Неробименінерви• 16 мая 2023

Хто ще вірить, що чоловік чекає без сексу їх з Европи?

І це одружений хлопець на хвилину,а не просто з дівчиною, а одружений!!!
ПлюшкамиБалуюсь• 16 мая 2023
Ну отож, таке життя

очки_ннадо• 16 мая 2023
Мой не шарахался и не тёрся. А вы не умеете читать людей.
автор Неробименінерви • 16 мая 2023
Ответ дляочки_ннадо
Звідки така впевненість?)
Лиса Патрикевна• 16 мая 2023
А вы уверены, что она в Европе себя монашкой вела?
Херсон це Україна• 16 мая 2023
То залежить від хлопця, не всі скакуни.
автор Неробименінерви • 16 мая 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Я не знаю,але в даному випадку як на мене винен хлопець і він блядуном є однозначно
НеЛена-f234• 16 мая 2023
Я верю) мой муж не животное чтоб кидаться на всех)
очки_ннадо• 16 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
Звідки така впевненість?)
Потому что я не дура)
да и женатика сразу видно. Вы не сумели это услышать.
Кубик Рубика• 16 мая 2023
Так а ви чого з одруженим/ в стосунках чоловіком спілкуєтесь?

автор Неробименінерви • 16 мая 2023
Ответ дляНеЛена-f234
Хто вам сказав,що він кидався на всіх?)
У людини є властивість вибирати, уявіть собі)
автор Неробименінерви • 16 мая 2023
Ответ дляКубик Рубика
Він приховав,я запитувала
ГЛЮкоза• 16 мая 2023
Импотентов полно. Эти ждут)
Кубик Рубика• 16 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
Він приховав,я запитувала
Заблокували і забули
автор Неробименінерви • 16 мая 2023
Ответ дляКубик Рубика
Закуйовджена життям• 16 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
фото
неодружений пишеться разом
автор Неробименінерви • 16 мая 2023
Ответ дляКубик Рубика
Заблокували і забули
Хочу його жінку знайти ще ,попередити,щоб потім не лікувала собі всяке там
Язикувата Хвеська• 16 мая 2023
Я верю. Я хоть и не уезжала (с мужем, если шо), но есть мужики в окружении, чьи жены выехали - уверена на 110%, что не ахаются направо и налево.... Равно как и их жены не шляются в Европе... Не все такие, как ваш друг. А кобели всегда были, есть и будут.
Прокачую сідниці• 16 мая 2023
тема гівно. такі чоловіки були, є і будуть завжди, незалежно від того, чи в Україні жінка чи в Європі. А ті , хто як собаку сторожить тут чоловіка глибоко помиляються, шо це їх врятує, якщо чоловік гулящий по натурі.
Дама_с_караваем• 16 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
фото
Это он вам секс в машине предлагал?)

Не прохожу мимо• 16 мая 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Импотентов полно. Эти ждут)
хрена с два

импотент женатый звал на какой-то секс. сам сказал, что не стоИт и предложил секс-встречу))
Кусюче сонечко• 16 мая 2023
А мені по-людські жаль тих друзів, які чекають. В них життя матеріально значно краще стало, а от морально важно дуже. Оця надія, що ось-ось приїдуть, коли це не так…Один друг не бачив дітей вже майже 1,5 року, це знущання, я вважаю
Дама_с_караваем• 16 мая 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
хрена с два

Кто с кем на встрече должен был сексом заниматься, если не стоИт?
Прокачую сідниці• 16 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
а ви в цій сім´ї взагалі хто? вас дуже багато
Морская свинка• 16 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
А где он живет
Не прохожу мимо• 16 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
мабуть имел ввиду руки свои и/или рот? хз
Грабля• 16 мая 2023
От многих факторов зависит.
Вы привели пример какого-то ходока и сделали обобщение.
Есть и мужчины со слабой половой конституцией, оно ему не нужно, кружить даму и деньги тратить.
Есть те, кто требовал у жены дважды в день, понятно, что в их верность поверить сложно.
бювет_в_обед• 16 мая 2023
Я в Чехії, так ось... познайомилась з жінкою, вона має сина, в Києві чоловік.
Вже рік в Празі в неї чех, який не знає про чоловіка, вони зустрічаються, планує її з батьками знайомити, а сину вона бреше, що просто приятель.
Чоловік в Києві хз, що собі думає, може теж гуляє, хоча боїться, щоб не дізнався про чеха.
Отаке життя
Не заздріть тьоті• 16 мая 2023
Удалено администрацией...
автор Неробименінерви • 16 мая 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Спостерігач,це не сім´я взагалі то,а чорти що ,не видно?!
автор Неробименінерви • 16 мая 2023
Ответ дляМорская свинка
А где он живет
В Києві