Читаю в ТГ каналах, русяня бьется в конвульсиях от счастья. Миллионы гладких комментариев. Надеюсь это не на долго 👏
Соната любви• 21 мая 2023
Ответ дляebbi
Посадити пожиттєво можна.Навіть треба.Але про яку страту ви говорите?Ну от про яку?В країні,в якій немає страти?Чи почнемо руки,голови рубати,щоб Європа в шоці завтра нас напризволяще кинула.Чому люди щось говорять ,не думаючи від слова взагалі?
«Кірт» у Маріуполі: неготовність до оточення, ліквідація генерала РФ, як здалися морпіхи, 86 діб бою
01:05 Хто такий ’Кірт’
01:45 Які сили були в ’Азова’ станом на 24.02.23 в Маріуполі?
16:38 Хто керував обороною міста Маріуполь?
23:45 Евакуація міста
31:05 Останній бій грузинського добровольця, героя Маріуполя полковника Бахви Чікобава
35:05 ’Бій як з фільмів Гая Річі’
43:40 Про перевагу сил ворога
50:10 ’Хлопці, ви генерала вбили’
1:02:05 Що сталося з 501 батом морпіхів?
1:06:10 ’Це було найважче’
1:08:37 Перемовини. Полон.
01:05 Хто такий ’Кірт’
23:45 Евакуація міста
35:05 ’Бій як з фільмів Гая Річі’
43:40 Про перевагу сил ворога
50:10 ’Хлопці, ви генерала вбили’
1:06:10 ’Це було найважче’
1:08:37 Перемовини. Полон.
Ответ дляFilomena
Ви, мабуть, не з України пишете?
Ви дивилися фільм Щедрик? Та сцена, коли головна героїня пере одяг у ванній після розстрілу чоловіка.
Це щось схоже.
Не можливо не знати. Але можливо донатити і ганяти матрьошок інфопростору.
Це не взаємовиключні, а взаємодоповнюючі речі.
Ви б краще написали: ☝️тут потрібна допомога.
Це щось схоже.
Я пишу не з України,
Щедрик я дивилась.
Але, це не означає, що я не можу писати те, що бачу не з України, і буду мовчати.
Ви хочете зі мною спілкуватись про допомогу Україні поза межами України ?
Я Вас тільки запрошую
Пишіть в приватні -додам в мою групу, якщо ви корисна чим небудь.
Сцени фільма мені не цікаві - тільки реальні справи
Як краще, мені писати не треба
Я цього не прошу
Щедрик я дивилась.
Я Вас тільки запрошую
Як краще, мені писати не треба
Я цього не прошу
Ответ дляСhanelKa
Я пишу не з України,
Щедрик я дивилась.
Я Вас тільки запрошую
Як краще, мені писати не треба
Я цього не прошу
Щедрик я дивилась.
Я Вас тільки запрошую
Як краще, мені писати не треба
Я цього не прошу
Буває. Попийте заспокійливого. Всі втомлюються.
Ответ дляЛиса Порш
Что бы их задержать и выиграть время, ну и разбить их там чуть , да и город уже разрушен, мне военный знакомый объяснял плюс там ещё нюанс, надо было держать их...
Очень жалко конечно людей, реально многие ехали в один конец, настоящие герои((
Невиправдано втрати з надуманими цілями. Тут злочин влади очевидний
Машовец. В уяві наших пересічних громадян, під час нинішньої війни, контроль якоїсь визначеної території є головним й основним показником ефективності (успішності) дій сил та засобів (військ) ворогуючих сторін... принаймні, ЗМІ це так формують у свідомості суспільства.
Але, наспраді, усе трохи не так...
Існує цілий ряд ІНШИХ факторів, які впливають на хід та зміст розвитку оперативної ситуації... загалом. Наприклад, стан боєздатності військ і т.д. Нажаль, не всі це розуміють.
На війні, зовсім не рідкість, коли треба відійти, змінити позиції... тобто військам треба виконати маневр, пов´язаний із залишенням певних позицій та рубежів. Це не є якоюсь ТРАГЕДІЄЮ... у військовому відношенні, це добре розуміють самі військові, але чомусь тільки не наші пересічні громадяни...
Нагадаю, у цьому сенсі, події періоду початку масованого вторгнення російських військ... Росіяни тоді також ’нахапали’ багато території, але втримати, у кінцевому рахунку, зуміли далеко не все, що нахапали... Й мова тоді шла не про 1-2 прикордонних села, а про СТРАТЕГІЧНУ ситуацію...
Здавалося би, усі вже повинні зрозуміти, що при реалізації визначених задумів та планів командування, військам іноді доводиться десь відходити, десь перегрупувоватися, скорочувати протяжність та розмах операційних зон та районів.
Але нІт... як тільки звідкись приходить інформація, що ЗСУ полишили десь-якісь позиції (навіть виключно на тактичному рівні) у вітчизняному інформаційному полі розгортаються справжні епічні істеріки, ’зради’ і тотальний вереск...
Причому, у самих різноманітних формах та масштабах - від сумних сентенцій про ’силу та перевагу’ ворога у соціальних мережах, до взагалі... лихоманського аматорського пошуку зрадників та шпіЙоноФ на всіх щаблях державного та військового управління країни...
Тут же у весь цей хайп підключаються інформаційні сили противника і ’зрадонька’, наприклад, по поводу залишення якоїсь халабуди у лісах під Кремінної, набуває майже вселенського масштабу...
В кінцевому рахунку, іноді, усе це розростається до такого обсягу та рівня, що хочеться когось пере....бати чимось важким...
Тому, шановні (звертаюсь, в першу чергу, до моїх читачів) тримайте себе у руках... не давайте своїм емоціям можливості затьмарити вам тверезе та ’холодне’ сприйняття ситуації...
Але, наспраді, усе трохи не так...
Ольга-f5e3• 21 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Если К именно , то как больше крылатая
Но тоже почти не сбиваемая. В любом случае,,если сбили, то новое пво. Искандеры К тоже не сбивали ранее
Не было никакого Искандера К
В Днепре сбили 2 Шахеда и 1 беспилотник
Ольга-f5e3• 21 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Это сейчас разместили информацию
А вчера вечером мы писали на базе той, что была вчера.
Опять таки, если и был и сбит, выше пост вчера вечером, никто не будет светить
А где вообще писали, что сбили ракету?
Я с Днепра, во всех новостях фигурировало только БПЛА
Ольга-f5e3• 21 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
посмотрите пост на который вы отвечали и диалог с Джули.
Это инфа была у Ванька и мы ее обсуждали
Ну это всего лишь предположения Ванька...
Ответ дляОльга-f5e3
А кто-то писал другое?
Мало того, они не скажут была или нет.
Как не говоррили о кинжал, чтоб не свитить патриот в Киеве, пока Экстрерты дефенс не выкатили аналитику, потом Повитряни силы сказали- журналисты врут, потом дефоенс выкатил притензию,и показал снимки, через 2/3 дня Повитряни сили признали - да был , мол.
Так было позже с Су35 в брянской области.
Если искандер нигде не запечатлен и нет инфы как у дефенс ( независимых) был или не был, не будут светить. Ну и правильно.
Мало того, они не скажут была или нет.
KotkaZamordovana• 21 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Але, наспраді, усе трохи не так...
Серьезно? Сейчас из всех утюгов наши кричат, что зрады нет и все так и задумано. Просто по аналогии «отрицательных наступлений». Кого пытаются обмануть???
Ответ дляKotkaZamordovana
А вы знаете точно что ’серьезно’ и что нет? Вы на передке в Бахмут? часив яр?
Можете написать Машовецу и ’ Информационному сопротивлению’ вашу инфу как первоисточника. ?
KotkaZamordovana• 21 мая 2023
Ответ дляptica
А у вас є кращі варіанти? Щоб саранча знищила Костянтинівку, Словянськ, Краматорськ, Дніпро у перспективі? Шкода героїв.... але винний руський мір і його поплічники
Так а сейчас, что им помешает туда лезть? Они как саранча.
KotkaZamordovana• 21 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Даже не собираюсь ничего писать. Шило в мешке не утаишь - все и так всплывет, без всех этих завуалированных подач.