Не будь КакСвета• 17 мая 2023
Картка моно, в кого блок?
Мають поповнити карту моно, а таке пишу. Хоча я своєю можу розраховуватиись
Хома з пастою• 17 мая 2023
Банк що каже?
Вперше таке бачу.
Може, Вам якісь нереальні суми кидають?
Вперше таке бачу.
Може, Вам якісь нереальні суми кидають?
Лялькодзьоб• 17 мая 2023
Скоріше за все це шахраї. Що вони хочуть, щоб ви зробили? Українською скрізь пишеться картка. І до того ж дуже дивний інтерфейс.
СкиниУскачи!• 17 мая 2023
У меня сегодня какое-то время приложение висело. Может, у них технические проблемы?
Неваляшкина• 17 мая 2023
у меня было что я не могу с привата личной на фоп моно перевести. тоже писало - мы не переводим на эту карту