AnastasiaPol93-bff7• 18 мая 2023
В кого в діток під час ходьби швидкої чи бігу болить в боці?чи в грудній клітці?
Мала останім часом скаржиться на біль у боці при швидкій хотьбі,сьогодні коли пригає показує що і в животі і в районі грудної клітки болит при стрибках,тільки при ходьбі швидкій і сьогодні при стрибках,нам 5 років,в спокійному стані нічо не болить,і навіть коли ганяє з дітьми теж не болить,твльки хотьба і стрибки,в кого схожа ситуація була?
Ответ дляАрабелла.
Когда быстро куда то надо после еды тоже болело
От так і в нас частіще жаліється коли йде зі мною за руку і швидко,на майданчиках такого нема
Ответ дляРойЛеля
В мене все дитинство в школі при кросах дуже сильно боліло в боку. Фізкультурник не зважав, а тільки казав, що це від недостачі руху. І ганяв ще сильніше.
Як згадаю...
І в мене так)))
ЕкатеринаС12• 18 мая 2023
Так, через це не можу на доріжці дового бігати, бо така біль ріжуча в боку що треш