Мой_ужин• 17 мая 2023

Жива черга в хорошого лікаря, чи давати гроші?

На прийомі за 2 роки буду 4 раз, поки не платила. Бо не маю як, за узд в його кабінеті дала 700 грн. Він хороший лікар. Всі дають в кишеню. Давати чи ні? Колись можливо буде оперувати
Маю натхнення• 17 мая 2023
Грабля• 17 мая 2023
Давать. Они это ждут. И отношения другое.
Баба Йога• 17 мая 2023
Давайте, і в черзі всім роздайте. Можливо, хтось не має на хабар грошей
Совбез• 17 мая 2023
Спілкувалась з лікарем. Гроші категорично не бере, але засмучений, що оф зп лікарів нижчі за тих, хто в Європі миє дупи.
Вважаю, краще давати, якщо є можливість
Неваляшкина• 17 мая 2023
Давати.
miss.olja• 17 мая 2023
Так вы сами пишете про не маю як. Зачем тогда спрашивать?
Мольфарочка• 17 мая 2023
нет. они и так по программе получают
Не гоню• 17 мая 2023
Столкнувшись с медициной в Европе, готова нашим давать сколько могу по умолчанию. И на руках носить)
Елена 1919• 17 мая 2023
УЗИ вообще то бесплатное по направлению.ращ в году можно кучу всего бесплатного пройти.муж за УЗИ не платил.за назначение рецепта после УЗИ тоже не платил.а когда ребенка привели к Лору,то с нас сто грн срубили за промывание.сами озвучили,мы не спрашивали.пришлось платить
nahaka• 17 мая 2023
Ответ дляСовбез
Вважаю, краще давати, якщо є можливість
Так він же категорично не бере... як давати
Совбез• 17 мая 2023
Ответ дляnahaka
Цей не бере, а взагалі беруть
Не гавкаю- но охраняю• 17 мая 2023
Ви ходите до нього позачргово? Без направлення?
Ви маєте сталий задовільний результат від його лікування?
Він надає вм якісь індивідуальні послуги?