Джем Шакіри• 20 мая 2023

Алка, шо там, хвилюємось(((

kuskus• 20 мая 2023
Бляха муха…

Viki_333• 20 мая 2023
Господи Помилуй!Страшно то как
Чемодан-Вокзал-Майами• 20 мая 2023
Трндц
VA 11• 20 мая 2023
Конченая русня! Чтобы вы все сдохли в муках! Нелюди !
Некомильфо• 20 мая 2023
Ми з сусідам з вікон оремо Слава Україні й путін хуйло
Невидимка Майя• 20 мая 2023
Ответ дляk1488
Чекають коли осколок прилетить на голову? 🤔
Ну, реально, как можно на улице быть, когда все забитое куда-то приземляется, ото бессмертные люди или Скока нада выпить, чтоб страх потерять?
Некомильфо• 20 мая 2023
Ответ дляkuskus
Бляха муха…
Ага. Ви теж тут
кнопкодав• 20 мая 2023
Дуже голосно! Але наче збили.
кураГАЛЯ• 20 мая 2023
Ответ дляk1488
Ох блін, жива?
У нас осенью кстати тоже осколок мужику прилетел в ногу, отрезали ногу, не удалось спасти, пригород Киева.

Царевна в уггах• 20 мая 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Стоять в комендантский час на улице и смотреть как сбивают дроны это суицид)
А якщо людина в цей час опинилася на вулиці, бо бігла в укриття, а не ’стояла і дивилася’? І взагалі дивує смайлик-дужечка, вам ця ситуація видається смішною чи я якось невірно розумію?
Обращеница• 20 мая 2023
Я місяць була в селі на Вінниччині, там так спокійно і затишно, а тут реально страшно(, що прилетить осколок в голову.
Павлодарская• 20 мая 2023
Жесть как бахает .

А все почему? А потому что Пу.ин х&йло!
Некомильфо• 20 мая 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Безпечно тільки в метро А.
Але з лівого туди далеко))
tarveldy• 20 мая 2023
Гандони
Голубец• 20 мая 2023
В коридорі під´їзду. Страшно....чути все як на вулиці, але в підвал вже щось не хочу йти ...
Царевна в уггах• 20 мая 2023
Ответ дляПавлодарская
Жесть как бахает .

А все почему? А потому что Пу.ин х&йло!
І не тільки путін. Всі 140 мільйонів вирожденців, які його підтримують, точно такі самі.
Наталія-Ната• 20 мая 2023
Ответ дляГолубец
Спати так хочеться.. чому з 6 травня нема покою
кнопкодав• 20 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
То вже краще бути вдома, я всю війну вдома, бо у нас найближче укриття це пішоходний перехід до якого ще йти 5-7 хвилин.
Бензопирен• 20 мая 2023
Кожну ніч на нас шось кинуть намагаються, невгамовні курви

Атланта• 20 мая 2023
Ответ дляПиши-пропало
Ахахах, девченки, район Левобрежка?) мы все с одного дома что ли
Не, я на правом. Наверное много у нас таких. Сказали не снимать, так они на улицу побежали🤦🏽‍♀️
Некомильфо• 20 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
З кінця квітня
Наталія-Ната• 20 мая 2023
На правом березі в Києві закриті всі ближайші підвали на замки. Війна закінчилась?
ДевочкаКрасавица• 20 мая 2023
Ответ дляМухтар
С окон орут, или на улице стоят и орут?
У нас на улице стоят орут, ржут, гуляют
тянитолкайка• 20 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Мабуть типу мстять за дрон над кремлем
Трахтибидох• 20 мая 2023
Летает и бахкает, летает и бахкает (( меня уже подкидывает, нервы сдали
Некомильфо• 20 мая 2023
Ответ дляПиши-пропало
Я с площади с ох. развязкой)))
Мию вікна у мороз• 20 мая 2023
Ответ дляНекомильфо
Безпечно тільки в метро А.
Але з лівого туди далеко))
Рядом живете?
Голубец• 20 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Угу...я сьогодні в 21:00 спати лягла ..бо вчора лише 2 години поспала. Бідон кави випила аби цілий день протриматись і не вирубитись...і ось на знову.
Наталія-Ната• 20 мая 2023
Ответ дляНекомильфо
З кінця квітня
А, то то хтось написав з 6 травня,тьфу
Мухтар• 20 мая 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
У нас на улице стоят орут, ржут, гуляют
Идиоты какие то, честно.