Dianichka• 19 мая 2023

ЗМІ повідомили, до якого розвитку подій готуються в США (війна може перерости у)

Ще не обговорювали? То туди, то сюди(
rybka21• 19 мая 2023
Ответ дляЭто и есть правда
Удалено администрацией...

healer09648293• 19 мая 2023
Ответ дляrybka21
Залужного спочатку вбили, а потім заарештували. Разом із Сирським.
Отаке пишуть.
Ну і Бахмут взят, звичайно. І Київ теж завтра візьмуть. Інфа сотка
Вони х в зуби беруть вже більше року, і нічого більше їм не світить.
Даксо• 19 мая 2023
Ответ дляЭто и есть правда
Удалено администрацией...
Ви схоже захотіли зробити макіївський роднічок з цієї теми? :)
k1488• 19 мая 2023
Ответ дляЭто и есть правда
Причем тут Киев?
А по поводу Бахмута, сомнений нет.
⚡️⚡️⚡️Третя штурмова провела наступальні дії на західних околицях Бахмута, створивши плацдарм для подальшого контрнаступу.

Ширина смуги прориву склала 2000м, а глибина — 700м.

Попередньо, у супротивника щонайменше 50 «200-х» та до сотні «300-х». Станом на зараз ще 4 росіян — у полоні. Також ліквідовано резерви ворога на даному напрямку, зокрема декілька російських складів БК.

Успішні штурмові дії виконано бійцями 1-го штурмового та 1-го механізованого батальйонів.

Стежте за новинами на каналі. Про деталі — скоро.

3ОШБр | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | SupportAZOV🇺🇦
rybka21• 19 мая 2023
Ответ дляk1488

Єто фейк.
По настоящєму знищили п’ять патріотів
автор Dianichka • 19 мая 2023
Ответ дляrybka21
Хотіла щоб усі матрьохи здохли.
І я з Вами дууууже цього хочу!
Даксо• 19 мая 2023
Ответ дляrybka21
Єто фейк.
По настоящєму знищили п’ять патріотів
Да ви що? Знищили же десять патріотів, п´ятьох залужних і трьох зеленських.
rybka21• 19 мая 2023
Ответ дляDianichka
І я з Вами дууууже цього хочу!
А вони сюди лізуть і лізуть.
Але до них теж черга дойде, нехай не сумніваються. Бо може думають, що за них забудуть.
автор Dianichka • 19 мая 2023
Ответ дляkitty cat
Я продолжаю придерживаться мнения, что ход истории может изменить только борьба за власть там как в 1917 году. История все-таки циклична. Возможно что-то и выстрелит. Пока там не начнется грызня, даже не знаю как нам этих *дов добить. С тем как оружие дают по ложке
Я тоже так думаю. Засиделась эта тварь. Сколько уже лет сидит, больше 20-ти? Что-то будет в любом случае и история циклична

rybka21• 19 мая 2023
Ответ дляДаксо
І 16 хаймарсів на другому поверсі в Будинку печаті в Харкові
Nelly-4875• 19 мая 2023
Те, кто изначально в это не верил и кричал, что это зрада и тд - что вы будете делать, если все обернется именно так? Молча проглотите? Или что то предпринимать будете? Не хочу никого обидеть, все мы патриоты, но многие ведь понимали, что умирают наши ребята за «те же грабли». Мне обидно очень за людей, столько горя нам выпало. Но очень будет интересно посмотреть, как себя будут вести те, кто плевался когда прогнозировали замороженную стадию.
Stefaniya K.• 19 мая 2023
напишіть аналітика який не бреше.хочу послухати зараз.
Kitty-77aa• 19 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Які перемови? Вигнали із Київщини, з Харківщини, з Херсону. І що це все? Авжеж ні. Вигонемо і з інших територій. Тоді і буде перемога
Блажен кто верует
k1488• 19 мая 2023
Ответ дляrybka21
Єто фейк.
По настоящєму знищили п’ять патріотів
Блін, точняк, я так і думала
автор Dianichka • 19 мая 2023
Ответ дляЭто и есть правда
Удалено администрацией...
Но разве каждый продуктивно повоюет? Некоторые мясом к сожалению. Но в любом случае можно помогать, работать, донатить.
rybka21• 19 мая 2023
Матрьошкі! Вам хана.
Кожну ідентифікують.
Навіть по дизлайкам.
nata.ant• 19 мая 2023
Ответ длянинель 1919
в 2015-м границы не закрывали...
Ну так збирався Порошенко їх закривати,чогось про це всі забули
Filomena• 19 мая 2023
Ответ дляNelly-4875
А що ви пропонували?
Я звісно розумію, що торт з розподілом України вам більше підходив.
І все ж може у вас були ще якісь варіанти і я помиляюся?
автор Dianichka • 19 мая 2023
Ответ дляrybka21
Удалено администрацией...
Это чудо неуместные смайлы ставит уже 5-ю страницу. Жаль нет опции посмотреть, что это за аккаунт

автор Dianichka • 19 мая 2023
Ответ дляrybka21
Єто фейк.
По настоящєму знищили п’ять патріотів
А чому не 25?)
rybka21• 19 мая 2023
Ответ дляDianichka
Удалено администрацией...
Элочка LA• 19 мая 2023
Ответ дляDianichka
Віримо!

МЫ ИХ!
Удалено администрацией...
olkaig• 19 мая 2023
Ответ дляNelly-4875
´Наши ребята´ вас підвело...
автор Dianichka • 19 мая 2023
Ответ дляNelly-4875
В смысле? Страшно даже представить замораживание войны
автор Dianichka • 19 мая 2023
Ответ дляrybka21
Матрьошкі! Вам хана.
Кожну ідентифікують.
Навіть по дизлайкам.
Опції нема? Воно щось лайкає....а як виявити?
автор Dianichka • 19 мая 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
Да, храбрая. Потому что уже писала огромное количество раз: вижу свое будущее в Украине. Законы выезда не нарушала. На пособиях не сижу. Работаю больше года. Мама в декрете. К сожалению не могу морально сдать в детдом и пойти на передовую, а бабушек нет.
Нина____• 19 мая 2023
Ответ дляIvetta8
любой конфликт заканчивается переговорами.
нравится нам это или нет.
Ну, не любой. С Гитлером кто и что переговаривал?
автор Dianichka • 19 мая 2023
Ответ дляНина____
Кстати ДА!
автор Dianichka • 19 мая 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
rybka21• 19 мая 2023
Ответ дляDianichka
Є люди, що займаються цим професійно. Вони свою роботу добре знають.
*зараз під цим постом русня знов дизлайків наставить *