18 мнеУЖЕ• 19 мая 2023
Лежу - живот впадает, стою - выпирает сильно
Это жир или мышцы слабые?
KROX@• 19 мая 2023
В мене теж так, у моєму випадку це не жир, а деформація черевної порожнини після вагітності і наслідки кесарського розтину -- м´язи ослабли і форма живота змінилася.
Борщик• 19 мая 2023
Ответ дляKROX@
Років 10 назад в мене була подружка старша на 20 років, яка також розказувала,що кесарів розтин призвів до атрофаціїї м´язів і вони обвисли.
Херня. Мені робили міомектомію (полосну операцію) шов більший ,ніж після КС. Нічого не провисло. Не треба нас дурить
KROX@• 19 мая 2023
Ответ дляБорщик
Звісно, якщо особисто у вас не так... Люди ж всі однакові, біологічні характеристики у всіх однакові, тому я тут когось ’дурю’... На кого тільки не наткнешся на просторах інтернету...
Борщик• 19 мая 2023
Ответ дляKROX@
Я до того, що у вас там жир. Мені 39 років, я не молода коза,на якій все затянюгується і яка скаче.
KROX@• 19 мая 2023
Ответ дляБорщик
Так, звісно, ви краще за мене знаєте, що у мене там.
Молода і нерозважлива• 19 мая 2023
Ответ дляБорщик
А Ви ще й через екран бачите зовнішність і паспортні дані незнайомих людей? Вау
Борщик• 19 мая 2023
Ответ дляKROX@
Вісцеральний, не обов´язково зверху на м´язах. Не треба так нервуватися і не треба розказувати байки про КС
KROX@• 19 мая 2023
Ответ дляБорщик
Нервуєте тут лише ви))) Що ще про мене розкажете, можливо гадаєте на Таро?
Борщик• 19 мая 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Паспорт тут до чого? Ми про сало зараз говоримо,а не про паспорт
Борщик• 19 мая 2023
Ответ дляKROX@
Ясно...
Вірте в те, що більше подобається🤷♀️
Молода і нерозважлива• 19 мая 2023
Ответ дляБорщик
Ви про свій вік написали, його зазвичай, за паспортом звіряють. Ви ж іще й певні, що Ви тут найстарша
думаю, багато хто сприйняв як комплімент
KROX@• 19 мая 2023
Ответ дляБорщик
Ясно...
Вірте в те, що більше подобається🤷♀️
То розказувати нічого не будете? Печалька...
18 мнеУЖЕ
• 19 мая 2023
Ответ дляПростоБелка
так у всех
Так стоя он у меня как у беременной