БоВжеВільна• 18 мая 2023

Можно ли ингаляцию небулайзером солевым раствором при аденоидах

Подскажите пожалуйста масочку на лицо и дышать натрий хлор можно при аденоидах? У нас небулайзер
Печальки.нет• 18 мая 2023
Нет
Небулайзер не для этого
С какой целью хотите дышать солевым раствором при аденоидах ?
Гостра на язик• 18 мая 2023
При аденоидах учатся промывать солевым раствором, только для начала себе, а потом ребенку
Зачем дышать, мыть нужно, капать
Херсон це Україна• 18 мая 2023
Навіщо? Аденоїди лікують місцевими кортикостероїдами, як хочеться, можно промивати сольовими розчинами
Ворую вкусняшки• 18 мая 2023
Ингаляции к аденоидам не имеют отношения
Emeriez• 18 мая 2023
Вам це навряд допоможе. Краще спитайте у лікаря. Нам приписували промивання сольовим розчином, температура повітря 18-20, та назонекс у ніс. І хто б там що не говорив, меньше солодкого, тіста.
Крим мій• 28 мая 2023
Назонекс в помощь, ингаляции как для мёртвого припарки с аденоидами
baby77• 17 июня 2023
Дорогі матусі, якщо в у ваших діток є запалення аденоїд і у вас є бажання допомогти дитині з допомогою коригування харчування, нутрицевтиків та трав.

Звертайтесь! Пропоную, консультацію нутриціолога, вартість 500 грн.

Дане захворювання теж було у моєї дитини з яким ми прекрасно справились, всі рекомендації випробувані.
В консультацію входять письмові рекомендації з коригування харчування, схема нутрицевтиків, я допоможу вам розібрати причини запалення, навчу вірно промивати носик, розкажу як вірно зняти набряк з допомогою трав ( а не гормональних спреїв, по типу назоненекс), укріпити імунітет.
Для консультації потрібен загальний аналіз крові.
Инстаграм @detoxbook
Редактировать