Читаю в ТГ каналах, русяня бьется в конвульсиях от счастья. Миллионы гладких комментариев. Надеюсь это не на долго 👏
Ирина-bbd0• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Пишут не дрон
Ванек пишет , Искандер но это баллистика! И было пво. Если сбит там искандер то в Днепре стоит иди Патриот или Самп Итальянский
Дніпро тримаеться!!!!! Віримо в наше ПВО ❤
Ответ дляИрина-bbd0
’ЗРК SAMP/T можна порівнювати з Patriot. Єдина відміна SAMP/T у тому, що в реальних бойових умовах цей комплекс поки не використовувався. А ЗРК Patriot має багату історію використання саме в бойових умовах’, - зазначив експерт.
Він додав, що щодо деяких характеристик SAMP/T навіть кращий комплекс за Patriot.
’SAMP/T перехоплює ракетну зброю на наднизьких висотах. Рекордне перехоплення ракети становило 5 метрів. SAMP/T може перехоплювати ракету, яка рухається зі швидкістю понад 3 тис. км/год.’, - додав Коваленко.
Він надав ще одну важливу перевагу SAMP/T.
’SAMP/T проєктувалися як протибалістичні комплекси. Перехоплення саме балістичної ракети - це дуже складна справа для ЗРК’, - додав експерт.
Ирина-bbd0• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Гул был ?
Мне показалось как раскат грома. Окно открыто.но телевизор работает
Ирина-bbd0• 20 мая 2023
Ответ дляNat-li
Не розмірковує
Мля
Жгітє ісчо
🤣
Мля
Жгітє ісчо
🤣
Дебилы палятся тем.что украинец никогда так речевой оборот не построит))))
Говорю же.читаемые ......
Ирина-bbd0• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
Хто не розмірковує як ви, той відразу з рашки. Я так розумію чи ні ?)
Лучче сразу на рашку! Отак треба розуміти)))
Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що новий пакет санкцій Європейського Союзу проти Росії містить обмеження проти низки іноземних компаній, які допомагають Москві ухилятись від санкцій.
Як пише ’Європейська правда’, про це вона сказала в інтерв’ю німецькому мовнику ZDF.
Голова Єврокомісії підкреслила, що ЄС серйозно налаштований покласти край ухиленню від санкцій з боку Росії.
’І саме тому в одинадцятому пакеті санкцій у нас понад 90 компаній по всьому світу, щодо яких ми маємо чіткі докази того, що вони порушують санкції, тобто постачають санкційні товари безпосередньо до Росії з Європейського Союзу в обхід через треті країни’, – зазначила вона.
За словами фон дер Ляєн, із-поміж цих компаній ’близько восьми’ зареєстровані в Китаї.
’Це не означає, що вони мають бути китайськими компаніями. Це компанії, які існують частково на папері і мають власників, які походять із інших країн. Але вони зареєстровані в Китаї, і тут ми будемо чіткими’, – додала посадовиця.
Як відомо, в межах проєкту наступного, одинадцятого пакета санкцій ЄС уперше запропонував новий механізм з третіми країнами, які вважаються причетними до обходу санкцій проти Росії, допомагаючи їй імпортувати товари подвійного призначення.
Може накінець то буде менше бажаючих у всяких киргистанах і туркменістанах мати справу з рашкою
промокашка• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
Та не в тому річ, ви будуєте неправильно речення , але нічого , все буде добре навчитесь , почитайте украінську літературу , можна вірші повчити , або кіно подивитись , пісні послухати і ходить наспівувати , дуже гарний метод у вивченні іноземних мов
Ответ дляпромокашка
Висловлювати свої думки, говорити про що-небудь. - Війна, бачите, нині пішла незвичайна,- розмірковує полковник (Ле, Мої листи, 1945, 178); Демид палив цигарку за цигаркою та сумовито розмірковував: - Марнотратство яке на світі, ох, марнотратство ... (Гончар, Тронка, 1963, 74).
Ответ дляtrickywicky
Саме ті, у кого ніхто не загинув пишуть тут хвалебні оди владі і затикають рота тим, кому це не подобається, обзиваючи матрьошками. Але люди, дивлячись на те, що відбувається в країні, у більшості своїй вже прозріли, тому ці заслані провладні боти нн можуть поміняти загальну картинку в жодній темі
Ну ви і зоологічний підвид.Від чого і до чого прозріли?До чого тут оди владі до війни в країні і Бахмуту?Якщо в моїй сем’ї є загиблий,то я по вашій логиці від нелюбові до влади маю країну ворогу здавати?І всі ті,хто є опонентами влади повинні робити те саме?Хіба влада це =Україна?От де у людей чи совість,чи мізки,чи Бог знає що ще?
Ответ дляI.vetrova
Ну тут інше значення в контексті. Перечитайте те, що написали ви. Там семантично це слово не підходить.
Але це таке, ще навчитесь після того, як вас з нашої країни поганою мітлою повишвирюємо.