Розбещена цяточка• 18 мая 2023
Плаксива та істерична вагітна
Дівчатка як собі допомогти, тільки 7й тиждень. Я плачу і істерю кожного дня виносячи чоловіку мозок, якийсь депресняк, потім корю себе що я роблю погано дитинці((( що зі мною?
Ухахайкина• 18 мая 2023
Ответ дляМурзилка
Задля справедливості, якщо є звичка рефлексувати та контакт зі своїми емоціями, нормально відстрілюєш той момент, коли починає крити і ти-не ти. І тоді вже або кажеш «милий, мене зараз криє, май на увазі» або ідеш чаю собі заварювати. Не без того, щоб іноді собі дозволити тістечко під цей шумок. Але блін, на роботі, в магазині в нас ті самі емоції, але навряд поголовно вагітні матюкають та істерять колегам і нначальнику, а також плачуть в крамниці. Висновок: емоції ми таки контролюємо.
Верю, что коллег матерят и плачут в общественных местах. Если даже в пмс так
Вчителька з мікрорайону• 18 мая 2023
Ответ дляМурзилка
Вот и я о том же! 👍 Автора вряд ли кроют гормоны в магазине или поликлинике. Либо она таки с ними справляется.
Ухахайкина• 18 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Так я и не обесценивала. А наоборот дала совет. Автор же просит Совета. А вы что ей порекомендуете? И дальше бросаться на мужа, что он не так дышит и не так смотрит? Если чё, все равно муж будет виноват. Не выдержал.
Вы не посоветовали ничего эффективного. Вы сказали, что надо себя контролировать человеку, который не может не взрываться. С области ’Хочешь быть богатым, будь им’
Вчителька з мікрорайону• 18 мая 2023
Ответ дляУхахайкина
Поверьте, можно себя контролировать. Прекрасно можно! Если невозможно, то это уже состояние аффекта! Выше правильно написали, ощущаешь что кроет, просто выйди из комнаты, подыши глубоко и медленно, пойди пройдись, завари чай. Будет получаться через раз?? Уже хорошо.
НичеНипанимаю• 18 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Пусть выходит из комнаты, а не нападает на партнера, что он смотрит не так.
Читаю, и прозреваю, сколько здесь яжеженЧин🤭🤡
ХаДиДиШь• 18 мая 2023
Мені здається, вам хочеться, щоб вас «кружили», а ви цього не отримуєте і тому невдоволеність ось так виходить.
Помеха справа• 19 мая 2023
Ответ дляМурзилка
Пийте. Як мінімум, судоми не будуть на пізньому терміні хапати.тільки про дозу з лікарем поговоріть
Доза 450 мг. Принаймні в мене така під час вагітності