Фиона Шрековна• 17 мая 2023

Фальшивый медотвод, есть риски?

Добрый день.
В этом году ребёнок идет в сад, не имеет ни одной прививки.
Заведующая оказалась нормальной, и когда услышала, что ребенок безпрививочник, сама предложила где-то купить справку медотвода и по ней она примет.
Подскажите пожалуйста, может кто-то имеет опыт в этом вопросе, нету ли тут каких-то рисков для ребенка? Это просто справку "рисуют" или в мед книжку какие-то якобы болезни написывают?
Бешене сарі• 17 мая 2023
Ответ дляніколи такого не було
Дітям робили Інфанріксом (дифтерія, правець, кашлюк) він тоді був у державних поліклініках, наша лікар його рекомендувала. Реакцій не було.
Ми з чоловіком робили ревакцинацію Бустріксом в приватній клініці, він також з кашлюком, але моновакцин не було, а та, що була ’дифтерія/правець’, за словами імунолога, ’трохи гірша, менш очищена’. Оскільки з бельгійськими вакцинами ми вже були знайомі, то вирішили не змінювати виробника. Реакцій не було.
Я робила пентаксин та іфанрікс .
Але хіба їх колять в 6 років?

автор Фиона Шрековна • 17 мая 2023
Ответ дляsky-labs
Хотя не понимаю в чем проблема написать официальный отказ...
Де написати?
В роддомі я писала.
sky-labs• 17 мая 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Де написати?
В роддомі я писала.
У педиатра в поликлинике, в которой находится карточка ребенка.
автор Фиона Шрековна • 17 мая 2023
Ответ дляsky-labs
Мне заведующая сказала принести справку про прививки, код вроде о86 или что-то такое или справку о мед отводе.
sky-labs• 17 мая 2023
Ответ дляФиона Шрековна
В поликлинике напишите отказ, потом возьмите заполненный бланк 086.
Не знаю как сейчас с садиками, мои дети не ходили, но в школе проблем не было (прививок у детей нет, официальный полный отказ)
Обнимашкина• 17 мая 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
🤣🤣🤣🤣🤣
Еще одна городская легенда для лохов ?
Де ви беретесь такі тупі антиваксери?
-Ань-• 17 мая 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Что-то я передумала ребёнка в сад отдавать..
Якщо є можливість, краще обійтись без сада.
-Ань-• 17 мая 2023
Ответ дляФиона Шрековна
В садочку /в школі/ взагалі не повинні знати є у дитини щеплення чи ні. Це ЗАКЛАД ОСВІТИ, а не МЕДИЧНИЙ заклад.
автор Фиона Шрековна • 17 мая 2023
Ответ для-Ань-
А як же соціалізація і адаптація дитини перед школою?

автор Фиона Шрековна • 17 мая 2023
Ответ для-Ань-
Так як тоді насправді? Як діяти якщо вимагають цих справок?
-Ань-• 17 мая 2023
Ответ дляФиона Шрековна
086-1/о це не про щеплення довідка. Це медична довідка про загальний стан здоров´я дитини. Там нема інформації про щеплення.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3138057
-Ань-• 17 мая 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Напишіть мені в особисті.
-Ань-• 17 мая 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Дитячих майданчиків і гуртків достатньо.
-Ань-• 17 мая 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Подати тільки ПОТРІБНІ документи. І хай директор зараховує в садочок або дає ПИСЬМОВУ відмову.
автор Фиона Шрековна • 17 мая 2023
Ответ для-Ань-
Завідуюча сказала 2 довідки принести, про стан дитини і щеплення
-Ань-• 17 мая 2023
Ответ дляФиона Шрековна
А повинні ви принести тільки 1 медичну довідку. Довідку про щеплення незаконно вимагають в багатьох садочках і школах.
-Ань-• 17 мая 2023
https://vvv.org.ua/alhorytm-vstupu-do-shkoly-chy-s...
Вакцинація. Вільний вибір. Алгоритм вступу до школи чи садочку.
-Ань-• 17 мая 2023
Ответ дляОбнимашкина
Ну, так в ВУЗ несут все справки. И где гарантия, что в детском коллективе не будет вспышки дифтерии или полиомиелита?
Спалах дифтерії, поліомієліту, будь-якої іншої ’вакцинокерованої’ хвороби можливий і серед повністю щепленого колективу.
В 2010 році була епідемія поліомієліту в Таджикістані СЕРЕД ПОВНІСТЮ ЩЕПЛЕНОГО НАСЕЛЕННЯ. І хворіли, і помирали ЩЕПЛЕНІ. Серед захворівших жодного нещепленого!

Дифтерія, статистика за останні роки:
https://bezdoz.info/2019/03/27/дифтерія-статистика...

По дифтерії по результатам минулого українського спалаху в середині 90-х було (цитую дослівно): ’Встановлено переважання щеплених серед обстежених хворих на дифтерію, відсутність різниці перебігу хвороби та її ускладнень у щеплених і нещеплених’:
http://www.lib.ua-ru.net/inode/p-2/24217.html

’Згідно офіційних даних МОЗ, в Україні серед померлих від дифтерії в 1998 р. щеплені особи становили 80%.’
Анастасій Ігор Анатолійович. Перебіг дифтерії у щеплених: Дис… канд. мед. наук: 14.01.13 / Національний медичний ун-т ім. О.О.Богомольця. – К., 2002. – 121арк. – Бібліогр.: арк. 104-121.
Завантажити автореферат роботи можна тут:
https://revolution.allbest.ru/medicine/00400748_0....
-Ань-• 17 мая 2023
Ответ дляОбнимашкина
Кто умирал от прививки? Я серьёзно. Я в городе миллионике таковых не знаю.
А слухи по типу ’ соседки подруга, у ее троюродной бабушки подруга’ не считается.
Дитячі смерті після щеплень в Україні протягом перших 5-ти місяців 2018:
https://bezdoz.info/2018/09/24/дитячі-смерті-після...

В Днепре шестимесячный ребенок умер через 2 часа после прививки:
https://dp.informator.ua/ru/u-dnipri-shestimisyach...
5 января, в 19:34, в полицию на линию “102” позвонили медики одной из днепровских больниц. Они рассказали, что к ним доставили шестимесячного младенца без признаков жизни. Выяснилось, что около 17:30 мальчику сделали прививку ’АКДС’ в клинике.
После этого мать приехала к месту жительства, оставила сына няне и отлучилась по делам. Около 19:00 она вернулась. Няня сказала, что малышу стало плохо. Женщина повезла ребенка в больницу. Об этом сообщает Информатор со ссылкой на собственные источники в правоохранительных органах.
Доктора проводили реанимационные действия, через 30 минут они сообщили о смерти ребенка.
“По факту смерти ребенка открыто уголовное производство. Тело мальчика направлено на проведение судебно-медицинской экспертизы для установления причины смерти. Семья в поле зрения полиции не попадала”, – ответили нам в пресс-службе ГУ НП в Днепропетровской области.

-Ань-• 17 мая 2023
Попередження для нянь. Погоджуючись няньчити свіжещеплену дитину, ви ризикуєте стати єдиним свідком дитячої смерті. А так як в Україні щеплення ніколи не визнають причиною смерті, в смерті дитини звинуватять няню.
-Ань-• 18 мая 2023
Ответ дляПожарник
З таким менталітетом тільки в ЄС. Мда. Ще й завідувач садка так палиться.
Хто хворіє більше на “вакцинокеровані” хвороби? Статистика МОЗ за три місяці 2023 року:
https://vvv.org.ua/khto-khvoriie-bilshe-na-vaktsyn...
ГО “Вакцинація: вільний вибір”, як і раніше, збирає офіційну статистику МОЗ щодо захворювань на хвороби, щеплення проти яких присутні у календарі щеплень України. Досліджуємо, скільки взагалі осіб хворіють, як змінюється ця кількість, за рахунок яких вікових груп, та яка частка серед захворілих вакцинованих / невакцинованих проти певної хвороби. Зі статистикою за 2017-18, 2020 роки можна ознайомитись за посиланнями.
Наразі нашим активістом отримано відповідь щодо даних за перших три місяці 2023 року. Повний текст відповіді наведено нижче, підсумуємо основні моменти.
У державних органів охорони здоров’я відсутня або не надається статистика щодо вакцинального статусу захворілих на більшість хвороб (кашлюк, епідемічний паротит, гепатит В, туберкульоз, ХІБ-інфекцію).
Серед 9 людей, захворілих на кір, 4 людини мали два щеплення проти цієї хвороби, 3 – по одному щепленню, і 2 людини були невакциновані проти кору.
На краснуху захворіла одна особа, двічі вакцинована проти цієї хвороби.
На дифтерію, правець, поліомієліт захворювань не зареєстровано.
-Ань-• 18 мая 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Щодо сумнозвісної статті 15 закону ’Про захист населення від інфекційних хвороб’ - до шкіл і садочків ця стаття не відноситься, тому що школи і садочки це ОСВІТНІ заклади, а не дитячі.
Офіційна відповідь що таке дитячі заклади і що таке освітні заклади:
https://vvv.org.ua/chy-ie-shkoly-ta-sadochky-dytia...
-Ань-• 18 мая 2023
Ответ дляФиона Шрековна
А колись хотіли в сад (іноді і в школу) довідку ЛКК (лікарсько-консультативна комісія).
В 2019 році суд спростував брехню МОЗ щодо ЛКК для здорових дітей без щеплень:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-2508533

Єдиний державний реєстр судових рішень:
https://reyestr.court.gov.ua/Review/84074859?fbcli...
Обнимашкина• 18 мая 2023
Ответ для-Ань-

По поводу смерти ребёнка, что на вскрытии? Какой диагноз поставили?
-Ань-• 19 мая 2023
Ответ дляОбнимашкина
В ЗМІ така інформація не попадає. Дали новину, а чим закінчилось - самі здогадуйтесь.
Або самостійно робіть запит на інформацію, і вам пришлють офіційну відповідь. Окремому обліку підлягають всі смерті протягом 30 днів після вакцинації: https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002