Кидаю курити• 18 мая 2023
на море чи ні?
Живу з дочкою і вона дуже просить на море, не була ще жодного разу (вже 1 клас).
Море зараз від 2 тис євро на тиждень. Це якщо гарне місце.
Грошей відкладених в мене десь втричі більше, але я виховую дитину сама. Робота - декретна посада (не знаю, коли вийде дівчина, може і скоро). Дитина від сирен має дуже розшатану психіку, і я не виключаю, може прийдеться поїхати закордон.
Питання в тому: чи їхали ви б на море, витрачаючи таку суму?
Я ще вся на нервах, бо вона часто хворіє, і якщо така сума згорить, це буде просто аврал.
Може знайти щось дешеве-дешеве. Але це і так буде стрес для мене, а ще деякі супутні моменти добавляться, якщо буде щось погане
Как_б_не_так• 18 мая 2023
Если хотите на море ,но переживаете из-за финансов ,то можно поехать ,но дешевле . Как то дорого у вас 1+1 на неделю
Голубая фишка• 18 мая 2023
Ну, можно и за миллион поехать, конечно, если поискать. Но какой смысл? Ребенку важно море само по себе, а не устрицы на ужин. Поедьте дешёвле, хоть в Болгарию. Не хотите автобус, можно авиа их Польши или Молодовы в Турцию - на 1+1 будет абсолютно точно до 1000.
Банан-барабан• 18 мая 2023
Фигасе. А что для Вас ’хорошее море’? А то я лох, за троих 1600 евро в Антибе...
Приму в дар• 18 мая 2023
У меня дочка запомнила в 8 лет Турцию с бассейнами и аквапарком на территории как самое яркое впечатление в жизни. И неважно, что почти всю жизнь свою она прожила возле моря. Если для вас это не последние деньги и не будете голодать, конечно едьте.
вкрации• 18 мая 2023
Для мене море мастхев, але в умовах війни зала б за кордон, дітям не місце вкразні, де війна
Анонім Секретар• 18 мая 2023
Може, спробувати автобусний тур в Чорногорію або Хорватію? Думаю, у дитини буде багато вражень. І це буде дешевше, ніж 2 тисячі євро.
Знаю бакси• 18 мая 2023
Третина заощаджень всіх на тиждень на морі- альтернативно, автор. Зважаючи на те, що війна і завтра вас можуть попросити з декретної посади. Якщо ви супер-спеціаліст і на другий день знайдете позицію- інша справа, але сумніваюся
Copy-Paste• 18 мая 2023
Я б їхала. Просто знайдіть щось трошки дешевше. А на решту можете собі десь ще поїздити в екскурсії чи аквапарк. Грошей ніколи не буде достатньо, а життя одне. Невідомо яка буде ситуація наступного року. Їдьте і насолодіться відпочинком з донькою 🌞
Кидаю курити
• 18 мая 2023
Ответ дляГолубая фишка
дякую. в Туреччину трохи страшно, хочеться все ж Європа.
в нас ще шлунки такі не пристосовані трохи)
Кидаю курити
• 18 мая 2023
Ответ дляГолубая фишка
я думаю, може Чорногорія/Хорватія/Іспанія, але зняти апартаменти?
в обід все одно не на пляжі, приготувати мені з дитиною буде не напряжно
КарамбОлька• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
А якщо вас з посади попруть, то на що жити будете?
Кидаю курити
• 18 мая 2023
Ответ дляБанан-барабан
може у Вас раннє бронювання
Бутербродница• 18 мая 2023
Мы приехали сейчас в Албанию.
Не повезло с погодой - дожди полдня, но зато когда выходит солнце становится очень жарко. Мы купаемся в море и загораем. Вода сейчас в Албании такая же, как летом в Балтийском море. Мы привыкшие к Балтике. Летом наверное тут пекло будет. И куча народу.
Сейчас жилье в Ксамиле в сутки 25€ - Vila Zace, на букинге на троих выходило по 40€. Мы не бронировали - приехали наобум. Из 15 апартаментов у хозяев только 3 заняты. Народу не много.
Цены такие же примерно, как в Польше в супермаркетах. Говорили блогеры, что все тут стоит дёшево и много фруктов и овощей, но это не так. Клубника - 250 грм - 1.7 € и не в каждом маркете продают. Черешни нет.
Парадокс, что в ресторанах можно объесться на троих на 30 €. Большие порции. В рыбном ресторане объелись на 45€ и ещё и домой крабов забрали.
Море лазурное Ионическое - чудо природы. Я такой воды не видела нигде.
Был шторм и ураган и то море лазурное.
Кидаю курити
• 18 мая 2023
Ответ дляYana1915
Звісно їхати це дитина , можливо на морі їй підійде клімат і вона перестане хворіти , + якщо обрати Болгарію то ціна буде меньше . Я дізнавалася у нас санаторій Три сина та донька на літо 10 днів то ціна від 60 тис
а Ви були там вже раніше?
я і готувати впринципі можу сама
Знаю бакси• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
З особистого досвіду- коли мені було 10, я з батьками вперше полетіла закордон на відпочинок. І хочете чесно? Я з подругою тусила в басейні всі ці дні. Мені було пофіг на природу і ландшафт. Було просто прикольно сидіти в басейні, їсти морозиво та сама атмосфера відпочинку, польоту та пригоди. Ваша дитина поки досить мала, щоб запамʼятати все, тому чи має сенс обирати щось таке, щоб аж дух перехоплювало за всі кошти світу- питання. Шукайте компромісний варіант.
Кидаю курити
• 18 мая 2023
Ответ дляБутербродница
Мы приехали сейчас в Албанию.
Был шторм и ураган и то море лазурное.
а Ви самі ж зітьми чи ще хтось? мені без бронювання їхати з дитиною страшнувато, ще й я планую червень-липень
Кидаю курити
• 18 мая 2023
Ответ дляЗнаю бакси
маєте на увазі, що зняти апарти, самій готувати і просто ходити на море - буде не дуже?
Нічна ненажера• 18 мая 2023
Ответ дляБутербродница
Мы приехали сейчас в Албанию.
Был шторм и ураган и то море лазурное.
звісно не погода, чого ж від травня чекати....
Нічна ненажера• 18 мая 2023
можна і дешевші варіанти пошукати, тим більше якщо і порівняти нема з чим... По Кіпру зараз непогані ціни.
Голубая фишка• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
Не знаю, откуда вы будете ехать, но если решите в Черногорию - посмотрите туры. Нам как-то именно туром вышло дешевле, чем самом бронировать билеты и проживание,хотя обычно считается наоборот.
Кидаю курити
• 18 мая 2023
Ответ дляГолубая фишка
питала за тур. 7 днів нічого дешевшого 70 тис грн нема
Бутербродница• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
Я с мамой и сыном подростком. Летели из Вроцлава в Тирану ( прилетели в 19:00) и переночевали, а дальше уже на машине до Влеры, а с Влеры по серпантину прям над морем поехали. Сейчас бы в жизни так не поехала - самая страшная дорога. Есть прямая и не гористая трасса из Тираны до Ксамиля .
Летом надо бронировать уже сейчас иначе не будет мест или останутся дорогие варианты.
Ну и не знаю стоит ли ехать в ксамиль - тут дурдом на пляжах и пара лежаков по 25 €. А на подстилке не разрешают ложиться.
Второй бы раз в Ксамиль не поехала.
Бутербродница• 18 мая 2023
Ответ дляКидаю курити
Если решитесь на Албанию - советую перелет до Корфу, а там на пароме за 18 € /чел до Саранды.
Можно и в Саранде жить - городок побольше, море такое же красивое.
Отчебучкина• 18 мая 2023
Ответ дляБутербродница
Мы приехали сейчас в Албанию.
Был шторм и ураган и то море лазурное.
Красота