Кидаю курити• 18 мая 2023
на море чи ні?
Живу з дочкою і вона дуже просить на море, не була ще жодного разу (вже 1 клас).
Море зараз від 2 тис євро на тиждень. Це якщо гарне місце.
Грошей відкладених в мене десь втричі більше, але я виховую дитину сама. Робота - декретна посада (не знаю, коли вийде дівчина, може і скоро). Дитина від сирен має дуже розшатану психіку, і я не виключаю, може прийдеться поїхати закордон.
Питання в тому: чи їхали ви б на море, витрачаючи таку суму?
Я ще вся на нервах, бо вона часто хворіє, і якщо така сума згорить, це буде просто аврал.
Може знайти щось дешеве-дешеве. Але це і так буде стрес для мене, а ще деякі супутні моменти добавляться, якщо буде щось погане
Ответ дляКидаю курити
а Ви були там вже раніше?
я і готувати впринципі можу сама
То якшо ще самі готувати, взагалі можна ще дешевше знайти . Також можна Чорногорію , Албанію , Кіпр , ще Египет , Туреччина роздивитися , Італію , Іспанію . з дитину з України автобуси їздять в нас знайомі втому році відпочивали в Болгарії то дуже класно . Ні ми ще не їздили , в мене дитина дуже маленька , а до цього звісно любов то океан
Голубая фишка• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
питала за тур. 7 днів нічого дешевшого 70 тис грн нема
Я не знаю, где вы смотрите, но полно автобусныз туров из Киева на 9 ночей плюс дорога в апартаменты Будва - Бечичи - Рафаилович в районе 25000. Обычные аппараты, типа мини-отели.
Голубая фишка• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
дякую. в Туреччину трохи страшно, хочеться все ж Європа.
в нас ще шлунки такі не пристосовані трохи)
Но я бы на вашем месте всё-таки выбрала бы Турцию. Нет там никакой ужасной турецкой еды, в отелях питание отличное, много детских развлекаловок, море хорошее - с мая уже теплое. Для отдыха с детьми ещё лучше ничего не придумали.
Нашли в капусте• 18 мая 2023
Да, конечно, я бы поехала, если дочка просит. Можно найти не за 2, а за 1000-1200 вполне хорошие предложения.
Мне в телеграмм приходит рассылка, вот прислали вечером 5* Шарм эль Шейх , вылет из Яссы 28000 неделя на двоиз на олл инклюзив.
Корфу Греция из польских аэропортов на неделю на двоих: 3* завтрак ужин 43000 грн, 4* все включено 52000
Кидаю курити
• 18 мая 2023
Ответ дляНашли в капусте
а я зверталась до операторів, і в Греції таких цін не пропонували..
може пошукати тур в польського оператора хіба
Кидаю курити
• 18 мая 2023
Ответ дляГолубая фишка
все одно мені якось не дуже туди.
як на перший раз з дитиною
Нашли в капусте• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
Так я вам пишу цены от турагента! Могу дать ссылку на телеграмм.
Нашли в капусте• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
все одно мені якось не дуже туди.
як на перший раз з дитиною
Вам верно пишут - лучше Турции для первого раза, да еще с ребенком, нет ничего.
Кидаю курити
• 18 мая 2023
Ответ дляНашли в капусте
а якщо захворіти - то там застрягнути.
я хочу в Європі, щоб якщо що - взяти авто в оренду і приїхати
Нашли в капусте• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
а якщо захворіти - то там застрягнути.
Вы что-то очень все накрутили. Какое авто, если заболели? В Турции прекрасная медицина, если что, гораздо лучше европейской. Медицинская страховка входит в стоимость тура.
Королева ганделику• 18 мая 2023
Ответ дляБутербродница
Мы приехали сейчас в Албанию.
Не повезло с погодой - дожди полдня, но зато когда выходит солнце становится очень жарко. Мы купаемся в море и загораем. Вода сейчас в Албании такая же, как летом в Балтийском море. Мы привыкшие к Балтике. Летом наверное тут пекло будет. И куча народу.
Сейчас жилье в Ксамиле в сутки 25€ - Vila Zace, на букинге на троих выходило по 40€. Мы не бронировали - приехали наобум. Из 15 апартаментов у хозяев только 3 заняты. Народу не много.
Цены такие же примерно, как в Польше в супермаркетах. Говорили блогеры, что все тут стоит дёшево и много фруктов и овощей, но это не так. Клубника - 250 грм - 1.7 € и не в каждом маркете продают. Черешни нет.
Парадокс, что в ресторанах можно объесться на троих на 30 €. Большие порции. В рыбном ресторане объелись на 45€ и ещё и домой крабов забрали.
Море лазурное Ионическое - чудо природы. Я такой воды не видела нигде.
Был шторм и ураган и то море лазурное.
Україна не має виходу до Балтійського моря. Ви з яких широт, пані? Прийшли похвалитися відпочинком перед українками?
Анонимушка• 18 мая 2023
Автор, і в Турції, і в тому ж Єгипті є їжа яку може перенести будь-який шлунок, завжди можна вибрати. Але відпочити треба точно, ви ж не знаєте що буде завтра...
По Турції і Єгипту - олінклюзів найкращий варіант для відпочинку з дитиною, ви раз заплатили і у вас і прибрано, і наготовано, і розваги для дітей, і басейни, і море. Так відпочинете і ви і дитина. Для мене море це обо´язково, і дійсно самі кращі спогади як влітку з батьками на море кожен рік, і тут важливо саме море і відпочинок, а не гарні види, Сардінії і т.д. Витрачати 2к євро у вашому випадку на мій погляд дурня, я б не стала, а Єгипет в Турцію можна забронбювати на 30к грн спокійно, якщо таких варіантів не бачили, то пошукайте в інших агенціях просто.
Плюс якщо просто біля моря і басейна вам буде скучно - за дод.оплату є безліч крутих розваг. У місті дуже дешеві фрукти смачнючі.
Коротше так можна і відпочити, і не багато витратити. Бо якщо поїдете самі то в ітозі вийде більше. А так ви раз щаплатили і ні про що не переживаєте, вас привезуть, вкладуть, нагодують, розважать, а ви тільки насолоджуйтесь. Можете взагалі гарячий тур купити, так буде взагалі дешево, і вони є завжди.
А щодо здоров´я малої, то море навпаки дуже корисно, особливо якщо дитина часто хворіє то треба і солена вода, і морське повітря, і босими ніжками по гарячому піску.
Гарного відпочинку!
Анонимушка• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
а якщо захворіти - то там застрягнути.
А чого ви маєте там застрягти? Ви щось все ускладнюєте... навпаки в Європі матимете більше проблем якщо захворієте, а в Турції і Єгипті мед. страховка входить у вартість туру.
І щодо цін - ідіть у інші агенства і давайте конкретний запит, вони знайдуть те що треба.
Мона Лиза• 18 мая 2023
Ніколи не були, психіка розшатана, гроші є. І ви ще питаєте? Ну звичайно можна далі складати під подушку, але час такий, що треба жити зараз, а не колись потім, бо потім може і не бути.
Кидаю курити
• 18 мая 2023
Ответ дляАнонимушка
Гарного відпочинку!
дякую.
а є в Турції готелі, де з їжі є просто каша (без приправ, соусів), картопля, просто варене м´ясо і т.п.?
і чи можете порекомендувати готель
Творческий типаж• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
Отличная еда в Турции, ничего там необычного нет в отелях
Творческий типаж• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
дякую.
і чи можете порекомендувати готель
Мы были в Belchekum beach hotel. Еда отличная была, но там нет детской концепции. В Кемере там всё в детской концепции
Бутербродница• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
я думаю, може Чорногорія/Хорватія/Іспанія, але зняти апартаменти?
в обід все одно не на пляжі, приготувати мені з дитиною буде не напряжно
Были в середине июля в Хорватии в Задаре. Пекло страшное, реально до 10:30 можно выдержать на пляже. Потом только домой под кондиционер до 17:00.
Цены на продукты выше, чем в Албании. В ресторане за две пицы + напитки на троих и мы оставили 100€. Ходили пару раз для разнообразия.
Апартаменты с кухней в сезон 70 €, с сентября по 40 €.
Больше в сезон в пекло не поеду.
В мае ещё холодно на море, летом пекло
Надо ехать в сентябре
Больше в сезон в пекло не поеду.
В мае ещё холодно на море, летом пекло
Надо ехать в сентябре
Кидаю курити
• 18 мая 2023
Ответ дляБутербродница
Больше в сезон в пекло не поеду.
В мае ещё холодно на море, летом пекло
Надо ехать в сентябре
Больше в сезон в пекло не поеду.
В мае ещё холодно на море, летом пекло
Надо ехать в сентябре
цікаво як в кінці червня..
Кидаю курити
• 18 мая 2023
Ответ дляБутербродница
Больше в сезон в пекло не поеду.
В мае ещё холодно на море, летом пекло
Надо ехать в сентябре
Больше в сезон в пекло не поеду.
В мае ещё холодно на море, летом пекло
Надо ехать в сентябре
а як Ви бронювали житло і переліт?
і цікаво як з магазинами, чи є все і чи не треба їхати
Бутербродница• 18 мая 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Я и не писала, что я в Украине живу или ехала из Украины.
Автор спросила на счёт Албании, я и рассказываю, а не хвалюсь. Хвалятся те, кто Мальдивы или Таиланд все включено 5 * оплатил, а не тур в Албанию.
Бутербродница• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
а як Ви бронювали житло і переліт?
Обычно бронировала на airbnb жилье. А летели или виз эир или раян.
Сейчас цены перелёты улетели в космос. Очень дорого в этом году(((
Бутербродница• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
а як Ви бронювали житло і переліт?
В Задаре мы ходили в Лидл. Но цены там высокие. Выше чем в польском Лидл. Скудный выбор фруктов и овощей поразил. В июле один сорт персиков по заоблачным ценам.
В Хорватию больше не хочу из-за дороговизны.
Королева ганделику• 18 мая 2023
Ответ дляБутербродница
Відводите тему. ви з московії?
Кидаю курити
• 18 мая 2023
Ответ дляБутербродница
як будете в цьом році?