний ефект бачу від загального, а не локального масажу
Ответ дляБлагоуханочка
Эти зоны я и не трогаю. Массаж направлен на овал лица, а колю я лоб и глаза . Перед ботоксом обязательно прохожу курс микротоков. Мне нравится результат. Но аппарат должен быть хороший .
Благоуханочка
• 16 мая 2023
Ответ дляДобротная
Всё делаю
Цікаво, хочу скачати відео з ютуба, а не пускає, пише, щоб підписалася на преміум ютуб. Не знаєте, чи можна викачати на телефон?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 16 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Да, только с премиум функцией можно скачать. У меня премиум - пошла закачка.
Викачую яйцями• 16 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Микротоки вдома постійно роблю собі сама
Масаж періодично у спеціаліста
а яким апаратом робите вдома?
Уси Пуси• 16 мая 2023
Ответ дляДобротная
Так я не знаю, який ефект у масажистки чи не масажистки, я просто питаю, які у вас успіхи, цікаво
Добротная• 16 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
А зачем скачивать
Благоуханочка
• 16 мая 2023
Ответ дляДобротная
А зачем скачивать
Мені так зручніше. Наприклад приїхали відпочивати в ліс, а там немає інтернету, скучно. Відкрила відео на телефоні і згадала про масаж. А вже що в ютубі/інтернеті я відразу забуваю
Безпорадна Кроко• 20 мая 2023
Я схудла на 60 кг і дуже обвисла шкіра, в тому числі на обличчі - підборіддя та брилі.
Вже пару місяців ходжу на загальний масаж + обличчя, різні техніки.
Не знаю що було б якби покинула ходити зараз, але ось наразі, в процесі, результат є - навіть на підборідді трохи підтягнулося і з´явився тугор. Тому до підтяжки ходитиму ще.