СирОжино пирОжино• 16 мая 2023
Борошно спельтове. Що ща звір
Хотіла для страв на прикорм купить цільнозернове. Не було. І продавець запропонував спельтове. Я поспішала. Ок, купила
Почитала трохи - ну вроді корисне?
А як з нього готувати? Стільки ж приблизно сипать в оладі, панккйк, запіканку…
Почитала трохи - ну вроді корисне?
СирОжино пирОжино
• 16 мая 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Його використовують так, як і звичайне борошно
Та щось ні
Зробило ті то, розділила в дві мисочки. В одну звичне пшеничне, в іншу стільки ж нового
Нове - рвдше було тісто. Додала ще. Все ще рідше. Додала звичайного, стало норм