Все буде Україна• 16 мая 2023

Хто за кордоном з дітьми, як Ви тягнете українську школу?

Питання особливо до тих, у кого діти 5+ клас.
1-4 - то ще більш-менш ясно.
Чекаю завтра• 16 мая 2023
Ответ дляБорець за гаманець
мне Оптима дорого за 3 детей.
мы со следующего года просто и иностранную ходить будем и все
Мої так само
Лизочек• 16 мая 2023
Ответ дляруки_Крюги
Я на початку року хотіла забрати документи, так просили залишитись, бо їм вигідно було, ділили на групи з англійської мови.
Я много с кем общаюсь и выявила тенденцию странную, что в начале года действительно школы просили остаться. А вот сейчас все, либо выходите с 1 сентября в школу, либо забираете документы, пока-пока. Куда-то не туда ветер подул
Раз одела не бу• 16 мая 2023
5 клас австрійської школи і українська. 2 рази на тиждень репетитор з англ, 3 рази на тиждень місцевий репетитор з німецької + спорт. Навантаження завелике, тож ще на початку навчального року прийняли рішення максимально включитись всім. Я відповідаю за гуманітарні науки, батько сина за технічні, бабушка з трудами допомогає...

Чесно кажучи, я ніколи в житті так не чекала літніх канікул як зараз Але це теж досвід, во всякому випадку 2 іноземні мови вже на дуже високому рівні.
Вилосипедниця• 16 мая 2023
Ответ дляЧекаю завтра
ну, у нас навпаки, місцева школа зайшла на ура
Син ходив до кінця листопада в місцеву. Діти в класі хороші були, допомагали. Але мову він вчити не хотів і не хоче. І домашні завдання були кожного дня + займалися по укр.програмі. В грудні довелося переїхати в інше місто, в нову школу вже не оформлювались.
Щастя-здоровля• 16 мая 2023
Можна відповім? з матюками тягнемо
побольшомусекретику• 16 мая 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
у нас 4 клас, але займається з вчителькою два рази на тиждень. англійська слабенько :(
Аналогічно, тільки 3 й клас
Щастя-здоровля• 16 мая 2023
Ответ дляAnna Sasha
В другому півріччі важче ніж в першому.Меньше часу на виконання всіх домашніх завдань з двох шкіл.
То ж в наступному році якщо не повернемось додому,то залишу тільки одну школу за кордоном.
А після повернення додому будемо наздоганяти програму з репетитором.
Що з укр будете робити? Бо таке ж рішення назріває
Щастя-здоровля• 16 мая 2023
Ответ дляБорець за гаманець
4, 5 и 7 классы
ну... жду окончания года и забираю документы.

Ну его нафиг. устала я страшно.
Моих знаний хватает для любого класса. НО я устала заставлять детей что-то делать. это во-первых
во-вторых, я сама учу иностранный язык. и у меня самой - то домашка на курсах, то репетитор. Просто я пока освобожусь - уже и спать пора.
Я очень стала.
Ого,ви розумна. Моїх знань не вистачає геть. 7 клас ліцей
Люблю Украину• 16 мая 2023
Ответ дляСама не знаю
Вони сплять на уроках, тому що висят в телефонах до ночі. І так,в мене на курсах більше навантаження , ніж у дочки в 6 класі, але їй просто не цікаво, а я втомилася примушувати
А що саме так навантажує на курсах? сидиш і вчиш, хіба це важко для дорослої людини?
Щодо телефонів - так, може бути. Вони кожну секунду перерви в них(
Чекаю завтра• 16 мая 2023
Ответ дляВилосипедниця
мої відразу пішли тут в школу. Великим плюсом було те, що вони були єдиними українцями в класі, тобто відразу мовне середовище на польській мові. Якось влились в колективи відразу. З дочкою була проблема)))) нащо їй польська, коли вона непогано знає англійську, а вчителька працювала 3 роки в Англії? Дочка просто казала, що не розуміє і вони спілкувались англійською але потім дитячий колектив зробив своє, а за літо взагалі пішло, як по маслу)))
Син зараз екзамен пробний з польської написав краще за половину класу)))
Вилосипедниця• 16 мая 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Мій син теж був єдиним українцем в класі. А донька - в групі дитсадка. І обидва казали, що хочуть в свої школу і дитсадок.)) Донька в мене дуже легко знаходить мову з усіма, дружила з сусідськими дітьми до переїзду. Але саме в садочку їй було нудно. Тому плануємо повертатися. Син також не хоче жити в Польщі. Хоча його подрузі, наприклад, в Польщі дуже подобається. Всі люди різні.
Дуже дуже вумна• 16 мая 2023
Ответ дляКолишня муза
О, я тоже твори пишу
Я была лучшей по своим сочинениям в школе лет 20+ назад))) Вот, пригодилось, учитель хвалит сына, но как же достало.
Області пітьми• 16 мая 2023
Ответ дляКоко На Страже
Не вчиться в укр.школі
+100
Тоже не учатся. Смысла нет тянуть две школы.
Області пітьми• 16 мая 2023
Ответ дляЛизочек
Нам в начале учебного года сразу сказали - забирайте документы. Мы и забрали.
ElenaMari• 16 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Інформатика - навіть дуже актуально.
У нас там у 6-му класі гімназії анімація мовою Скетч і алгоритми.
У нас это все в 4 классе)
ElenaMari• 16 мая 2023
Ответ дляЧудо в декрете
З матюками.
Оцінки жахливі.
Математичка принципово вище 5 не ставить.
Нємка упорно ставить 9, а дитина навчається в німецькій школі і вже рік мій перекладач😀.
Позиція наших вчительок- не відвідуєте уроки- нормальних оцінок не має.
Навантаження на дитину страшне.
Моя у 8 класі.
Помимо просто говорить на немецком нужно для школы знать грамматику
ElenaMari• 16 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
А що ж робити....
Вы с какого города Украины?
ElenaMari• 16 мая 2023
Ответ дляБорець за гаманець
у нас до 16 июня в Киеве :)
еще месяц
в четверг вот контрольная по укрмове в 5 классе. С понедельника уговариваю ДЗ по этой теме сделать. Завтра уже буду кричать, садиться и делать вместе.
Если вы с Киева уехали то вы не вернётесь, смысл мучить ребенка. Я понимаю уехали люди с разбитых городов, но те кто уехал с тихих городов, вы ведь уже там останетесь и смысл в укр школе?
No problems• 16 мая 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Перепрошую, сімейна передбачає лише контрольні?
Так, два рази на рік.
ElenaMari• 16 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Тому, що вчителі на них увагу не звертають
І, крім того, іноземною мовою мало що розуміють.
Так родители довольны детей не заставляют, домашку не задают, а они думают там как в Украине все поступят в Вузы)
ElenaMari• 16 мая 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Веселий трешак от нашої матєматічки- контрольні в неділю.
Відкриє доступ на 2 години- не встигли- ваші проблеми, отримуєте 1.
В Німеччині і мухи в неділю не літають, день сім´ї, день тиші.
Але нам в батьківському чаті прямо написали- заберіть дітей із школи хто за кордоном,і роблять все для цього.
Ну так вам же легче будет и вы ведь не вернётесь к чему эти нервы вам
ElenaMari• 16 мая 2023
Ответ дляСама не знаю
У нас така ж історія з українською. На моє прохання не закривати швидко контрольну через різницю в часі, і дитина хворіла до того ж,сказала, що ми самі прийняли це рішення.
Хворі люди, що скажеш. Особливо дитина повинна платити за те,що війна почалась
Ну так остальные дети успевают
Області пітьми• 16 мая 2023
Ответ дляElenaMari
А если люди собираются вернуться?

Зачем вы такое пишете?
Чудо в декрете• 17 мая 2023
Ответ дляElenaMari
Я планую повертатись. Питання коли?
Я довго не віддавала дитину в школу, впевнена була, що погостюємо- і додому
Tatianka87• 17 мая 2023
Забила. Все равно закончит класс
Anna Sasha• 17 мая 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Поки буде пауза
Будемо вдома самі потроху вчити укр мову,літературу і історію.
А там коли повернемось додому то наздоженемо з репетитором
Ну я так сподіваюсь.
Борець за гаманець• 17 мая 2023
Ответ дляElenaMari
Ну мы живем в Киеве на Борщаговке. Прямо возле окружной.
В первых числах марта прошлого года, вы считаете там было тихо? Да мы на слух разлить научились ракеты, бомбы и артиллерию. Все бои Гостомель-Буча-Ирпень-Житомирская трасса слышали круглосуточно.
Ну и вот в конце апреля приехали. (В том числе в школу сходить). И что? Опять куча тревог, взрывов (еще и в Умане в дом прилетело. Лежишь и боишься, что следующий твой).

Ну и да, пока действует Директива, мы точно не вернемся. У меня муж работает здесь. ЗП не огромная, но денег больше, чем маленькое пособие. Я с осени тоже надеюсь найти работу. Когда младший пойдет в нулевой класс.
Борець за гаманець• 17 мая 2023
Ответ дляAnna Sasha
Поки буде пауза
Ну я так сподіваюсь.
Ну зарубежную, труды, основы здоровья, музыку, рисование и физкультуру не придется «догонять». Уже огромный кусок работы.
Колишня муза• 17 мая 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Аналогично) мои сочинения зачитывали другим классам. По рус лит мне ставили по 2 пятерки в одну клеточку, так как я все длинные стихотворения учила целиком, вместо отрывка.
Теперь ваяю ребенку творы из интернета - укр лит не способствуют самостоятельному написанию
Сама не знаю• 17 мая 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Сидиш-вчиш, для мене важко. В школі ніколи нічого не вчила, вчилася при цьому добре. Мабуть і дочка така, але в школі вона не присутня, а вчитися їй важко самостійно.