Розбещена цяточка• 18 мая 2023

Плаксива та істерична вагітна

Дівчатка як собі допомогти, тільки 7й тиждень. Я плачу і істерю кожного дня виносячи чоловіку мозок, якийсь депресняк, потім корю себе що я роблю погано дитинці((( що зі мною?
Ужгород• 18 мая 2023
Пацан будет)

Мурзилка• 18 мая 2023
Частково гормони, а частково те, що ви знаєте про свій стан і дозволяєте собі цим користуватися)
Пийте магній
Вчителька з мікрорайону• 18 мая 2023
По поводу чего вы ему выносите мозг? Например?
Невгамовна шахиня• 18 мая 2023
Я так була ,нічого,чоловік витримав))
автор Розбещена цяточка • 18 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ой блін та тупо без поводу( не так дихає, не так подивився 😢
автор Розбещена цяточка • 18 мая 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я так була ,нічого,чоловік витримав))
Ото і мій каже я знаю що то не ти 😂 а це мене ще більше бісить !!!
автор Розбещена цяточка • 18 мая 2023
Ответ дляУжгород
Пацан будет)
Дізнаємось пізніше )
автор Розбещена цяточка • 18 мая 2023
Ответ дляМурзилка
Пийте магній
А магній взагалі нічого не дає блін(
Вчителька з мікрорайону• 18 мая 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Нельзя, нельзя.. Это ваша распущенность. Берите себя в руки. Иначе охлаждение мужа будет быстрым и возможно постоянным .

автор Розбещена цяточка • 18 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я буду дуууже намагатись, сама це розумію((
Мурзилка• 18 мая 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
А магній взагалі нічого не дає блін(
Пийте. Як мінімум, судоми не будуть на пізньому терміні хапати.тільки про дозу з лікарем поговоріть
Вчителька з мікрорайону• 18 мая 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Ребенок и так станет непростым испытанием для ваших отношений. А вы на седьмой неделе уже отворачиваете мужа от себя. Может, вы ребенка не очень хотели?
tarveldy• 18 мая 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Так це нормально
Lilme• 18 мая 2023
Ответ дляМурзилка
Пийте магній
Магній не помагає😅😅мені принаймі. В мене те саме. Я і сама по собі дуже емоційна людина, а зараз то взагалі.😐🙄автор воно має пройти… правда коли не знаю😅
автор Розбещена цяточка • 18 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Дуууже )
автор Розбещена цяточка • 18 мая 2023
Ответ дляLilme
Оооо колега ви моя ахаха ) тримаємось
спальное место• 18 мая 2023
Я теж така, чоловік вже навчився йти в іншу кімнату тихенько, коли я псіхую)) І навіть не ображається вже))
А ще буває, що прям відчуваю - пора виплакатися. От поплачу собі без причини - і відпускає)
автор Розбещена цяточка • 18 мая 2023
Ответ дляспальное место
Оооо точно)))
#Пойду_кгадалке• 18 мая 2023
Я на 29
И что я творю
Сама бы себя послала (
Как муж терпит
У нас мальчик будет

Ухахайкина• 18 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ага, конечно. Распущенность. Когда кроет на гормонах, с ума сойти можно
Ухахайкина• 18 мая 2023
Ответ дляУжгород
Пацан будет)
А на многих людях проверено? А то что-то страшно. Я эмоциональная и без беременности, а хочу мальчика
Вчителька з мікрорайону• 18 мая 2023
Ответ дляУхахайкина
Это отмазка. Мы все были беременными, а так же молодыми и дурными. Казалось, что это так необычно быть истеричкой. Если человек понимает что его кроет он быстро принимает меры - пьет успокоительное, лупит грушу или выходит из комнаты. А распущенные как раз на гормонах ’идут в народ’ выплескивать пар и показывать свою экспрессивность .
Ухахайкина• 18 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А если человеку нельзя пить успокоительные? От них давление падает
Вчителька з мікрорайону• 18 мая 2023
Ответ дляУхахайкина
Пусть выходит из комнаты, а не нападает на партнера, что он смотрит не так.
Ухахайкина• 18 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Господи. Кто на вас так нападает, что вы такая злая? Беременная невестка?
Вчителька з мікрорайону• 18 мая 2023
Ответ дляУхахайкина
А в чем моя злость?? Автор, кстати, согласна, со мной . Чио нужно брать себя в руки. Стараться. А вам прямо так нравится терять контроль и токсить всех кто рядом ?
Ухахайкина• 18 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А вам нравится токсить, обесценивания чувства других?
В шоколаде• 18 мая 2023
Гормоны,ничего страшного
Мурзилка• 18 мая 2023
Ответ дляУхахайкина
Задля справедливості, якщо є звичка рефлексувати та контакт зі своїми емоціями, нормально відстрілюєш той момент, коли починає крити і ти-не ти. І тоді вже або кажеш «милий, мене зараз криє, май на увазі» або ідеш чаю собі заварювати. Не без того, щоб іноді собі дозволити тістечко під цей шумок. Але блін, на роботі, в магазині в нас ті самі емоції, але навряд поголовно вагітні матюкають та істерять колегам і нначальнику, а також плачуть в крамниці. Висновок: емоції ми таки контролюємо.
Вчителька з мікрорайону• 18 мая 2023
Ответ дляУхахайкина
Так я и не обесценивала. А наоборот дала совет. Автор же просит Совета. А вы что ей порекомендуете? И дальше бросаться на мужа, что он не так дышит и не так смотрит? Если чё, все равно муж будет виноват. Не выдержал.